Şimdi Ara

Justice League (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun kesilmemiş versiyonu ne zaman çıkar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Bunun kesilmemiş versiyonu ne zaman çıkar acaba?

Justice League
  • Bu ne zamandır var, ben yeni görüyorum.

Justice League
  • Öyle marvel fanboyu filan değilim dcyi de marvelı da severim. Ama marvel daha ağır basıyordu bende. Ama bu fragmanla fikirlerim değişiyor galiba :D dcye kayıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TDG -- 6 Ağustos 2016; 12:59:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Şöyle bir şey gelmesin de ne olursa olsun. Bu nedir olum ya. Cennet Mahallesinden eleman alıp içine koymuşlar gibi. O bıyık ne

Justice League

Flash'ın çıkış sahnesi çok kötü ve gereksizdi film içinde ama umarım ilerde o konuyu işlerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Şöyle bir şey gelmesin de ne olursa olsun. Bu nedir olum ya. Cennet Mahallesinden eleman alıp içine koymuşlar gibi. O bıyık ne

Justice League

Flash'ın çıkış sahnesi çok kötü ve gereksizdi film içinde ama umarım ilerde o konuyu işlerler.

Bu sahne kötü dursa da anlamlıydı. Sırf bağlantı olsun diye, kameraya takılan Flash sahnesi daha gereksizdi.

• Darkseid'ın görüntüsü düşmüş diyorlar ama fake gibi geldi bana.
    http://imgur.com/a/vmJaH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Sahtedir. Çok belli.
  • keşke video oyunu da yapsalar.

en azından batman ve supermanli bi arkham oyunu harika olurdu.

injustice falan var onlar sayılmaz.
  • ayrıca jl'de keşke lobo da olsa en sevdiğim karakterlerden biri

Justice League

aslında momoa'ya yanlış rol vermişler. momoa lobo olmalıydı
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam Lobo için çağırdıklarını sanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

keşke video oyunu da yapsalar.

Superman'in oyununu yapmak çok zor iş. Her moku yapabiliyor adam. Nasıl bir oynanışı olacak ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Superman'in oyununu yapmak çok zor iş. Her moku yapabiliyor adam. Nasıl bir oynanışı olacak ki?

Bence böyle birşey efsane olur.

Bayağı para yatırırlarsa yapabilirler.

Düşünsene Batman,Superman gibi dcnin ikonik karakterleri aynı oyunda,heleki arkham night gibi grafik ve oynanış şekli olduğu sürece.

Bu arada Superman'nin oyunu var diye biliyorum yanlız grafiği iyi ama hikayesi çok kötü. Robotlar felan saçma işler var.

Evet dediğiniz doğru çok fazla gücü var ama o Superman.😐

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

quote:

Düşünsene Batman,Superman gibi dcnin ikonik karakterleri aynı oyunda,heleki arkham night gibi grafik ve oynanış şekli olduğu sürece.

Bu arada Superman'nin oyunu var diye biliyorum yanlız grafiği iyi ama hikayesi çok kötü. Robotlar felan saçma işler var.

Superman Returns Movie Game sanırım bahsettiğiniz oyun. Superman'i geçtim, iki süper kahraman aynı oyunda olmaz. Olursa da Marvel Alliance gibi bir şey olur. Arkham oyunlarındaki Batman ve iyi bir Supes yerine sadece yumruk atan Batman ile uçup heat vision atan Superman yapılabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

quote:

Superman Returns Movie Game sanırım bahsettiğiniz oyun. Superman'i geçtim, iki süper kahraman aynı oyunda olmaz. Olursa da Marvel Alliance gibi bir şey olur. Arkham oyunlarındaki Batman ve iyi bir Supes yerine sadece yumruk atan Batman ile uçup heat vision atan Superman yapılabilir.

Şimdi hatırladım o filmede yazık ettiler konusu,işleyişi çok güzeldi ama Superman karakteri donla geziyordu.

Niye bilmiyorum ama her zaman aynı şeyi tekrar eden oyunlardan nefret ederim.Para veriyorsun tek yaptığı tüm düşmanlara aynı yumruğu atmak veya sonsuz koşu gibi bir oyun alıyorsun.Üzülürüm o paraya.

• Amber Heard'ın çekimleri başladı mı?

• Aslında Dc'nin hikaye örgüsü ve karakterleri marvele göre daha güçlü ve bana göre daha özel. marvel daha çocuksu kalıyor. ama sinematik evrende çok kötü başladılar. dizi de arrow gibi ilk iki sezonu çok iyi kotardılar sonra orada da düşüşe geçtiler. Burada bir sıkıntı var, birşeyleri iyi ayarlayamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Aslında Dc'nin hikaye örgüsü ve karakterleri marvele göre daha güçlü ve bana göre daha özel. marvel daha çocuksu kalıyor. ama sinematik evrende çok kötü başladılar. dizi de arrow gibi ilk iki sezonu çok iyi kotardılar sonra orada da düşüşe geçtiler. Burada bir sıkıntı var, birşeyleri iyi ayarlayamıyorlar.

Marvel tek tek tüm karakterlere film çekerek, planlamalar yaparaka geldi bu günlere. DC ise dönen paraları görünce hemen tek film ile evren kurmak istedi. Ben Man of Steel çekildiği sırada BvS planları olduğunu sanmıyorum. Her ne kadar Wayne Enterprises'a ait uydu görsek de böyle bir planları olsa oyuncu seçimini önceden yapar, BvS'nin Metropolisteki açılış sahnesini MoS'ta gösterirlerdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delton

Aslında Dc'nin hikaye örgüsü ve karakterleri marvele göre daha güçlü ve bana göre daha özel. marvel daha çocuksu kalıyor. ama sinematik evrende çok kötü başladılar. dizi de arrow gibi ilk iki sezonu çok iyi kotardılar sonra orada da düşüşe geçtiler. Burada bir sıkıntı var, birşeyleri iyi ayarlayamıyorlar.

Marvel tek tek tüm karakterlere film çekerek, planlamalar yaparaka geldi bu günlere. DC ise dönen paraları görünce hemen tek film ile evren kurmak istedi. Ben Man of Steel çekildiği sırada BvS planları olduğunu sanmıyorum. Her ne kadar Wayne Enterprises'a ait uydu görsek de böyle bir planları olsa oyuncu seçimini önceden yapar, BvS'nin Metropolisteki açılış sahnesini MoS'ta gösterirlerdi.

Bana da öyle geliyor. Baktılar marvel filmlerden kar elde ediyor. bizde bodoslamasına dalalım dediler herhalde. (bu arada marvelin son filminide beğenmedim) Ama işleri aceleye getirdiklerinden yönetmeninden başlayarak bir başıbozukluk yarattılar. Mesela Man of steel'in ilk filmini beğendim. Ama BvS bana çok kopuk bir film gibi geldi. Bizim gibi sıradan seyirci bile bunu anlıyorsa oradakilerin anlamaması için bir neden düşünemiyorum. Ya gerçekten yönetmeni sorunlu ya yapımcı firma başıbozuk ya sabotaj yapıldı ya da işbilmezlik var.

İnjustice'ın çizgi romanını okuyorum. Efsane bir konu var. Şu an gittikleri yolla bu filmi de,konuyu da batırırılar. Ondan önce bu işi(JL part one)başarmaları gerek. Justice league filmi ne yapıp edemeyeceklerini net biçimde gösterir bana göre.

• DC'nin tanıtacak kendini kanıtlayacak bir karakteri yok.

Superman ile Batman herkesin tanıdığı bildiği karakterler zaten.

Evren kurma diye amma abarttınız yahu.

Batman'in anne babasının ölümünü göster sonra 2 kişiyi haklasın kostümde- tamam.

Superman için Kripton yıkımını göster - iki Kent çiftliği göster sonra gazeteci yap - 3-5 kişi kurtarsın tamam.

Zaten şu ana kadar filmini çekmedikleri karakterlere solo film çekiyorlar.

Diğer tarafta evren varda ne oluyor sanki, karakterlerin solo filmleri konu olarak iyi olsa bile devamlılık yok. Misal Hydra ortalığı kasıp kavuruyor Avengers ortada yok. Malekith evreni yokedecek Avengers ortada yok.

Baydınız valla.

DC ve WB paraya aç falan değiller. Zaten Dark Knight ile parayı götürdüler.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.