Şimdi Ara

Justice League (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • batman kaptan amerikaya mı özeniyor nedir mimikler falan batmansın sen birader
  • espri istemeyenlere giydirmişler resmen. siz nasıl espri istiyorsanız bizde istemiyoruz. herkesin fikri kendine. ben şahsen beğenmedim, müzik bile ayrı bir yakışıksızdı. bvs ilk fragmanı nerede jl ilk fragmanı nerede. ben affleck filmi başarıya ulaştıracağını belli etmişti ama eleştirmenler için başarıya ulaştıracağını tahmin etmemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce izledim oldukça da gaza geldim.hype başlasın
  • Olacak bu sefer.Ben beğendim şahsen.Ezra Miller seçimi cuk oturmuş.
  • "Ama Warner Bros. vazgeçmiyor ve Latino Review’a göre, Christopher Nolan ve Zack Snyder projeyi kurtarmaya geliyorlar. Bu isimlerin Batman rolünde görmek istediği isim ise Christian Bale."

Keşke gerçek olsaydı

• Flash'ın kostümü oyunculuğu gibi çöp olacak anlaşılan.

2M geçyen bütçeli dizide ki kostüm bile 2 kat daha iyi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor Burak

"Ama Warner Bros. vazgeçmiyor ve Latino Review’a göre, Christopher Nolan ve Zack Snyder projeyi kurtarmaya geliyorlar. Bu isimlerin Batman rolünde görmek istediği isim ise Christian Bale."

Keşke gerçek olsaydı

İroni mi bilmiyorum ama şu muhabbeti hala yapan varsa gerçekten salaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teasera dayanarak söylüyorum ki ezra harbiden olmamış lan. filmi izlerken bu dediğimi yedirir umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezra bence olmuş da o kostüm çok iğrenç. Dizideki kostüm bile daha hoş duruyor.

• Flash kostümü Barry'nin kendi yapımı. Konsept çizimleriyle alakası yok değişecektir.

• Fragmanı beğenmedim. oyunculara da ısınamadım pek. gerçi ww'ye de batman'ada öyle demiştik ilk fragman yayınlanınca sonra oyunculuklarını döktürdüklerini gördük. belli mi olur yine böyle bi sürpriz olur.
  • Bence Ezra miller oyunculuk anlamında acayip sırıtmış inşallah film çıkınca bu lafları yedirir bana
  • 2 konuşmayla oyunculuk hakkında yorum yapmakta gerçekten enteresanmış.
  • Ezra çok sırıtıyor, çok yapmacık oluyor ama bu role hakkını vermek için bence fazlasıyla çaba gösteriyor. Fragmandaki kısacık flash sahnelerinden anladığım kadarıyla bence bu iş olacak gibi. Film B&S de olduğu gibi batman üzerine kurulacak. Bence bütün karakterler çok yakışmış. Daha durun bu 1. fragman. Daha 2 fragman daha gelir. Süpo da gösterilir.
  • Flashın liderlik vasfı diyenler olmuş . Abi Batman'in yanında neyin liderliği arkadaşlar new 52'de de bu böyleydi .
  • Daha film çıkmadan Ezra Miller'ı eleştirmek doğru değil, bazıları BvS fragmanları çıktıktan sonra bile Ben Affleck'i eleştiriyordu sonra filmi görünce 180 derece döndüler, aynı şey Ezra Miller'da da yaşanabilir. Hala Nolan muhabbeti yapan var, arkadaşlar Nolan böyle filmler çekmez. Bu aralar görüyorum da Batman'i Nolan sayesinde tanıyanlar var, eğer Batman'in eski çizgi filmlerini ve filmlerini falan izleseydiniz Nolan'ın filmlerinden nefret bile edebilirdiniz. Ki bana göre TDKR hariç hiçbir Nolan filmi güzel değil, eskiden mükemmel falan diyordum ama çizgi filmleri falan izledikten sonra anladım. Nolan Batman filmi çekmedi arkadaşlar, Nolan'ın kendisi bile söylüyor bunu polisiye filmi Nolan'ın üçlemesi.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    TDK serisinin en kötü filmi The Dark Knight Rises'i nasıl güzel buldun?
  • Umarım BvS fragmanı gibi filmin tüm senaryosunu ortaya döken fragmanlar görmeyiz artık. Ayrıca Ezra Miller abarttığınız gibi kötü değil. Bu adamın oyunculuğunu eleştirip dizideki elemanın filmlerde oynamasını istemek komik oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 24 Temmuz 2016; 17:34:42 >
  • Bu arada trailer da çalan şarkı.

• hadi bakalım,marvel ve dc yi birbirinden ayırmak gerçektn zorlaşıyor spiderman ne ise flash da o olmuş neyse özel güçleri farklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.