Şimdi Ara

Justice League (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dilim tutuldu mükemmel ya mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BvS'deki çatı videosu gibi bir şeye razıyken acayip fena oldu bu. Harika olmuş.
  • "Ne bileyim yani ne diyeceğine diyip dimeyceğine hiç bişeyine ne bişeyi anlatabiğinini ne dinleyen oluğğ"
  • Güzel duruyor
    Ben Affleck iyi Bruce Wayne oldu ha Sakallı hali çok iyi. İnşallah hakkını verirler filmin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 23 Temmuz 2016; 22:47:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika olmuş!
  • Fenaaa
  • trailer değildir bu ya heralde, nedense sanki koskoca film projesi değilde CW yapımı bir dizinin fragmanı gibi geldi. Ve biraz marvellaşma hissettim sahnelerde. Umarım Zack eleştirilerden sonra saçmalamamıştır.

edit. 2 kere daha izledim

görüntüler footage diye geçiyor ve müzikte pek DC tarzına alışkın olduğumuz müzik değil ondan bi garipsedim galiba çok farklı geldi cidden, güzel bi çizgi yakalanır umarım. Ama görüntüler tam hazır değil belli ki çok ucuz geldi çünkü bazı sahneler.

Ayrıca Ben Affleck acaip olmuş ya tam Bruce Wayne olmuş bildiğin vallahi helal olsun

Daha da fazla bişey gelmesin lütfen tadı kaçıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 23 Temmuz 2016; 22:51:01 >

• fragman kısıtlı, karakterler müthiş, görsellik tavan gözüküyor, fragmandaki müzik leş..
  • Ben Affleck

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu daha fena olmuş flash'ın şimşekler neden mavi? superman'i filme mi saklayacaklar acaba, hiç göstermemişler. gerçi daha çok var belli olmaz
  • Justice League
  • Superman niye paylaşılan resimde var ?
    Ölmemiş
    miydi .s
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Dirilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu daha fena olmuş flash'ın şimşekler neden mavi? superman'i filme mi saklayacaklar acaba, hiç göstermemişler. gerçi daha çok var belli olmaz

Flash'ın sahnesini yavaşlatıp tekrar izledim de heat vision gibi bir şeyden kaçıyor. Superman döndükten sonra ilk adımda düşman gibi gösterilip takıma sonradan katılabilir.
  • Flashın kostümü berbat kostüm bildiğin robot yapmış dizideki flashın kostümü daha iyi ayrıca flash Zoom mu yada black flash mı mavi yıldırım çıkarıyor saçmalığa gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 23 Temmuz 2016; 22:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Dirilecek.

Gizemi heycanı kaçtı. Çöp film
  • Biraz fazla mı komedi unsuru eklemisler bana mı öyle geliyor? Batman ın bir ciddiyeti kalmamıs gibi
  • Villain çok önemli.Zaten bu çizgi roman uyarlamalarında önemli iken bu filmi için bence çok daha önemli.Çünkü DC sinema evreni pek geride kaldı ve Superman Batman filminde Doomsday harcandı adeta.Henüz ilk filmler yani.

Fragman WW kadar heyecan yaptırmadı ama bakalım.Sanırım Green Lantern fena arayacak gözler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.