Şimdi Ara

Justice League (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zack'in laneti bunlar hep (durun, vurmayın. sadece şaka ) belirteyim de linç olmasın
  • Ben pek sevmiyorum. Zaten son dönemde iyice kendini tekrarlamaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Sanırım o da bu durumu fark edip süper kahraman filmlerini bırakmıştır.
  • Ciddi ciddi Snyder mı yönetecek bu filmi de?

• Değiştirmek için çok geç. Nisan'da çekimler başlayacak.

Yapımcılar arasında George Miller var belki o biraz akıl verir.
  • Nolan da MoS ve BvS de yapımcıydı, maalesef pek bir etkisi olmuşa benzemiyordu.

Üstelik Miller, MadMax'in yeni filmini hem yönetip hem de yazacak. Fazla zaman ayırabileceğini sanmıyorum. Az çok faydası olur yine de.

• Zack Snyder, parademons dünyayı daha önce ziyaret etmiş olabilir demiş. Bu hem WW'nin "Daha önce dünyadan olmayan yaratıkları öldürdüm" cümlesini doğruluyor hem de Ares'in Darkseid ile beraber çalıştığını.

Ayrıca Anti-Life Equation'ı da doğrulamış Zack.
  • Anti-Life Equation ?
  • Ben de tam olarak bilmiyordum ama şöyle bir şey okudum.

Darkseid çizgi roman aleminin en kaliteli süper kötülerinden biridir. Amacı özgür iradeyi ortadan kaldırmak ve Apokalips gezegeninde yaptığı gibi kendi iradesini dünyalara yaymaktır. Bunu da Anti-Yaşam Denklemi ile sağlamaktadır. Anti-Yaşam denklemi, Darkseid tarafından uzun zamandır aranan nihai silahtır: mutlak kontrol için matematiksel bir formüldür, özgür irade kavramının olmadığını ispatlayıp, maruz kalan herkesi köleleştirebilir.

anti-yaşam denklemi = yalnızlık + yabancılaşma + korku + çaresizlik + kendini beğenmişlik ÷ alaycılık ÷ suçlama ÷ yanlış anlama x suçluluk x utanç x başarısızlık x hüküm y=umut ve n=budalalık iken n=y aşk=yalan yaşam=ölüm benlik=darkseid

• Acaba Batman de buna mi maruz kaldi diye düsünmeden edemiyorum. Darkseid'i kabusunda görebiliyorsa bence en mantikli açiklama bu olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 30 Mart 2016; 23:41:43 >
  • Hâlâ zack ders almıştır diye dolaşan tipler var. ya arkadaş alacak olsa mostan sonra böyle bi kurgu önümüze koymazdı. aslında ortada ders alacak bir durumda yok adamın tarzı bu. beğenirsiniz beğenmezsiniz böyle film çekiyorum diyor. yanına kurguyu iyi hale getirecek biri verilmediği sürece JL filmleri, bvsnin az daha oturaklısı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son paragraf ne oyle ya, yazan msn yazilarindan mi derlemis

Anti life equation anti maddenin duygular icin olan hali yani yanlis anlamadiysam? O zaman bu arayis simurg efsanesi gibi oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

evin içinde takla atmaya başladım.

gerçekten adam akıllı öğrenmek isteyene justice league'in animasyon dizisinin 5. sezonunu izlemesini tavsiye ederim. özetle, darkseid sonuçta tüm evreni yok etmek isteyen bir yaratık. bu denklem ise o yok oluşun denklemi. daha fazlası cidden spoiler olur, dahası sonu çok sürprizliydi bence, ne yalan söyleyim biraz da cliffhanger'dı belki çizgiromanda farklıdır bu durum. o yüzden ya kendiniz izleyin ya da hiçbir şey öğrenmeyin, filme saklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 31 Mart 2016; 9:19:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

gerçekten adam akıllı öğrenmek isteyene justice league'in animasyon dizisinin 5. sezonunu izlemesini tavsiye ederim. özetle, darkseid sonuçta tüm evreni yok etmek isteyen bir yaratık. bu denklem ise o yok oluşun denklemi. daha fazlası cidden spoiler olur, dahası sonu çok sürprizliydi bence, ne yalan söyleyim biraz da cliffhanger'dı belki çizgiromanda farklıdır bu durum. o yüzden ya kendiniz izleyin ya da hiçbir şey öğrenmeyin, filme saklayın.

http://www.imdb.com/title/tt0275137/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

Şu seriden bahsediyorsunuz sanırım. Batman çizgi filmlerini seviyorum. Bu seriyi de önerir misin hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

quote:

quote:

Şu seriden bahsediyorsunuz sanırım. Batman çizgi filmlerini seviyorum. Bu seriyi de önerir misin hocam?

hikayeleri öğrenmek için birebirdir şov gözümde, eğer çizgi romanları satın almayacaksanız ki bildiğim kadarıyla bu seri yüzlerce sayılık olayları çok güzel derliyor, satın almaya kalksan yüzlerce lira harcarsın en az. fakat şov çocuklara yönelik olduğu için o kadar darbeye rağmen kan görmeyince garipsiyorsun durumu, bir de fazlaca sivil ölümü oluyor sanki. neyse ki çocuklara göre diye düşünüp replikleri basit yazmamışlar, felsefik bir yapım bence, o yüzden hikayeler için birebir zaten. dediğim eksileri umursamayacaksan hemen izlemeni tavsiye ederim, seslendirme kadrosu da çok iyi zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ratch

quote:

quote:

hikayeleri öğrenmek için birebirdir şov gözümde, eğer çizgi romanları satın almayacaksanız ki bildiğim kadarıyla bu seri yüzlerce sayılık olayları çok güzel derliyor, satın almaya kalksan yüzlerce lira harcarsın en az. fakat şov çocuklara yönelik olduğu için o kadar darbeye rağmen kan görmeyince garipsiyorsun durumu, bir de fazlaca sivil ölümü oluyor sanki. neyse ki çocuklara göre diye düşünüp replikleri basit yazmamışlar, felsefik bir yapım bence, o yüzden hikayeler için birebir zaten. dediğim eksileri umursamayacaksan hemen izlemeni tavsiye ederim, seslendirme kadrosu da çok iyi zaten.

Tamam hocam. En kısa zamanda başlıyorum. Kan olmaması falan hiç sorun olmaz. Batman'ın 93'te başlayan çizgi film serisini izlemiştim. Onda da dediğin gibi kan yoktu çocuklara yönelik olması için ama çok güzel bir seri. Güzel senaryosu vardı. Son bölümü polisiye dizi bölümü gibiydi hele.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Zack Snyder ileride JL ekibine katılanların olabileceğini söylemiş.

GL gelecek zaten. Bir de Martian Manhunter gelse ben mutluyum.

MM cyborg varken gelmez bence keşke gelse.Shazam gelsin bari gl dışında.

• Arkadaşlar Zack Snyder kötü değildi BvS'de yapmayın etmeyin.
    Adam 3 filmde yapılabilecek tanıtımı tek filme sokmaya çalıştı. Ve başardı bunu da. BvS'de ilk bölümde kurgu eksikliği var deniyor sürekli ama öyle düşünmüyorum şahsen. Eşimle gittim filme. MoS'de ne olduğunu kabataslak anlattım ve filmi kaptı. Ki kendisi hiç bir süper kahraman filmi izlememiş bu konulara çok uzak birisidir. Kendisi noktaları birleştirdiğine göre az merakı olan herkes başarabilir bunu...
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Kötü değil aslında ama istediği verimi verebiliyormu acaba bir dönüp aynaya bakmalı bana kalırsa. Bir mesaj veriyor her filminin altında bir mesaj yatıyor aslında bundan daha fazlasınıda vericek konumda bir insan.
  • Zack in Tarantino gibi kendine has bir tarzı var ve bu konuda dikte etmeye devam ediyor. Marjinal adamlar pek sevilmez eleştirmen ve hollywood camiasında. Wb yönetmen falan değiştirmez, sonuçta ne olduğunu biliyor Zack in ve bunu bilerek JL yi ona emanet ettiler. Arkasında durulup, kendi evren stilini yaratmaya çalışıyor WB ve umarım başarılı olur bu konuda da. Ben devam edilmesi taraftarıyım, 3 farklı çr konusunu 2.5saate sığdırmak kolay bir şey drğil ve bence gayette altından kalkmış filmin. Eleştiriker çok çok acımasızca. Eminim JL filmi herkesi mutlu edecek tarzda bir Zack filmi olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.