Şimdi Ara

Justice League (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • extended yada director cut gibi bişe olmicak galiba.
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    Bunu çok önceden izlemiştim diye hatırlıyorum.
    DC evreni sevenler zaten bu tarzı seviyor. Düz kurtarmacılık oynanması, 2-3 kovalamacalık oynanmasını istemiyorlar. Marvel zaten yeteri kadar o tarz film çıkardı. DC kendi ağır evrenini uygulayabilse (videodaki gibi) tüm izleyiciler kitlenir.
    Marveldaki sorun zaten bu, çocuklara hitap ediyorlar. Espiri yapıp, 2-3 aksiyon sahne ekleyip geçiştiriyorlar.
    Millet kan istiyor. Gerçekten denk güçlerin savaşmasını istiyor. Yoksa ne anladım superman'ın SW'yi 2 yumrukta indirmesinden?
    Flash zaten filmde maldı. Aquaman ne yapıyor anlamadım. Wonder woman çabalıyor ama anca dayak yiyor. Batman çöp torbası gibi fırlatılıyor. Cyborg mavi ekran verip duruyor.
    2. filmde patlarsa DC evrenine veda edeceğiz gibi. Umarım olmaz

-Wonder womanın içine kryptonite doldurulması harika bir sahne-

• Zack Snyder bir twitter kullanıcısının teorisini doğruladı. Aslında silinmiş Black suit sahnesi sadece sahnenin kendisi ve tema müziğini değil aynı zamanda Man Of Steel'deki Clark'ın genç haline babasının yaptığı konuşmayı da içeriyormuş.

"O gün geldiğinde, bir seçim yapmak zorunda kalacaksın. İnsan halkının karşısına gururla çıkıp çıkmayacağınla alakalı bir seçim."

Bu konuşma ile birlikte Clark siyah kostüm yerine klasik mavi ve kırmızı kostümü seçiyor.

Bu sahneyi bu şekilde filmde görebilseydik gerçekten daha anlamlı olurdu. Clark hala o kafa karışıklığı içindeyken kendi ırkına ait olan bir gemide bulunan ve Man Of Steel'de hep kryptonluların giydiği siyah kostümü tercih etmeyip klasik kostümü tercih etmesi, arkada da babasının sözleri ile harika olurdu.

Bize gerçekten bir Snyder cut lazım . . .

Justice League Justice League

• Justice League 2017 1080p BluRay x264 TrueHD 7 1 Atmos-HDC 17.1 GB

Justice League 2017 1080p BluRay x264 DTS-HDChina 13.85 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 26 Şubat 2018; 21:6:5 >
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    bugün okudum bunu güzel tespitti. ayrıca birde herkesin dalga geçtiği "suicidal batman" sahnesi vardı, snyder cut'ta daha trajikti, onun da çok anlamı var.

şu linki okuyun:https://www.reddit.com/r/DC_Cinematic/comments/7f8oa2/discussion_justice_league_significance_of_the/

quote:

I haven’t seen this posted just yet, but in the scene we see in Justice League with the bullet shell dropping from the Batmobile is actually pretty significant. From some of the leaks that have come out, we know that Snyder had intended that Batman felt in order to atone for his perceived sin of killing Superman, he needed to sacrifice himself in the fight against Steppenwolf. Batman would have lured away the Parademons and faced his definite death (Diana and the League would have come to save him, though). The shot of the bullet shell hitting the ground is a callback to the shots where his mother was executed protecting Bruce, the person she loved, as well as Superman’s funeral when he died heroically protecting the world he loved from Doomsday. Both scenes featured heroes of Bruce dying, symbolized by bullet casings hitting the ground. Further, it was meant to show Bruce was willing to die for something more than just himself and was truly back to being the hero we know and love, the Batman.

kısacası, batman superman'in ölümünden kendini sorumlu tuttuğu için kendini feda etmek istedi. yere ağır çekimde düşen son mermi, önceki filmdeki diğer ağır çekimde düşen iki mermiyle aynı şeyi paylaşıyor, onu (batman'i) korumak isteyen iki iyi insanın ölümünü (annesi ve superman).

quote:

The Bullet shot for the Death of the Waynes: A Hero's fall.
    The Bullet shot for Superman's Funeral: The Rebirth of a Man.
    The Bullet shot for Justice League: Redemption And End.

filmden anlayanlara...

• X-FI X kullanıcısına yanıt
    Wooow. Teşekkürler hocam bu ayrıntılar için. Tüylerim diken diken oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

DC Universe Online oyunu için hazırlanmış 6 dakikalık video bu filmin her şeyinden daha güzeldi bence.

Gerçekten çok iyi olmuş

• Zack baba acımamış

.

(
    )

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Elimizde bir DC evrenimiz var onuda kaybetmiyelim umarım artık şu WB yarış saçmalığınıda bırakırda adam gibi filmler çıkar ortaya yoksa ortalık çocuksu marvele kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan izlemeye başlıyorum ve ilk sahnede Henry'nin ağzına ... vurup yamultmuşlar gibi bir görüntü ile başlayınca , sanki 2 saatimin içine edecekmiş gibi bir hisse kapıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

The Wrap'ın haberine göre Amerikan Hükümeti, AT&T ve Time Warner arasındaki anlaşmayı önlemeye çalışıyor. Eğer bu gerçekleşirse Time Warner'ın Warner Bros ve DC Comics'i düşük bir ihtimal olsa da satmayı düşünebileceği belirtiliyor.

Gelecekte "Superman vs Hulk" kapışması olursa şaşırmayın

• Justice League
  • Bluray'e özel ekstra sahnelerden (kamera arkası, kostüm tasarımları vs.)

Justice League

Justice League
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

The Wrap'ın haberine göre Amerikan Hükümeti, AT&T ve Time Warner arasındaki anlaşmayı önlemeye çalışıyor. Eğer bu gerçekleşirse Time Warner'ın Warner Bros ve DC Comics'i düşük bir ihtimal olsa da satmayı düşünebileceği belirtiliyor.

Gelecekte "Superman vs Hulk" kapışması olursa şaşırmayın

Böyle birşeye benzeyebilir :) Bu arada Mike Habjan adamdır Bu muhteşem animasyonları tek başına hazırlayan insandır kendisi.

• Arkadaş film kötü vs geçiyorum. Ne kadar kötü olursa olsun bu ekibi animasyon dışında bir arada görmek muhteşem. O kadar diyorum. Oyuncuların kimyası da uydu birbirine. Açıp açıp final dövüşünü seyrediyorum. En kısa sürede jl2 gelsin diye bakıyorum artık. Oyuncular değişmeden tabii..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film beklentimin altında çıktı. DC fanı olmama rağmen sinema alanında başarısız olduğunu kabul ediyorum.

• 3D BLURAY ISO İzledim az önce derinlik müthişti aksiyon sahnelerindeki çatlama patlamalar pop-outlar uçuşan tozlar çok güzeldi ah be daha uzun ve superman döndükten sonra daha çok savaş yıkım olsaydı lanet yönetmen sıçmış içine filmin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gerizekalı yönetmen ne kadar sahne kesmiş deliricem şuraya bak

• Justice League

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.