Şimdi Ara

Justice League (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yani şu proje iptal olduysa o kadar aşamadan sonra, demek ki bvs (zor ihtimalde) başarısız olsa bu filmlerde iptal olabilir..
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Justice League Mortal documentary'si çıkacakmış. Kostümleri de gösterirler belki

Justice League

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce justice league filminde veya diğer filmlerde flashın zamanla depreşmesi sonucu inception , interstellar gibi beyin yakan olaylar görebilir miyiz? Öyle beyin yakan bi çizgi roman var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Sizce justice league filminde veya diğer filmlerde flashın zamanla depreşmesi sonucu inception , interstellar gibi beyin yakan olaylar görebilir miyiz? Öyle beyin yakan bi çizgi roman var mı ?

Flashpoint çizgi romanını okuyabilirsin. Okumak istemezsen Justice League: The Flashpoint Paradox animasyonunu izleyebilirsin. Ayrıca izlemiyorsan The Flash dizisini de izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Sizce justice league filminde veya diğer filmlerde flashın zamanla depreşmesi sonucu inception , interstellar gibi beyin yakan olaylar görebilir miyiz? Öyle beyin yakan bi çizgi roman var mı ?

Flashpoint çizgi romanını okuyabilirsin. Okumak istemezsen Justice League: The Flashpoint Paradox animasyonunu izleyebilirsin. Ayrıca izlemiyorsan The Flash dizisini de izleyebilirsin.

Yani zaten ilk sezonda bunların neredeyse hepsi...

Neyse.

• harika haber bekleyelim bakalım.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Çizgi romanı okumak hariç hepsini yaptımda benim dediğim işlerin ordakine göre daha karmaşıklaşması yani. Hani biraz fake atan kafa karıştıran oyunların olduğu bişey yapma ihtimalleri var mı diye merak ettim? The game, inception, interstaller vsvs tarzı

Ha neden sordum dersen şu ana kadar o havayı yalnızca winter soldier verdi. Onun dışında hiç olmadı ve winter soldier izlediğim en iyi süperkahraman filmiydi. Yani dc de bu tarz şeyler var mı yok mu hiç bilmiyorum ondan sebep sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 26 Mayıs 2015; 13:51:43 >
  • Justice League
  • Beyler baya yoktum da bvs konusu kilitlenmiş buraya uğradım yeni haber var mı

• caped_crusader C kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=105088705&mpage=14
  • arkadaşlar ne olacak bu film 2 sene kaldı şaka bir yana, ne zaman ciddi adımlar atılmaya başlanır ? oyuncu kadrosu çekim tarihleri falan..
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Seneye başlar. Senaryonun yazımı yeni bitti.
  • Filmin için küçük hazırlıklar başlamış, ilkbaharda çekimler başlıyor.
  • 12 sayfa olmuş, film çekimi başlamamış bilee
  • Yapamadilar batman oyunlarindaki gibi bi batman ses ayni tip vucut ayni olsa bomba olurdu.

• Söylentiye göre filmde Mera olacak.

Kaynak: Umberto
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Söylentiye göre filmde Mera olacak.

Peh es geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Söylentiye göre filmde Mera olacak.

yine sallamıştır kesin daha bir tane doğru çıkan söylentisini görmedim aquaman filminde kesin olacaktır tabi
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.