Şimdi Ara

Justice League (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

JL'nin devamı ne zaman gelecek Darkseid olacak değil mi onda?

Daha var baya darkseid olurmu bilmem daha sağlam villain olması lazım bence lex yeni ekiple jl savaş açacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hades, Artemis ve Zeus

• Bence oyuncular bu joss whedon denilen keresteden nefret ediyorlar.Zack ile iyi güzel geçinirken, marvel'dan kovulmanın kuyruk acısı ile iyice kompleks yapmış bu dümbüğün oyuncularla tartışıp kavga etmiş olması çok büyük ihtimal.
  • İki resim arasında ki farkı bulun

bu sıfat nedir aga ????

------------------------------------------------------------

ya da şu iki kıyafete bakın bu ne özentisizlik baştan savmalıkdır bıyık düzeltme için 25 m$ harcayan wb kıyafeti airbrush ile boyamış resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 25 Kasım 2017; 16:6:22 >

• Filmde sakallı olabilirdi bence kimse de kafaya takmazdı bu durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joss Whedon, Marvel tarafından atılmadı, kendi bıraktı Age of Ultron'dan sonra. Joss Whedon, Marvel yüzünden her yere espri koyma, Dünya'ya uzaylı ırkı saldırırken, baya umutsuz bir olay varken bile karakterlerin çok ciddiye almaması, espriler katan bir yönetmen. Zaten Avengers'ların hiç birini pek sevmiyorum ama yönetmenlik olarak Zack Snyder'dan çok daha iyi bir yönetmen. Zack Snyder'da karakterlerin altı dolmuyor. Evet çizgi romandan direk aldığı sahneleri kullanıyor ama o kadar. Ne Man of Steel'de ne Batman v Superman'de, Superman'in altı dolmuyor. Karakter olarak hep bir mutsuz, çok yardım etmek istemiyor şeklinde takılıyor. Ama Batman v Superman sonunda birden herkes onu seviyormuş, umudun sembolü olmuş gibi gösterdi ama film bunu bize zerre vermedi. Joss Whedon en azından karakterler arasında iyi diyaloglar yazabiliyor ve karakterlere, karakteristlik özellikler eklemeyi başarıyor.

• Suratı rezalet zaten de kıyafete laf yok.
    360p resimden eleştirmeye çalışmayın bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Joss Whedon, Marvel tarafından atılmadı, kendi bıraktı Age of Ultron'dan sonra. Joss Whedon, Marvel yüzünden her yere espri koyma, Dünya'ya uzaylı ırkı saldırırken, baya umutsuz bir olay varken bile karakterlerin çok ciddiye almaması, espriler katan bir yönetmen. Zaten Avengers'ların hiç birini pek sevmiyorum ama yönetmenlik olarak Zack Snyder'dan çok daha iyi bir yönetmen. Zack Snyder'da karakterlerin altı dolmuyor. Evet çizgi romandan direk aldığı sahneleri kullanıyor ama o kadar. Ne Man of Steel'de ne Batman v Superman'de, Superman'in altı dolmuyor. Karakter olarak hep bir mutsuz, çok yardım etmek istemiyor şeklinde takılıyor. Ama Batman v Superman sonunda birden herkes onu seviyormuş, umudun sembolü olmuş gibi gösterdi ama film bunu bize zerre vermedi. Joss Whedon en azından karakterler arasında iyi diyaloglar yazabiliyor ve karakterlere, karakteristlik özellikler eklemeyi başarıyor.

Whedon'ı Marvel ile tanıyanlar bol keseden eleştiriyor tabi. Whedon'ın en güçlü yönü karakter yaratmadır, birkaç tane dizisi var ve hepsinin ortak noktası güçlü ve zengin karakterlerdir. Marvel adama komik film çek dedi diye komik film çekti şimdi de filmler komik diye Marvel değil Whedon eleştiriliyor Age of Ultron'da filme çok karıştıklarını söyleyerek MCU'dan ayrıldı, AoU kötü filmdi orası ayrı konu. WB veya Marvel bu adama ciddi film çek deseydi bu adam da ciddi film çekerdi olay bu kadar basit.
    Zack ise Whedon'ın tam zıttı bir yönetmen; karakter oluşturma konusunda çöp. MoS ve BvS'deki Superman görsellikten ibaret bir karakter olmuştu ama içi boştu. BvS Batman'i de lastik döven, %1 ihtimalle bile olsa diyerek adam öldüren bir Batman'di. Karakterler ve hikayeler kötü olmasına rağmen görsellikle ve 2-3 çizgi roman benzerliğiyle fanların gözünü boyuyor. Bu da Zack'in en güçlü yönü.
    Bence ikisi de bu bütçeli filmler için yeterli yönetmenler değil. Whedon'ı zaten yönetmen değil yapımcı olarak seviyorum bu adam diziyi/filmi yaratsın, karakterlerini yaratsın/düzenlesin ama düzgün bir yönetmen bulup ince işleri ona bıraksın. Zack, DC'nin tarzına daha çok uyuyor o yüzden WB, Zack'i görüntü yönetmeni kullanırsa ve yanına da güzel bir yönetmen bulursa gelecek filmleri daha güzel olacaktır.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Hades, Artemis ve Zeus

Saygilar abiler
  • Film gişe de zarar ettirecekmiş görünüşe göre, WB 2-3 tane tane vur kaç film yapıp evreni sonlandıracaktır bana göre ha o 2-3 vur kaç filmi iyi gişe yaparsa gittiği yere kadar götürürler.

Yarım yamalak iş yaptılar cezasını çeksinler bakalım. Şu evrene solo filmlerle başlansa filmler çok iyi olmasa bile çok daha iyi durumdaydı şuan gişe olarak. Marvel'ın en kötü denebilecek filmleri bile 600-700m yapıyor sırf bu düzen sayesinde.

Yarın izlemeyi düşünüyorum eğer arkadaşı ikna edebilirsem bakalım ne çevirdiler gene

• 40. saniyeden sonra izlemenizi tavsiye ederim.
  • After credits filan var mı beyler, aradayız!!!

• Fatih kullanıcısına yanıt
    2 tane var biri filmden hemen sonra biri de en son tüm yazılar bitince
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.tyler

Beklemeye değer mi hocam sonuncusu? Spoiler verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

spoiler vermeyeyim de bekle bekle değecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

spoiler vermeyeyim de bekle bekle değecek

Ya hocam arkadaş sabah işe gidicem gidelim diye tutturdu bekleyemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Film gişe de zarar ettirecekmiş görünüşe göre, WB 2-3 tane tane vur kaç film yapıp evreni sonlandıracaktır bana göre ha o 2-3 vur kaç filmi iyi gişe yaparsa gittiği yere kadar götürürler.

Yarım yamalak iş yaptılar cezasını çeksinler bakalım. Şu evrene solo filmlerle başlansa filmler çok iyi olmasa bile çok daha iyi durumdaydı şuan gişe olarak. Marvel'ın en kötü denebilecek filmleri bile 600-700m yapıyor sırf bu düzen sayesinde.

Yarın izlemeyi düşünüyorum eğer arkadaşı ikna edebilirsem bakalım ne çevirdiler gene

Cezayı onlar değil biz çekiyoruz. ula gardaş ben kahramanları beyazperdede görmek istiyorum. Marvelı'da DC'yi de görmek istiyorum. Her sene 2şer film görsek fena mı olur. DC nin hakları falan satılsa bari, başkaları devam ettirse çok güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.