Şimdi Ara

Justice League (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Justice League

bu fotoğrafı heryerde arkaplan yaptım.Şaheser resmen adam ya.

• C. Nolan ı getirin şu koltuğa evreni 3 filmde adam etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu filmden, aquaman filmine kadar hiç dc filmi olmayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tornado of Souls -- 24 Kasım 2017; 18:29:16 >
  • ben wonder womanı 2018 sanıyordum 2019'muş.

Soruyu aquaman olarak değiştiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tornado of Souls -- 24 Kasım 2017; 18:28:55 >
  • gişeye bakarsak bence iptal edilir edilmese de bu saatten sonra çıkacak film anca çerezlik olur.
  • Aquaman'dan önce bu seriyle ilgili film çıkacağını sanmıyorum. Ne ara cast edilecek, çekilecek, vesair. Hali hazırda bu aşamalarda olan başka bir film de yok sanırım. Animasyon filmi olabilir o tarih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

uzun bir aradan sonra sinemaya filme gitmiş biri olarak yazıyorum. sırf dc hayranlığımla iş güç atlatıp ilk fırsatta bugün gittim.

filmi genel hatlarıyla ele alırsak beklediğimin çok altında kaldı. resmen bir zack zack synder faciası olmuş. nolan gitti diye sevinirken bir kez daha nolan ın kıymetini çok çok iyi anladım. film üzerinde düşünülmemiş kısımlar var. resmen düşünülmemiş. ya da bu kadarı izleyiciye yeter diyerek geçiştirilmiş.

tanrıların savaşı kısmı denildiği gibi çok kısa tutulmuş.

batman e karşı zack in kıcıklığı var görünüşe göre. resmen superman hastası batman sevmeyen 7 yaşında çocuk gibi yapılmış batman. detaya girmeyeceğim spoiler olmasın diye ama batman hayranıysanız film e batman hariç karakterlerin hatrına gidin. yoksa keyif almayı bırakın felç geçirirsiniz oturduğunuz koltukta.

aquaman i trailerlar üzerinden izlerken büyük beklentiye girmiştim. filmde resmen "ya aquaman i öylesine koyalım. maksat tanıtmak olsun. özel filmleri çekilirken üstüne düşünürüz" denilmiş. hem güç olarak çizgi romanlarının çok altında kalmış hem de resmen adama uygun sahne verilmemiş.

wonder woman. muhteşem olmuş. ona diyecek bir şey yok.

flash genç ve bu tür şeylere alışık olmayan biri olarak gayet yerinde olmuş. ne eksik ne fazla. güç gösterisi beklemeyin. filmde verilen görevi gayet yerine getirmiş.

cyborg gayet iyiydi. üstün bir şey beklemeyin ama kesinlikle ezilmemiş de.

superman e gelirsek. aşırı uçurulmuş kaçırılmış. spoiler olmasın diye açıklamak istemiyorum ama izleyen herkesin bana katılcağına eminim. boss fight a bakmak yeterli ne kadar uçurulduğunu. 5 dakikalık kısa film olarak yapılabilirmiş film şu superman e göre.

total olarak üzdü. serinin ilk filmi olmasından dolayı beklentim çok yüksek değildi ama gene de üzdü. sinemaya gidip izlemeye değer mi. değer tabiki. ama kesinlikle çok daha iyi olabilecek bir yapım.

zack sneijder reyizin günahı yok filmi marvel yönetmeni çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumbada1 -- 24 Kasım 2017; 20:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Aquaman'dan önce bir film var ama yine adı belli değil. Vizyon tarihi 27 Temmuz 2018. JL'nin gişe başarısına bağlı olarak iptal de edilebilir.

JL Gişe çok düşük
  • Dunyayi THOR'suz kurtaramazsin

Justice League

• marvel ajanları heryerde
  • Dikkat ediyorum da her süper kahraman filmi çıktığı an öff super olmuş çok iyiydi gibi cümleler kuruluyor bu forumda en yakın örneği sanırım örümcek adam di insanlar filmi izledikten sonra sıradan bir film olduğunu görüyor ve yorumlarinda belirtiyorlar cidden bu forumdaki uyelerin paralı üyeler olduğunu düşünmeye başladım artık

• Teddy Death 1 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Dc para veriyor bize. Film süperdi demiştim direk banka hesabına 100 dolar atmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Justice League
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Şunları okuyunca içim gitmedi dersem yalan olur.
    Keşke böyle bir şey görseydik. Varsın film karman çorman olsaydı.
    En azından liseli ergenler gibi üst üste Flash ve WW görmezdik.
    Ya da kıçını ayıra ayıra gülen superman.
    Nefretimsin Whedon.

Film çıkmadan 2-3 hafta önce bende bunları yazmıştım. Sizde bu ne gereksiz bir yazı ben bunları okumak zorundamıyım gibi şeyler yazmıştınız aynı şeyleri yazanlarada beyinsiz gibi laflar edilmişti birden aklıma geldi.

• .

(
    )

Zack babanın 4 yıl önce koyduğu detay.

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Dunyayi THOR'suz kurtaramazsin

Justice League

De git Seni gidi ağır trolll pineklemişsin buralara

THOR Şebekten başka birşey olamadı

/>

• Disney her zaman güçlü bir isimdi ama artık iyice eğlence sektörüne hakim bir firmaya dönüştü. Bu yüzden DC'ye biraz ekstra gömme durumları var diye düşünüyorum. Film daha yeni vizyona girdi ve direk gişe de çok kötü. WB bu işleri komple bırakacak gibi söylentiler çıkmaya başladı. Umarım dedikodudur fakat dedikodu olsa bile bunları duydukça DC hayranı biri olmama rağmen filme hala gitmedim ve yorumları okuduktan sonra da gitmek için acele etmiyorum.

Umarım Ben Affleck, Batman olmayı bırakmaz. Onun da söylentileri çıktı ve Ben Affleck pek stabil bir insan değil. Batman'i çok seven biri olarak da bu yorumlardan çok etkilendiği belli oluyor. Gerçi Batman v Superman ne kadar kötü yorum alsa bile filmi en sevmeyenler bile Batman'a laf söylemiyordu. Solo Batman filmine kadar, Batman olmaya devam eder umarım. Çünkü ergen kafalı Zack Snyder yerine Matt Reeves yönetecek, o yüzden çok daha iyi bir film olacağını düşünüyorum.

• JL'nin devamı ne zaman gelecek Darkseid olacak değil mi onda?
  • Düzgün bir DC filmi izlememiz için Warner Bros'un DC'yi başka bir şirkete satması gerekiyor. Şu anki mevcut evrenin de komple çöpe atılması gerekiyor çünkü bu evreni Flashpoint bile kurtaramaz.
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.