Şimdi Ara

Justice League (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok canım; öyle olmadığını gösteriyor da olur ya nasıl olduğunu bilmeyenler olabilir, genel olarak açıkladım o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam film kötü demiş öteki de kötü demesine rağmen yok ya sen kötü olduğunu düşünmüyorsun bence diyor

Numune dolu ya burası.
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Bence de, bir tanesi de beğenmediği filmlerin konusundan çıkmıyor

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    çıkmamış bir filmi nasıl beğenmemem mümkün olabilir.
    Sen de ben de hangi konuları/filmleri kastettiğimi biliyoruz. Naptığına karışacak değilim, haddime değil ama millete beğeniler akıl verirken sen de aynı tutarlılığı göster en azından dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

adam film kötü demiş öteki de kötü demesine rağmen yok ya sen kötü olduğunu düşünmüyorsun bence diyor

Numune dolu ya burası.

• Gimli Bronzebeard kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çekinme değil. Tekrar tekrar konuşulmasına gerek yok ama, WB ceo'sunun filmi duyurduğu o gün hala aklımda. Deli gibi filmin çıkmasını bekledim, fragman çıktığında evde tur attığımı bilirim hatta
    Benimkisi biraz kızgınlık, daha iyisini hak ediyordu. Daha sade, daha doyurucu ve daha içten bir filmi hak ediyorduk bence.
    Çok doldurmuşlardı filmi, kötü olmasının benim nazarımda tek sebebi bu. Keşke hikaye Doomsday ya da Lex olmadan işlenseydi.
    Filmi 5 kere falan izlemişimdir. Batman'i her gördüğümde keyfim yerine gelir mesela, ha keza superman için de aynısı geçerli.
    Bana göre sinema tarihinin en iyi Batman ve Superman karakterleri var şuan ve bunu iyi değerlendirmeliler.
    Dediğim gibi, benimkisi kızgınlıktan. Çok efsane bir şey ortaya çıkaracakken, stüdyo, senarist ya da Zack hepsi bir olup ortalama bir film çıkardılar.
    Film genel itibariyle kötü bana kalırsa, ha eleştirmenler gibi gömülecek bir durumda yok ortada. Ama işte, o bir şey var.
    Efsane olacakken, ortalama bir filmi geçemedi benim için. Açıkçası düşüncelerim bu.
    Hı, filmin allegorisine, Zack'in çizgi romandan fırlamışçasına çektiği sahnelere tek bir lafım yok.
    Ama kurgu ve hikaye çok dolu, çok sıkışık. Tek sorunu bu oldu filmin.
    Bunu JL ile kıracaklarını ve beklediğim o efsane filmin geleceğini düşünüyorum ben şahsen.
    Ve umarım bu sefer pişman olmayacağım

Numune dolu diyene bak sen.
    Adam başlı başına bir allegori resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Yok hocam çekinme değil. Tekrar tekrar konuşulmasına gerek yok ama, WB ceo'sunun filmi duyurduğu o gün hala aklımda. Deli gibi filmin çıkmasını bekledim, fragman çıktığında evde tur attığımı bilirim hatta
    Benimkisi biraz kızgınlık, daha iyisini hak ediyordu. Daha sade, daha doyurucu ve daha içten bir filmi hak ediyorduk bence.
    Çok doldurmuşlardı filmi, kötü olmasının benim nazarımda tek sebebi bu. Keşke hikaye Doomsday ya da Lex olmadan işlenseydi.
    Filmi 5 kere falan izlemişimdir. Batman'i her gördüğümde keyfim yerine gelir mesela, ha keza superman için de aynısı geçerli.
    Bana göre sinema tarihinin en iyi Batman ve Superman karakterleri var şuan ve bunu iyi değerlendirmeliler.
    Dediğim gibi, benimkisi kızgınlıktan. Çok efsane bir şey ortaya çıkaracakken, stüdyo, senarist ya da Zack hepsi bir olup ortalama bir film çıkardılar.
    Film genel itibariyle kötü bana kalırsa, ha eleştirmenler gibi gömülecek bir durumda yok ortada. Ama işte, o bir şey var.
    Efsane olacakken, ortalama bir filmi geçemedi benim için. Açıkçası düşüncelerim bu.
    Hı, filmin allegorisine, Zack'in çizgi romandan fırlamışçasına çektiği sahnelere tek bir lafım yok.
    Ama kurgu ve hikaye çok dolu, çok sıkışık. Tek sorunu bu oldu filmin.
    Bunu JL ile kıracaklarını ve beklediğim o efsane filmin geleceğini düşünüyorum ben şahsen.
    Ve umarım bu sefer pişman olmayacağım

Bende ilk fragmanı izlediğimde çok farklı bir film geleceğini anlamıştım ve öylede oldu.
    Kesinlikle hata yaptıkları yerler var ama dc ilk kez bu kadar büyük çapta bir film çekiyor ve gelecek filmlerde çok kapsamlı bir evrende geçecek. Ve BvS de bu evrenin havasını gösterdi ciddi ve gerçekçi, bu bana yetti. Filmin eksikleri olsada benim beklentimi karşıladı böyle bir film yapan çok daha iyisinide yapar umarım devam filmlerinde çok daha iyisini izleriz . ilk sırada Wonder Woman var

• Önceki yorumlar niye silindi?
  • Zad Prime kullanıcısına yanıt
    Benim yorumlarımı hep siliyorlar. Bildirim felan da gelmiyor. Konuya girince anlıyorum. Moderatör kimse bi alıp veremediği var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geoff Johns, Mera hakkında yeni şeyler göstereceklerini söyledi. Mera nın kraliçe olarak büyük rolü varmış ve Wonder Woman filminde görev aldığı için büyük onur duyuyormuş.
    https://mobile.twitter.com/geoffjohns/status/815449453008011264
    https://mobile.twitter.com/geoffjohns/status/815449798681604097
    WW filmi sağlam olacak gibi çünkü WB ceo su da WW yi izlediğini ve mükemmel durduğunu söylemişti. Umarım JL filmi de beklentileri karşılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 1 Ocak 2017; 10:48:9 >

• hasomen kullanıcısına yanıt
    WB CEO'su iyi dediyse çöptür. Adamın film zevki yok, Suicide Squad'da onun yüzünden yeniden çekime girip kurgusu değiştirilmişti. Gerçi AT&T, Time Warner'ı alınca WB CEO'su da değişmişti sanırım.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    BvS ve SS den sonra ekip toplayıp tüm dc evrenini tekrar oluşturmuşlar. Zaten bunun sonucunda Geoff Johns ve John Berg başa geçmişti. Röportaj da bu ekip ile yaptıkları ilk filmin WW olduğunu ve çok iyi iş çıkardıklarını söyledi. Bakalım Geoff Johns ta böyle düşünüyorsa ben filmin iyi olduğuna inanıyorum

Evreni toparlayabilmeleri için Suicide Squad'ı tamamen yok saymaları lazım. Suicide Squad sadece kötü bir film değil aynı zamanda karakter özelliklerinin içine eden bir filmdi. Harley ile aşk böcüğü gibi koklaşan Joker'i kim niye ciddiye alsın ki artık? Sonuçta bu adamın tek olayı bi karının k.çında dolaşmak, bu adamı Batman filmine nasıl koyup villain diyecekler? Açık konuşmak lazım WB ağır batırdı ki ben şahsen bundan sonra DCEU'da Joker görmek istemem, karakterin hiçbir ağırlığı kalmadı.

Sen kalkıp filme Jokeri'i koyuyorsun, rolü de Jared Leto gibi iyi bir isme veriyorsun ve filmde sadece 5 dakika gösterip bu 5 dakika içerisinde karakterin içine ediyorsun. Yemin ediyorum büyük başarı, hani DC hater'ı olsan bu kadar içine edemezsin.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    +1. Sonuna kadar haklısın hayatımda izlediğim en kötü süper kahraman filmlerinden biriydi. Green Lantern filmi bile daha başarılıydı SS nin yanında. Ama düşününce adamlar hala Gotham City Sirens filan duyuruyorlar ilginç gerçekten. Aslında Harry Potter evrenini gayet güzel oluşturdular bence ama Dc evreni pek ümit vermiyor şuan da. Bakalım WW ve JL nasıl olacak

• WW de çöp olacak. Bakalım Batman'in Solo filmi nasıl olacak? DC'nin kaderini bu film belirleyecek.
  • Çünkü DC evreninde 3 tane Joker var(Johns kendi yazdı o hikayeyi zaten)

Gotham City Sirens filmi de iğrenç olacak, adım gibi eminim.

Harley, Ivy, Catwoman gibi seksapelitesi yüksek karakterler, bolca bacak, popo ve meme, iyi görsellik, güzel trailer, iğrenç senaryo, 0 kurgu, ne idüğü belirsiz zorlama esprimsiler = tumblr ergenlerine hitap eden b.ktan bir film.
  • Jared Leto, bence artık daha Joker'i oynamaz. Arkham City'deki gibi bir plot twist yapıp kapatırlar o Joker'i. Zaten öyle bir Joker portresi çizdiler ki, kapatsınlar.

Gotham City Sirens zaten çöp olacak. Onu hiç tartışmaya gerek yok.

Tek umudum Geoff Johns ve Ben Affleck. The Batman ve Aquaman'in iyi olacağı kesin ama diğerleri artık Allah'a emanet.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.