Şimdi Ara

Just Dance 2: Extra Songs Duyuruldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
5.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Kimse böyle bi makinayı piyasaya süremez cunku satamaz."
    Niye satamayacakmış anlamadım ben, çok pahalı olacağını güşünüyorsun ama olmaz, yine PS3, XBox 360 ın ilk piyasaya çıktığı fiyatlar gibi olur. Hadi diyelim pahalı, $1000 olsun maksimum; düzgün bir oyun PC sini kaç paraya topluyorsun sen?
  • @hell77:Sen ne demeye çalışıyorsun yani dostum?Yine PC mi kral olacak diyorsun?
  • hell77
    Biliyorum. Şu anda milyonlarla ifade ettiğimiz transistörler yerine ampül kullanıyorlardı... Ben bu tartışmaları 2005'te çok yaptım. Ps3 ve Xbox360'ın gpu ve cpu'sunun altından girdik üstünden çıktık. Tartışacak konu kalmadı biz de bıraktık.

hell77 sana tavsiyem milleti tanımadan cahil olarak görmekten vazgeç.
  • Mrb yine konsol pc tartışması :)))) iş çıkışı sitres atmak için en ideal ortam mı denir bilmiyorum :))

C.R.U.I.S.E.R
    yorumlarına baktımda biraz fazla hayalcisin sanki:)) Firmalar birbirleri ile rekabet içinde kendi ürünlerini satbilmek veya daha yükseğe taşıyabilmek adına türlü türlü girişimlerde bulunuyor ve biz bunları günümüzde uçuk donanımlarda görmekteyiz.Şu durumda el altında gelecek teknolojilerini bulundurmaları imkansız.Böyle olsa bile konsollara bu iyiliği yapıcak firmaların sonunda geliyor:))

ghostliving
    Neden 3 yıl ömrü olur
  • C.R.U.I.S.E.R

Benimde demek istediğim bu zaten 2005'te ki gibi değil teknoloji XD
    kaç kere mesajımda bunu dile getirdim.

dean.1995

Bana düzgün bi yorum yap yeni nesil konsollar bu yüzden üstün olucak de XD
    hayal değil gerçeklerden bahset kabul edicem
  • evet ghostliving neden 3 yıl ömrü oluyomuş bu yeni nesil konsolların?Vahiy mi geldi acaba da öyle hemenb atıp tutuyorsun?varsa bi bildiğin söyle de biz de öğrenelim,yanlış anlama.Microsoft'tan mı aradılar ne yaptılar:D
  • BSC Misafiri

17.07.2011 18:32:14

nasıl pahalı olmasın ya nasıl olmasın alla alla XD saçma saçma yorum yapmayın bana .

ps3 neden cıktıgında 1 mılyardı ,ps2 neden 300 lıraydı.

nvidea veya amd sana bedava veriyor galiba.

300 liralık ekran kartı istersen sana 300 liralık verir ve bu fiyattan satarsın
    1000 liralık ekran kartı istersen sana 1000 liralıl verir ve bu fiyattan satarsın.

babasını oğlu değil firmalar herkez para peşinde.
  • @dean.1995
    Gerçekten anlamıyor musunuz, anlamamak işinize mi geliyor? ghostliving arkadaşımız diyor ki sistemi NVidia GTX 590 dan daha iyi olur, o kartın ömrü 3 yıl diyor...
  • Yeni nesil konsollar PClerden üstün olacak.Çünkü;
    *Konsollar geliştirilemiyor.Ve her yıl konsol çıkmıyor.5-6 yıl da bir konsol çıktığı için *Konsollar ilk çıktığı zaman dönemin PClerinden üstün olacak.Aksini söyleyen yok sanırım.
    *Rekabet için üstün olmalı ve olacakta.
    *Avatar kalitesinde grafik sunar mı bilinmez ama iyi olacağı kesin.Birbirimizi kandırmayalım şimdi burda.
    ***Kanııt mı istiyorsunuz,Bekleyin.Çıkınca görürsünüz:D
    Benden kanıt isteyenlere selam olsun.Sende de kanıt yok,bende de.Neyi-neye kıyaslayarak tartışıyoruz ki biz burada.Daha ortada bişey yok.Bu tartışmalar için erken aslında.Söylentiler üzerinden birbirimizi incitici sözler sarfetmeyelim lütfen.Teşekkürler.
  • @hell77
    Kardeşim sana o fiyata satıyor da ekran kartının maliyeti o kadar değil ki, adam $100 a mal edip $1000 a satıyor, Microsoft, Sony toptan aldıkları için daha bile ucuza alıyorlar bu donanımları. PS3 çıktığında o işlemcinin benzeri bile yoktu daha piyasada, adamlar IBM e özel yaptırdı, ucuza aldı, yine böyle olacak.
  • Herşey bi yana bu haberin kaynağı nedir doğruluğu nedir?
    Avatar gibi görüntü verecek XBOX720'yi düşünmeden alırdım:)
  • Misafir helal sana yav:D
  • BSC Misafiri

17.07.2011 18:48:27

Aydınlattığın için teşekkür ederim toptan satışlarda ürünlerin ucuzladığını bilmiyordum bunuda hiç göze almadım XD hey yarabbım ya.

aga şakayla karışık yorum yapmayın ya.
    gtx590 ekran kartı şuan 1800 lira bu fiyat toptan gelince sana ne kadar gelicek
    bu ekran kartına uygun işlemci lazım ,güç lazım.Sen hangi dünyada yaşıyosun.
    1 mılyoncu değil bunlar özel firmalar.
  • dean.1995
    Konsollar geliştirilemiyor diye teknoloji sana kıyak geçmiyecek yine firmalar üreticek bunu :))).Ben de inanmıyorum konsolların Pc'leri geçeceğine:))).
  • quote:

Gerçekten anlamıyor musunuz, anlamamak işinize mi geliyor? ghostliving arkadaşımız diyor ki sistemi NVidia GTX 590 dan daha iyi olur, o kartın ömrü 3 yıl diyor...

Bu yoruma bir gülücük attım.Ama öyle bir gülücük ki bilgisayarım sırılsıklam oldu .
    Gtx590 ve konsollar?
  • Aga yeni nesil konsol donanımları haber olarak gelince daha çok gülecez görürsünXD
  • e görüşürüz canım.Son gülen iyi güler:D
  • Ati Xenos' Biraz Araştır ;)

Ne vardı ati Xenos'ta hatta nvidea RSX Playstation 3 grafik kartında.Eh zamane 6800 ultra slı düzeneğine kafa tutardı ve bunu abartan birtakım oyuncularla tartışmadım değil.Ama bilmedikleri bi nokta vardı ki 6800 eziklğiyle meşhurdu.RSX 6800 sli ile kafa tutsa ne olur !.Bunu da karşılaştırma olsun diye örnek vermişlerdi zaten.RSX silent olarak karşımısa çıkmış ,hız ve ram olarak o zaman ki pc GPU'larından daha iyi değildi.Özel olarak üretilmişti çünkü PS3 kasasına uygun üretilmekteydi.Bunun dışnda 7800 GTX ne olursa olsun çok özel olamadı:).Özel olan konsolun ,bu kartı nasıl kullandığıydı.

bby
  • Ben hep gülüyorum zaten aga xDDD
  • konsollar çıktıkları ilk 2 -3 sene pclerden daha ustun durucak .. teknık açıdan....pc yi oyunlarıyla ...yapımcıların para hırsıyla.. .geçicek... hell77 eğer hiç geçemiyecekse biz nie mal gibi unreal engine 4 motorunu beklıyoruz....konsollarla birlikte gelicek unreal engine 4.. nie acaba bir düşün ... :? çunku güçlü ve sabit bir sistem olucak karşımızda...çunku bu motorla oyun yapılınca konsollara çok daha fazla kar getiricek.. pc ye bu motorla oyun yaptıkları duşun... zarar etme ıhtımalleri var..ve her sisteme hitap etmiyicek....biz hala yapımcıların pc ye acıdıklarını yapmacık açıklama yaptıklarını görüyoruz .. exc oyunların pc de yapıldıgını ve dalga geçmeye çalışan arkadaşlar bile var...ewt.. doğru oyun pc yapılıyor olabılır ama oyun konsolda oynanır... pc ..xbox 720 ve ps4 un grafık çıtasını 2-3 yıl geçemıyıcek....PS3 VE XBOX 360 DA OLDUGU GIBI
    bunu geçtim şimdi bile konsolun baskınlıgını hissediyoruz.... crysisin 4 yıldan sonra konsollara gelmes
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.