Şimdi Ara

Just Cause 3 (Çıktı!) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
9.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görevler hep aynı olsada stres atmak ideal oyun. 3 günde bitiridm grafikler ve atmosfer güzeldi.
  • Arkadaşlar ben oyunu indirdim Crackıda indirdim oyunu açıyorum hata veriyor yardım edebilecek varmı ?
  • MyPLanet kullanıcısına yanıt
    Bu oyun kırılmadı.
  • Arkadaşlar Allahaşkına wingsuit te jette falan füze ile hedefe nasıl kitleniliyor bilen var mı?
  • 2deki zevk yok.
  • CPY oyuna el attı ve kürekledi MAD MAXte elden geçirildi
  • aynen akşama biter evde denerim
  • haritada bazı anlamadığım işaretler var ilki indirme simgesi gibi birşey gittiğim yerde hiçbirşey bulamıyorum herhangi bi açıklama da yazmıyor üzerine gelince diğeri ise bazı soru işaretlerindeki eşyayı bulamıyorum gittiğim yerde ot çöpten başka bişey olmuyor
  • CPY Triple Kill YAPMIŞ 3 oyun birden küreklemiş
  • Beyler 8gb ram yetmiyor deniyor ne kadar doğru ? Boşu boşuna indirmek istemem açıkçası.Ekran kartı ve işlemci bakımından sorun yok.
  • Yetiyor 8 ile bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahtan beri bu oyunun konusunu üstlerde görünce bu oyunun konusu ölüydü acaba malum olay mı oldu lan diye soruyordum kendi kendime, şimdi eve gelip baktım yanılmamışım, bu kadar da belli etmeyin yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Yetiyor 8 ile bitirdim.

Tamamdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu ya da hikaye namına bir şey beklemeyin. Stres atmak amaçlı, akşamları 1 saat patlatın ortalığı.
    Hepsi bu :)
  • CPY bu oyunada el atmış. Şuan indiriyorum. Bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

Beyler 8gb ram yetmiyor deniyor ne kadar doğru ? Boşu boşuna indirmek istemem açıkçası.Ekran kartı ve işlemci bakımından sorun yok.

X4 965, Rx 460, 8 gb ram ile darboğazdan oynayamiyorum oyunu. İnanilmaz fps droplari yasatiyor oyun. Vsync kapali, ayarlar mediumdayken dahi oynanmiyor. Ram de her zaman tam kapasite calisiyor ve oyun acilirken dusuk hafiza miktari diye uyari veriyor. Benim ana sorunum islemci oldugu icin ram ne kadar etkilidir bilemiyorum ama, 8 gb ramin tamamini kullaniyor. İndirimde aldim ama hic oynayamadim. Oyunu iade de edemedim, idle master kartlarini dusurmus oyun 2 saatten fazla oynanmis gozukuyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Performans sorunları kesinlikle var.8GB ram yetmiyor 1-2 defa memory hatası aldım ve anlık takılmaları sık sık yaşadım.
    2-Oynanış olarak ise oyunda bir sıkıcılık var.Bir yerleri patlatmak 1-2 görev sonra boğuyor.

Kotama yazık oldu ona yanarım.A.K.K olmasa umrumda olmaz ama işte... Size tavsiyem 16gb ve üstü raminiz varsa ve sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılmayan biriyseniz deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 1 Mart 2017; 19:19:58 >
  • Oyunun optimizasyonu berbat. Suç sisteminizde değil, yapımcılarda.

Just Cause 2 yi seven biri olarak 3 ü hiç sevmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksinimlerde 8gb ram yeterli diyor, ama kesinlikle yetmiyor oyuna her girdiğimde "low memory" hatası alıyorum.
    Oynarken başlarda sıkıntı çıkarmıyor, ama belli bir süre sonra fena fps droplar oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.