Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
26
Favori
38.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keus35

merhaba olgu bey, sizin kamera incelemenizden yola çıkarak junsun kamerayı sipariş ettim ve birkaç güne kadar gelecek gibi. şu anda başakşehir ptt de. bir konu var merak ettiğim.
    aracımda android özellikli multmedia cihazı var. bu cihazın da son derece kalitesiz ve kullanışsız kamerası var. tek avantajı cihaza bağlı ve görüntü kaydını direkt sd karta yapabiliyor. ancak
    neredeyse hiçbir işe yaramıyor beş para etmez görüntü kalitesi var ve kafasına göre bazen çalışıp bazen çalışmıyor.
    acaba iyi bir elektrikçi yeni alacağım kamerayı bağlayabilir mi bu cihaza. wi-fi özelliği ile hem görüntü aktarıp hem de çakmak şarjı vb gerek kalmadan çalışabilir mi?

Tekrar merhaba, dün akşam programı android ekrana kurup kameranın wi-fi sine bağlandım, görüntü almaya çalıştığımda hata verdi. Her şey normal görünüyor, tam görüntü gelecekken program hata verip kapanıyor. Ram- işlemci yetersizliği olabilir, wi-fi hızı yetersiz olabilir, ekran 1080p görüntüyü işleyemiyor olabilir, gerçi kart üzerinden klip, film izleyebiliyorum ama youtube de bile görüntüleri 480P açıyor wi-fi den. Kısacası görüntüyü ekrana wifi den aktarmak bence mümkün. Cihazım android 4.4.4. Daha üst model bir cihazınız var ise deneyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

quote:

Orijinalden alıntı: keus35

merhaba olgu bey, sizin kamera incelemenizden yola çıkarak junsun kamerayı sipariş ettim ve birkaç güne kadar gelecek gibi. şu anda başakşehir ptt de. bir konu var merak ettiğim.
    aracımda android özellikli multmedia cihazı var. bu cihazın da son derece kalitesiz ve kullanışsız kamerası var. tek avantajı cihaza bağlı ve görüntü kaydını direkt sd karta yapabiliyor. ancak
    neredeyse hiçbir işe yaramıyor beş para etmez görüntü kalitesi var ve kafasına göre bazen çalışıp bazen çalışmıyor.
    acaba iyi bir elektrikçi yeni alacağım kamerayı bağlayabilir mi bu cihaza. wi-fi özelliği ile hem görüntü aktarıp hem de çakmak şarjı vb gerek kalmadan çalışabilir mi?

Tekrar merhaba, dün akşam programı android ekrana kurup kameranın wi-fi sine bağlandım, görüntü almaya çalıştığımda hata verdi. Her şey normal görünüyor, tam görüntü gelecekken program hata verip kapanıyor. Ram- işlemci yetersizliği olabilir, wi-fi hızı yetersiz olabilir, ekran 1080p görüntüyü işleyemiyor olabilir, gerçi kart üzerinden klip, film izleyebiliyorum ama youtube de bile görüntüleri 480P açıyor wi-fi den. Kısacası görüntüyü ekrana wifi den aktarmak bence mümkün. Cihazım android 4.4.4. Daha üst model bir cihazınız var ise deneyin bence.

Cihazın ( Junsun ) wifi hızı baya iyi, sanırım android tablet dediğiniz gibi yetmiyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi haklısın, android ekranın yetersiz olabileceğinden bahsediyorum.
  • krach55 kullanıcısına yanıt
    Olgu bey peki 0805p mi 0801s mi hangisi tercih edilmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

Olgu bey peki 0805p mi 0801s mi hangisi tercih edilmeli ?

2 side olabilir nerede ise aynı cihazlar.

• Kumandaya bağlantı yapma olayı çözüldü sonunda

olgu bey şöyle bir mesaj paylaşmış ama gearbest. junsun h030 kumanda tanıtımı ile ilgili.

Eğer uzaktan kumandayı başarıyla bağlayamazsanız, lütfen cep telefonunun APP'sindeki varsayılan değeri geri yükleyin, DVR'nizi yaklaşık iki saniye çalıştırdıktan sonra, uzaktan kumanda düğmesini Bluetooth bağlantı istemini duyana kadar basılı tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademrende -- 4 Mayıs 2017; 14:9:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

olgu bey şöyle bir mesaj paylaşmış ama gearbest. junsun h030 kumanda tanıtımı ile ilgili.

Eğer uzaktan kumandayı başarıyla bağlayamazsanız, lütfen cep telefonunun APP'sindeki varsayılan değeri geri yükleyin, DVR'nizi yaklaşık iki saniye çalıştırdıktan sonra, uzaktan kumanda düğmesini Bluetooth bağlantı istemini duyana kadar basılı tutun.

Aynen, videoda gösterdi zaten Seyhan bey. @lowradiation

• Çektiğim görüntüleri birleştirdim ve alt yazı ekledim. Deneme yaparken çalışacağından emin değildim o yüzden kayıtta bir konuşma yok, gearbest ten gelen yöntemi deniyordum.

Bu arada kayıtta hiç yazı çıkmasın diyorsanız, ayarlardan "time watermark" ayarını kapatmalısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=SfC6XqQL_JY&t=0s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 4 Mayıs 2017; 16:13:57 >
  • Az önce gearbest'ten Middle East Express ile siparişimi verdim. Ne zaman gelecek bakalım..
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Seyhan bey merhaba,

paylaştığınız YouTube linkinde alt yazı yok ama ? sesli anlatım olsa nasıl olurdu ?

• ademrende kullanıcısına yanıt
    Altyazı var, siz açmamış olabilirsiniz :)

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Daha önce yazdığım gibi, olacağını düşmedim sadece deneme yapıyordum o yüzden sesli yönlendirme yapmadım. Yoksa sesli olması tabi ki daha güzel olurdu :)
    çok afedersiniz aynen de öyle olmuş

elinize sağlık

• @ademrende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 4 Mayıs 2017; 20:21:29 >
    lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler açıklayıcı bir video olmuş.
  • Bu kameranın ADAS özelliği deneyen oldu mu?
    Dün akşam deneme fırsatım oldu, bence gayet başarılı.

* Şeritler çok silik olmadığı sürece şerit değiştirince sesli uyarı veriyor
    * Işıkta veya sıkışık trafikte durduktan sonra öndeki araç hareket etti diye uyarı veriyor
    * Öndeki araca fazla yaklaşınca uyarı veriyor

Deneme kaydı yapıp yükleyeceğim ilk fırsatta.
    kamera yola çıkmak üzere. gelince kısmetse bizde deneriz artık :)
  • 78,99'a almıştım, bugün 73,99'a düşmüş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

78,99'a almıştım, bugün 73,99'a düşmüş..

Hocam bende ilk defa araç kamerası alacam indirim kodu youtube linkinde var diyorlar göremedim. indirim kodu olmadan mı 74 dolar olmuş. Bu arada kayıt görüntülerini inceledim araç yürürken diğer arabaların plakası okunmuyor ama durur vaziyette görüntüler çok net bilmediğimden soruyorum bütün kameralar böylemidir? yoksa fps ayarı falan mı var?
  • mna M kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

%25 indirim yapmışlar. Bizdeki indirim kodu %18. Kodla daha pahalıya geliyor şu an :)

Ürün linki:http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_616181.html
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.