Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
26
Favori
38.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SefaP.

Denemedim ama alakası olurmu hocam, birde cihazın kutusu icind cd si varmıs oradan format atılırmı acaba

Alakası olabilir, cd si ile format atılmaz wifi ile bağlanıp atılır menüden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: serihan

quote:

Bluetooth ile bağlantı kuruluyor mu?

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Burda onunla ilgili birşeyler yazıyor ama anlayamadım.

OlguErhan hocam bu Bluetooth olayı nedir. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Eşleşmiyormu ?

Eşleştirme yaptım ama hiç bir işlem yapılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

Bluetooth ile bağlantı kuruluyor mu?

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Burda onunla ilgili birşeyler yazıyor ama anlayamadım.

OlguErhan hocam bu Bluetooth olayı nedir. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Eşleşmiyormu ?

Eşleştirme yaptım ama hiç bir işlem yapılmıyor.

Şaşırdım açıkçası, eşleşme olduysa basınca foto fln çekiyordu. Neyse çok da işe yaramıyor aslında.

• serihan S kullanıcısına yanıt
    Karta değil hocam cihaza demek istedim. Açıkcası sorun bende junsun a cevırdıkten sonra basladı oncesınde sorunsuz calısıyordu ne yapabılırım bılmıyorum. satıcı fırmada firmware veremiyorum diyor cihazdan fişi cektım oylece duruyor arabada .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SefaP.

Karta değil hocam cihaza demek istedim. Açıkcası sorun bende junsun a cevırdıkten sonra basladı oncesınde sorunsuz calısıyordu ne yapabılırım bılmıyorum. satıcı fırmada firmware veremiyorum diyor cihazdan fişi cektım oylece duruyor arabada .

Anlaşmazlık açın, firmware vermek zorunda nasıl veremez ? Para iadesi isteyin.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Ben geri ödeme alamadım ama baya geri ödeme alan olmuş, adam mağdur edebiyatı yapıyordur yani :)
    Zaten daha önce firmware vereceğini söylediğinde de, uyuşmazlığı çekin veriyim diyordu.
    Yani karaktersiz bir satıcı, üreticide malının arkasında durup, firmware paylaşmıyor, o da ayrı konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

Ben geri ödeme alamadım ama baya geri ödeme alan olmuş, adam mağdur edebiyatı yapıyordur yani :)
    Zaten daha önce firmware vereceğini söylediğinde de, uyuşmazlığı çekin veriyim diyordu.
    Yani karaktersiz bir satıcı, üreticide malının arkasında durup, firmware paylaşmıyor, o da ayrı konu...

Yanlız arkadaşın firmware ile alakalı değil ama daha mekanik bir sorunu var bence. Yani firmwareyi yükleyen onca kişi oldu sadece arkadaşta sorun var.

• Aliexpres de 15 gün gectıkten sonra anlasmazlık acamıyoruz ki. Acıkcası yazılım yukledıgımdede herhangi sorun olmadı 2 gün sonra gitti cihaz cozemedik acıkcası

• http://videobinforum.com/threads/videoregistratory-junsun-a12-h030-le-dash-cam-1s-zeepin-h030-replaitz-h030.83/page-8

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=804842&st=400

Bu iki forumda firmware güncelleştirme ile ilgileniyorlar. Aramızda bilgili arkadaşlar varsa, belki bizlerden de bir şeyler çıkar.

• faydalı bilgiler için çok teşekkürler. araca bir kamera alacam ama hafıza kartı kaç gb olmalı onu bilmiyorum, genelde şehir içi kullanırım, senede bir iki kere 5 - 6 saatlik yol yaparım. kaç gb hafıza kartı olmalı, bilgilendirirseniz memnun olurum
  • Ben halihazırda 16GB kart olduğu için yeni kart almamıştım, şehir içinde de işimi görüyor.
    45dk civarı kayıt yapıyor. Park kaydı yapmayı düşünmüyorsanız durum bu.
    İhtiyacınıza göre 16GB yetmez derseniz, 32 - 64 veya 128 lik kartları da düşünebilirsiniz.
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Tam anlamıyla inceleyemedim ama şöyle kaba taslak bakınca, adamlar ADAS sistemini Rusça ya çevirmişler.
    Artık Rusça konuşuyormuş. Denemek isterdim ama endişeliyim, cihaza zarar veririm diye :)

Cihaz o kadar çok isimle (Junsun H030, Le Dash Cam 1S, Zeepin H030, Replaitz H030, Blueskysea H030....) piyasaya sürülmüş ki, hangisi orjinal anlamak zor. Ruslar'ın verdiği şu sayfada güncel firmware paylaşılmış ki sanırım orjinali de bu, bu kanıya şuradan vardım, ürünlerin üzerinde bulunan işaret LE "Le Dash Cam" firması olduğu anlamına geliyordur. Ayrıca ürün sayfasında Android, Ios programları da mevcut.

Bu da Junsun satıcısının bize vermeyip Rus kardeşlerine verdiği son sürüm.

İsteyen istediğini denesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svelto -- 31 Ocak 2018; 9:56:20 >

• Siz denedinizmi hocam bu sürümleri ? Olgu hocamın paylastıgı jjunsun surumu ile aynı sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SefaP. -- 31 Ocak 2018; 16:52:7 >
  • Ben henüz denemedim, ilk fırsatta deneyeceğim ama tarihlerine bakılırsa aynı değil gibi.

Denemeden anlayamayacağız tabi.

• Svelto kullanıcısına yanıt
    OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Dün, tüm firmware'leri denedim. "Le Dash Cam" firmasının orjinal firmware'ni kurdum, Junsun'un android uygulaması ile bağlantı sağlanamadı. "Le Dash Cam" firmasının android uygulaması da tamamen Çince olduğundan bir şey anlayamadım. @OlguErhan'ın konuda paylaşmış olduğu firmware'yi kurdum sonra. Şimdilik eski halini aldı. Sorun yok.

Şöyle bir gelişme daha sağladım. Firmware dosyasını parçalama yöntemini buldum, içindeki ses dosyalarına da eriştim ancak firmware'yi tekrar derleyip .bin dosyası haline getiremedim. Biraz daha araştırıp, Türkçe yönlendirmeli araç kamerası haline dönüştürebiliriz kameralarımızı. :)
    Yolu yarılamışsınız :) devamını da bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Dün, tüm firmware'leri denedim. "Le Dash Cam" firmasının orjinal firmware'ni kurdum, Junsun'un android uygulaması ile bağlantı sağlanamadı. "Le Dash Cam" firmasının android uygulaması da tamamen Çince olduğundan bir şey anlayamadım. @OlguErhan'ın konuda paylaşmış olduğu firmware'yi kurdum sonra. Şimdilik eski halini aldı. Sorun yok.

Şöyle bir gelişme daha sağladım. Firmware dosyasını parçalama yöntemini buldum, içindeki ses dosyalarına da eriştim ancak firmware'yi tekrar derleyip .bin dosyası haline getiremedim. Biraz daha araştırıp, Türkçe yönlendirmeli araç kamerası haline dönüştürebiliriz kameralarımızı. :)

Şahane

Hatta mümkünse Berrak Tüzünataç seslendirsin bayılıyorum hatunun sesine

Denemeler için teşekkürler, firmware i ben henüz deneyememiştim.

Evet, android programı çince ama sadece bu cihaz için yapıldığı belli, menülerinde gezince bizim cihaz çıkıyor, nasıl monte edileceği, nasıl kullanılacağı, en son firmware i vs. herşeyi program içinde görebiliyoruz ama tabi Çince

Adamların neden sitelerinde de programlarında da ingilizce destek vermediklerini anlayabilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blekwolf

faydalı bilgiler için çok teşekkürler. araca bir kamera alacam ama hafıza kartı kaç gb olmalı onu bilmiyorum, genelde şehir içi kullanırım, senede bir iki kere 5 - 6 saatlik yol yaparım. kaç gb hafıza kartı olmalı, bilgilendirirseniz memnun olurum

32 gb yeterli olacaktır, Smarnoo T652 tercih edebilirsiniz kamera olarak.

• Bugün itibariyle güzel gelişmeler sağladım. Test amacıyla yaptığım, kısmen Türkçe seslendirme içeren firmware aşağıdadır.
    Güncellemenin geçerli olabilmesi için öncelikle cihazda yüklü olan sürümden farklı bir sürüm yüklememiz gerekiyor. Bunun için Çin versiyonunun firmware'si yüklenebilir.

Adettendir, yapılacak işlemler sonucu telafisi mümkün olmayan bir sorunun oluşması durumunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

1.Adım - Çin firmware'sinin yüklenmesi:
    İndirmi linki:http://dashcam.leautolink.com/LeDashCamFW%201020.zip

Zip dosyasından çıkan AmbaBootFW.bin ve AmbaSysFW.bin dosyalarını sd karta atın ve enerji kablosu takılı olmayan kameranıza sd kartı takın. Sonra kameranızı kesintisiz güç verin. "Firmware upgrade. Dont move sd card" uyarısını duyduysanız her şey yolunda demektir. Bir süre sonra kameranın dili zaten Çince olacak. Eğer kameranız Çince olarak kayıt etmeye başladıysa, enerji kablosunu çıkartın ve sd kartı çıkartın.

2.Adım - Kısmi Türkçeleştirilmiş Junsun marka firmware yüklenmesi:
    İndirmi linki:https://www.dosyaupload.com/9rmP

junsun_tr.rar isimli dosyadan çıkan AmbaBootFW.bin ve AmbaSysFW.bin dosyalarını sd karta atın ve enerji kablosu takılı olmayan kameranıza sd kartı takın. Sonra kameranızı kesintisiz güç verin. "Firmware upgrade. Dont move sd card" uyarısını duyduysanız her şey yolunda demektir. Bir süre sonra kameranın dili kısmen Türkçe olarak başlayacaktır.

Şimdilik:
    - Kayıt başladı. (StartRecord)
    - Kayıt durduruldu. (StopRecord)
    - GPS hazır. (GPS)
    - Fotoğraf çekildi. (PIV)

sesleri mevcut.

Ayrıca, android uygulamasından sd karttaki videoları tek tek indirmek zor geliyorsa, kameranıza wifi ile bağlandıktan sonra, telefonunuzdaki tarayıcıyahttp://192.168.42.1/ yazın ve kameranıza bağlanın. İstediğiniz videoyu hızlıca indirebilirsiniz.

Wav formatında, yazıyı sese çeviren bir site veya program bulmanız halinde, daha düzgün seslerle tüm ses dosyalarını güncellemeye çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.