Şimdi Ara

Jungle Oynayacak Şampiyon Kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuyu açacağımı hiç düşünmezdim ama cidden oynayacak şampiyon bulamıyorum Sezon başında herşey gayet iyiydi. Her junglerın oyun tarzına göre alacağı şampiyon mutlaka vardı. Şimdi elimizde kalanlar Hecarim ve Gragas. Bu durum yaklaşık bir aydır böyle ve acayip sıkılmaya başladım. Yeni gelecek 2-3 şampiyon jungler olsa bari de havuz genişlese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• * Lee Sin, Elise, Kha'Zix, Graves, Olaf, Zac, Nidalee çok başarılı şu an ormanda.

* Trundle, Rengar, Rek'Sai, Volibear, Evelynn hala oynanabilir durumda.
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Kelime Sapanı K kullanıcısına yanıt
    Nidalee, Elise ve Lee en çok oynadığım şampiyonlardır heralde sezon başından beri de Kindred ve Graves oynuyordum ama nerfler çok vurdu gibi geliyor bana. Evelynn deneyebilirim aklımda bulunsun.

Vi bir kaç oyun oynadıktan sonra sıkıyor hocam yoksa güzel şampiyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

Nidalee, Elise ve Lee en çok oynadığım şampiyonlardır heralde sezon başından beri de Kindred ve Graves oynuyordum ama nerfler çok vurdu gibi geliyor bana. Evelynn deneyebilirim aklımda bulunsun.

Vi bir kaç oyun oynadıktan sonra sıkıyor hocam yoksa güzel şampiyon.

* Kindred'ın kitinden sustain i çıkartınca biraz can sıkıcı oldu, ulti değişikliği de biraz daha yetenek gerektiren bir forma soktu şampiyonu ama hala oynanabiliyoor bence.

* Graves değiştiğinden beri ormanda hep birinci tercihimdi. Üst üste bir kaç oyun kaybedip de artık bunu kazanmalıyız dediğim oyunlarda hala Graves alırım. Hiç yüzümü kara çıkarmadı kerata

* Tank ormancılar bana pek keyif vermediği için neredeyse hiç tercih etmiyorum.

* Ormana ilk başladığım zamanalarda bolca Vi oynardım ama artık pick ekranında aklıma bile gelmiyor. Gragas'ın kiti Vi'dan çok daha iyi şu an da mesela, eğer derdiniz garanti gankse.

• Ormanda ben amumu oynuyorum. erken oyunda ultisi ve q yeteneği ile koridor oyuncusuna kill aldırmak çok kolay.

ayrıca yarı tank yarı ap ile kill almakta mümkün.

oyun ortalarında tf starter ve kitle kontrol ile takımına 2 saniye fazla saldırı fırsatı verebilirsin.

en önemlisi takımın seni arkadan takip etmeli ve ultine çok çabuk tepki vermeli.

denemeni tavsiye ederim

kullandığım ormancı itemleri;

zırh çizmesi+yetenek gücü veren ormancı eşyası+cehennem asası+günateşi pelerini+donmuş yürek+ruh gömleği

Bunları alırsan hem tank olursun hemde iyi hasar verirsin. ayrıca sahip olduğun kitle kontrol ve q yeteneğin sayesinde savaşın tam ortasında oynayarak karşı takımı sabote edebilirsin. karşı takımın ap ve adc sine yoğunlaşmalısın.
  • Hecarim döndü bayada zevkli e ile baya uçuruyor daha denemedım ama
  • NUNU OP :)

Sejuani ve Hecarim var. Heca her daim zevkli hero ama benim favorim Nunu. Rakibi uyuz etmek kadar keyifli bir şey yok :)
  • Olaf kha zix fiddlesticks skarner

• Elise

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Graves hala güçlü.Khazix iyi, Wukong deneyebilirsin.
  • hecarim gragas dışındakiler güçlü değil
  • Sejuani de güzel bence
  • Drazy kullanıcısına yanıt
    hocam amumuya şu şekilde build yapıyorum ben daha çok hasarı oluyor gibi geliyor bana . tank jung itemi-ninja tabi-rylai kristal asası-çivili zırh-ruh gömlegi-randuin alameti rünlerede %10 cd giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cja -- 12 Temmuz 2016; 14:03:11 >
  • Bu nası konu lan 1 tane troll yok. Dh lol bölümü titre ve kendine gel!

• God tier: Hecarim, Volibear, Amumu. Bence sıralaması bu. Ayrıca iyi bir Lee Sin oyuncusu bu karakterlerde daha çok sıkıntı çıkarır. Ama doğru build yapamazsan latede bu üç şampiyon kadar etkili değilsin. Bir diğer faktör takımın damage eksiğini fazlasıyla kapatabilecek Graves. Hem kolay ölmüyor hem kendini çok riske atmıyor hem burstü var hem alan hasarı yüksek.
  • Şimdiki jungler sayısı baya iyi. Oyun ilk çıktığında udyr ve warwick, şimdiki jungler bolluğundan öncede lee, mumu ve rammus vardı. Şimdi oyunun yarısı jungler olmuş.
  • Bu aralar hecarim ve zac revaçta. ww de fena rakip takımın taşıyıcıns u attınmı tmmdır ^^
    genelde iyi olanlar belli zaten.
  • Konuyu ne kadar saçma bulduğumu söylemeye geldim.

Elise mid yapıyor heralde arkadaş

Rek'sai lede adc oynuyorsa tabi jung yapıcak bişi kalmamış olabilir.
  • Cidden bunu yazdınmı be kardesım meta da ki champ ler tas gibi

1-reksai
    2-elise
    3-zac

dalga geçıyo adam
    konu kılıt üye ban

• quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Konuyu ne kadar saçma bulduğumu söylemeye geldim.

Elise mid yapıyor heralde arkadaş

Rek'sai lede adc oynuyorsa tabi jung yapıcak bişi kalmamış olabilir.

Hay agzına saglık ya konu ya bak

edit:ben de geçen zac adc oynuyodum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.