Şimdi Ara

Jungle Nasıl Oynanır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yastik1

Nunu oyna en kolay jungle

nunu en kolay değil en zor junglerlardan biridir. sürekli farm yaparsan hiçbir işe yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadist ☼

Vi de pahalı yav. Ama kullanışlı bir karakter beleşlere girmeden almakda açıkcası içime sinmiyor oynaması zor mu ? Anlattığınıza göre bayağı zevkli.

@Sterilmikrop Aynen Shaco zor oluyor başarısız ganklarım çok fazla oluyor.

@Komi İyiymiş.

İyidir iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

Nunu oyna en kolay jungle

nunu en kolay değil en zor junglerlardan biridir. sürekli farm yaparsan hiçbir işe yaramaz

Hocam Nunu için nasıl rune, mastery sayfaları kullanıyosunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SU AN en rahat donen junglerlar Shyvana,Nunu,Fiddle,Udyr bence Vi'da yavas sayilmaz.Bu saydiklarimin hepsi oyun tasir bence hele hele Vi ve Shyvana.
  • Vi, Shyvana, Wukong.
  • Arkadaşlar kimse jax dememiş ben birçok oyunda jungle jax oynarım.Ganglarıda etkili geliyor bana.Jungle olarak neden jax seçilmiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upluyum bi.
    Dün Shen ile jungle denedim kötü değildim ultim sayesinde bir çok adam kurtardım ve başarılı gank attım. Sizce Jungle için Shen alıyım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadist ☼

Upluyum bi.
    Dün Shen ile jungle denedim kötü değildim ultim sayesinde bir çok adam kurtardım ve başarılı gank attım. Sizce Jungle için Shen alıyım mı ?

Solo top shen op idi nerflediler biraz daha kotu oldu,ama jungleda tamamen useless bence.
  • Vi al zevk al diğerleri zor beceremezsin map control daima olsun stream izle theoddene (fail biliyorum) ormanı hep temiz tut
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.