Şimdi Ara

Jungle Nasıl Oynanır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu an 27 levelim sadece birkaç kez Jungle oynadım. Ve güzel oynadığım söylenemez. Güzel oynamanın yanı sıra JUngle oynamaktan hiç zevk almadım.
    Jungle oynamayı kendim için nasıl zevkli hale getirebilirim onu merak ediyorum. Ayrıca nasıl iyi jungle oynayabilirim ? Elimde Volibear, Shaco, Riven tarzı Jungle oynayabileceğim karakterler var. Hangisini terich edebilirim yada Jungle da zevk alarak oynayabileceğim herolar önerir misiniz ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• Benim tavsiyem bende senin gibi düşük levelim Fiddlestick ve Udyr al gerçekten gayet kolay ve etkili jungle şampiyonları.Hemde oynaması aşırı kolay.Mesela fiddeli mide zed alındığında jungle için ap olarak alabilirsin udyr zaten ad kassan hayvani damage tank kassan hayvani tank.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rXb

Benim tavsiyem bende senin gibi düşük levelim Fiddlestick ve Udyr al gerçekten gayet kolay ve etkili jungle şampiyonları.Hemde oynaması aşırı kolay.Mesela fiddeli mide zed alındığında jungle için ap olarak alabilirsin udyr zaten ad kassan hayvani damage tank kassan hayvani tank.

Udyr tavsiye eden çok oldu Fiddle denemiştim zevk almadım.
  • Bende senin gibi jungleden nefret ederim ve beceremem. Sadece zac ile jungle becerebiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warwick alabilirsin ben warwickle oynuyorum su aralar acayip keyifli. canım azamıyor ormandayken
  • Jarvan zevklidir. Vi'da oyle

• Aatrox'ta oynayabilirsin.Hem tank olabiliyor,hem de sağlam hasari var.

• Tavsiyeler için teşekkürler.
  • Nunu oyna en kolay jungle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 gündür Vi ile full jungle ve solo top oynuyorum. Tank kas ezilmiyorsun hiçbir şekilde ve jungleı çok hızlı temizleyebiliyor
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bende bugün indirimden karakter ve skinini aldım 3 oyun attım ranked 2 si win yenildiğimdede takım olarak kötüydük =)
    Önemli olan seri dolaşman ve birazda sezi işi nerde sorun çıkacağını tahmin edip o lane gank atman lazm .
    Vi nin takım savaşlarındada etkisi büyük q + ulti attımı karşı adc eriyo ve takımın kötü değilse büyük ihtimal tf alırsın.
  • Kardeşim öncelikle en iyi oynadığım jungle olan udyr ı denemeni öneririm. sonrasında ise gank attığında Öncelikle gank gittiğin kişinin kill almasını sağla spell olarak bitkinlik alırsan çarp ın yanına çok rahat oynarsın. gerekirse takımdaki oyuncunun kill alması için kamp kur, ama sakın farm dan geri kalma seviye olarak geri kalırsan toplayamazsın.
  • evelynn zevklidir ama.zor donmesi gankleri falanda baya baya etkili, rengar op ayni sekilde , 27level isen ve yeni basliyorsan sustainli birseyler al rengar al w fulle ilk w e q fulle q w e ac sirayla
    .
    xin wukong da kolay doner
    ,aatrox zevklidir kolay doner ,
    rammus alabilirsun adc y kendisini oldurtmek cok zevkli , nunu yine bi gold tier , q fulleme ama
  • evelynn zevklidir ama.zor donmesi gankleri falanda baya baya etkili, rengar op ayni sekilde , 27level isen ve yeni basliyorsan sustainli birseyler al rengar al w fulle ilk w e q fulle q w e ac sirayla
    .
    xin wukong da kolay doner
    ,aatrox zevklidir kolay doner ,
    rammus alabilirsun adc y kendisini oldurtmek cok zevkli , nunu yine bi gold tier , q fulleme ama

• Şimdi :D

Shaco ile Jungle zevklidir çünkü çok fazla görünmeden bol bol gang atarsın tabi ad kasman lazım ad assisans olarak kullanırım ben genelde shaco alıcaksam ( gerçekten kötü oynadıgımda çok kötü oluyor )

Sana tavsiyem eğer karşı taraftaki rakip mavi'den başlarsa onun kırmızıya gelmeden çalılarda bol bol '' e '' koy adam geldiği gibi FB ve mavisine çalabilirsin bununla ilgili videolar var mesela ben çok sık uygularım ve hemen hemen her oyunda yiyorlar Westte çok yemezler ama TR'de yeniyor hala :)

Voliyle jungle oynamak zor geliyor amacın sadece takıma full kill kazandırmak oluyor tabi kendinde kill alabilirsin ama genelde kill aldıgında laf yersin bu yüzden pek kullanam derim

Jungle Vİ tavsiye ederim sana gang atmasıda kolay orman dönmesi v.s gibi unsurlar pasifide unutmadan sana zevk verebilir diye düşünüyorum

• SHYVANA der susarim

• http://m.youtube.com/watch?v=vwLd-Nweo1s
    Neden bunları paylaştığımı ben de bilmiyorum. Ama iyi bir cevap bence

• Aynen öyle kardeşim. Ben de skini ile birlikte aldım(Aynasız Vi). Sürekli bunu oynuyorum hatta şimdi gireceğim yine süper bir şey
  • Vi de pahalı yav. Ama kullanışlı bir karakter beleşlere girmeden almakda açıkcası içime sinmiyor oynaması zor mu ? Anlattığınıza göre bayağı zevkli.

@Sterilmikrop Aynen Shaco zor oluyor başarısız ganklarım çok fazla oluyor.

@Komi İyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skbMoony -- 23 Aralık 2013; 23:30:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadist ☼

Vi de pahalı yav. Ama kullanışlı bir karakter beleşlere girmeden almakda açıkcası içime sinmiyor oynaması zor mu ? Anlattığınıza göre bayağı zevkli.

@Sterilmikrop Aynen Shaco zor oluyor başarısız ganklarım çok fazla oluyor.

@Komi İyiymiş.

Aldığım günden beri başka karakterle oynamaz oldum. Hem zevkli hem de skilleri falan çok iyi bence zırh kas bir de botrk veya trinity adcye teq atabiliyorsun ggwp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 23 Aralık 2013; 23:35:55 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.