Şimdi Ara

Jungle Fiddlesticks Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
29.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Crystfall

bu oyuna başladığımda oyunu bırakmamamı sağlayan şampiyondu fiddle bu arada

Aynen. İlk mainim Fiddledı. Ama şimdi yüzüne bakmıyorum pek.
  • İyidir güzeldir de çok rahat counter jungler yer ya
  • Bugün fiddle jungle denedim rezillikten başka bir şey değildi
  • ben spell vamp da çıkıyorum op oluyor
  • bende burdaki tavsiyelere uyup fiddle aldim ama o kadar iyi kullanamiyorum daha dogrusu yeniyim oyunda terimleri tam anlamadim galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlatıyorum kusura bakmayınız

Fiddle kullanıyorum, alıştım, çok da hoşuma gitti. Ama exp birikti ve başka karakter açma ihtiyacı hissediyorum, yarım saat şampiyonlara baktıktan sonra tekrar fiddle ile oynuyorum. Hiç bir karakter fiddle zevkini vermeyecekmiş gibi geliyor. Gerçi hiç birini de kullanmadım, nasıl bileyim.

Sizce fiddle seven biri hangi şampiyonu daha çok sevebilir, neye terfi etmeli?
  • bence passive i yüzünden ganklerde zorlanabilir
  • cok kotu sadece eglence icin oynanir 1 blue invade yerse oyundan duser

• fiddlesticks çok kırılgan bir o kadar da sağlam şampiyondur. Bu tamamen karşıdaki şampiyona bağlı. Mesela karşısına akali gelirse q attığınızda büyük ihtimal görünmezlik atacaktır tabi ondan önce davranıp w atarsak o yuvarlağın içinde ölmeyi beklemekten başka çaresi yok yani tam bir akali antisi. Ama eğer karşısına xin gelirse ultiyi ve w skillini bozduğundan fiddlesticksin hiçbir şansı yok en fazla 3 saniye sonra kesilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Hortlatıyorum kusura bakmayınız

Fiddle kullanıyorum, alıştım, çok da hoşuma gitti. Ama exp birikti ve başka karakter açma ihtiyacı hissediyorum, yarım saat şampiyonlara baktıktan sonra tekrar fiddle ile oynuyorum. Hiç bir karakter fiddle zevkini vermeyecekmiş gibi geliyor. Gerçi hiç birini de kullanmadım, nasıl bileyim.

Hancock için cevap veriyorum
    Katarina da güzel ve zevklidir atlamalı zıplamalı ve kasılmışsan durduramazlar. Biraz daha para vermek istersen Lee Sin de olabilir eğlenceli ve güzel ama zordur ve jungleda tecrüben yoksa zor alışırsın. Kha'Zix mid ve jungle için iyidir tek komboyla alabilirsin rakibini. Solo top ta olur zorda kalırsan ama tercih etmem ben fazla
    Edit:tarihe bakmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandor Clegane -- 5 Mayıs 2013; 9:33:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Hortlatıyorum kusura bakmayınız

Uzun range'den initiate anlamında Zac, Drain hoşuna gidiyorsa Vladimir olabilir. Fiddlesticks'e pek benzeyen bir karakter de yok gerçi oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Güzel bi yorum yazmıstım forum çöktü bi daha uğraşmıcam kısaca yazayım..
    Zhonya olmaması hata..Doransla başla...+25 AP Gold regen al...Sunfire dene.

hay eline saglik ya pot alanlar kaldimi fiddle a dorans ring sonra direk zhonya :)

• Fidd önceden ultisini bir hedefe mi atıyordu

• hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: xellym

Fidd önceden ultisini bir hedefe mi atıyordu

hayır aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri. -- 2 Şubat 2017; 22:57:43 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.