Şimdi Ara

Jungle Fiddlesticks Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
29.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghost

Hocam Qyu 5lemek yerine Wyi 7lemişsin iki saattir onu çözmeye çalışıyorum.

Fiddle'ın öyle bir özelliği var sen bilmiyor musun? İstediğin 2 skill pointi kafana göre verebiliyorsun. Ben mesela qyu 3 te tutup ultiyi 5 liyorum rabaddonla inanılmaz damage veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper666

quote:

Orijinalden alıntı: ghost

Hocam Qyu 5lemek yerine Wyi 7lemişsin iki saattir onu çözmeye çalışıyorum.

Fiddle'ın öyle bir özelliği var sen bilmiyor musun? İstediğin 2 skill pointi kafana göre verebiliyorsun. Ben mesela qyu 3 te tutup ultiyi 5 liyorum rabaddonla inanılmaz damage veriyor.

Komik şey seni.

Skill calculator dan resim şeklinde skiller eklendi.Yanlışlar düzeltildi söylediğin için sağol ghost.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pibi Ayıcık -- 22 Ağustos 2011; 12:47:06 >

• Ormancılığı severim Fiddle alayım deneyim dedim. Jungle rahat yapılıyor yapılmasına ama oyunun geri kalanında farmda çok geri kalıyorum. 20-30 tane minion geliyor, temizlemesi işkence. E atıp siege minionu emcikliyorum, kuleyi dağıtıyorlar ben temizleyene kadar. Ulti kullandığım bile oldu minion temizlemek için...

Bir de savaşı ultiyle başlatmak hiç iyi fikir değil Zhonya yoksa. Saintvicious gibi magic pen bottan sonra hemen Zhonya yapmayı deneyeceğim şimdi. Bakalım ne kadar etkili olacak.

Rehberde ise anlattığın yerler gayet mantıklı, uygulanabilir. Ama benim gibi nooblar için gank atma teknikleri, skilleri savaş esnasında hangi sıra ile kullanacağımızı anlatsan iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 22 Ağustos 2011; 13:21:59 >

• Başlangıçtaki kitabı satıyor muyuz? Ben bazı fiddle'larda spell wamp veren itemi gördüm onu alsak iyi olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqimaru

Ormancılığı severim Fiddle alayım deneyim dedim. Jungle rahat yapılıyor yapılmasına ama oyunun geri kalanında farmda çok geri kalıyorum. 20-30 tane minion geliyor, temizlemesi işkence. E atıp siege minionu emcikliyorum, kuleyi dağıtıyorlar ben temizleyene kadar. Ulti kullandığım bile oldu minion temizlemek için...

Bir de savaşı ultiyle başlatmak hiç iyi fikir değil Zhonya yoksa. Saintvicious gibi magic pen bottan sonra hemen Zhonya yapmayı deneyeceğim şimdi. Bakalım ne kadar etkili olacak.

Rehberde ise anlattığın yerler gayet mantıklı, uygulanabilir. Ama benim gibi nooblar için gank atma teknikleri, skilleri savaş esnasında hangi sıra ile kullanacağımızı anlatsan iyi olurdu.

Tamam hocam ekliyorum.

@Black Burn

Eğer iyi bir başlangıç yaptıysan ve kendine güveniyorsan Mejai's Soulstealer'a dönüştürebilirsin.Spell wamp drain ile birleştiği zaman güzel oluyor ama onun yerine normal build yapıp tüm skiller'i güçlendirmeyi doğru buluyorum ben.

• mobafire.com da var bunlar orda tüm karakterlerin skilleri var sende ordan almışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyMen12

mobafire.com da var bunlar orda tüm karakterlerin skilleri var sende ordan almışsın

Çok bilimsel bir yorum geldi.
  • quote:

mobafire.com da var bunlar orda tüm karakterlerin skilleri var sende ordan almışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

• çok faydası oldu sağol ama kendi taktiğimlede +20 kill aldm kendi yaptğm itemlerle .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus595

çok faydası oldu sağol ama kendi taktiğimlede +20 kill aldm kendi yaptğm itemlerle .D

Duymak isterim build'i.
  • Çok güzel olmuş deniyicem genelde çok kaybediyorum yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumxpet13

Çok güzel olmuş deniyicem genelde çok kaybediyorum yeniyim

20 leveldan once Jungle yapmayi tavsiye etmem.Runesuz zorlanirsin ve solo top oynamayi bilen adam olmaz.
  • quote:

quote:

• tamam bi şey sorarsın hortlatırsın da bu nedir mübarek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfGlaze

quote:

quote:

Hort?

• forumda fiddlesticks konusu gördüm tekrar gözlerim yaşardi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

forumda fiddlesticks konusu gördüm tekrar gözlerim yaşardi :D

Yaşam biter Fiddlesticks aşkı bitmez.
  • bu oyuna başladığımda oyunu bırakmamamı sağlayan şampiyondu fiddle bu arada
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.