Şimdi Ara

Julian Nagelsmann (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sonucu yazmıştım bir daha yazayım

Nagelsmann > inter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

sonucu yazmıştım bir daha yazayım

Nagelsmann > inter

Bir onceki mesajima bak ipoda yazdigim , ayni soruyu sanada soruyorm
  • Şenol Güneş'in yanında 1 yıl staj yaparsa yeni bir efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisi sayesinde 3 liraya 75 lira kazandım. Son bayern maçına banko oynadım 4 küsür orandan kupon gel.

Özet: bayern horror story

• 32 yaşındaki Julian Nagelsmann, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselmeyi başaran en genç teknik direktör oldu.

• Nagelsmann hoca, Hoffeinhemde kendini cok gelistirdi.Bizde de gelismeye devam ediyor.Bazen hatalar yapsa da, hatalarindan cabucak donmesini de biliyor.Topcu gelistirmede iyi.Taktik ve motivasyon konularinda iyi.Umarim, kulub olarak o ayrildigi zaman bizde cok daha iyi seviyede oluruz.

• En beğendiğim özelliği hiçbir şekilde hiçbir konuda kendine takıntı yaratmaması, olabildiğince çözüm arayışında olup bu şekilde tüm sakatlık, ceza, formsuzluk gibi sıkıntıların üstünden gelmesi, ayrıca oyuncu iletişimi konusunda da çok yetenekli olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif olarak futbolda en fazla saygı duyduğum ve en sevdiğim teknik direktör. Elindeki kadroyu kullanmasını çok iyi biliyor. Diğer yazıcaklarımı yukarıdaki arkadaşlar yazmış tekrar yazmaya gerek yok.

Yarı finalde mucize yapabilir mi? Yapabilir. Buraya kadar çok iyi geldi,büyük saygıyı hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

32 yaşındaki Julian Nagelsmann, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselmeyi başaran en genç teknik direktör oldu.
    33 yaşındaki Nagelsmann, Şampiyonlar Ligi tarihinde yarı finale yükselmeyi başaran en genç teknik direktör oldu.

Çöp takımı yenip finale de kalırsın hocam arkandayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Şenol Güneş'in yanında 1 yıl staj yaparsa yeni bir efsane olur
    Bence şenol güneş, nagelsmann'ın yanında staj yapması lazım
  • Bayern'nin yeni hocası..

• Bayernin 20 milyon verdiğini duyunca şaşirdim. Hoeness ve Rumenigge gibi ölücüler nasil verdi diye düşündüm. Höeness ve Rumenigge artik yönetime karişmiyormuş.

Adam Bayern fanatiği. Leipzig yönetimine Bayernden başka takim için sözleşmemi feshetmem, teklifleri reddedin demiş.

Başarili olur mu? Bence sisteminde zaaflar var. Rakibinin oyununu bozma, hucumdan savunmaya geçişler ve kanat oyununda. Bu zaaflari düzeltmezse Pep gibi de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Bayernin 20 milyon verdiğini duyunca şaşirdim. Hoeness ve Rumenigge gibi ölücüler nasil verdi diye düşündüm. Höeness ve Rumenigge artik yönetime karişmiyormuş.

Adam Bayern fanatiği. Leipzig yönetimine Bayernden başka takim için sözleşmemi feshetmem, teklifleri reddedin demiş.

Başarili olur mu? Bence sisteminde zaaflar var. Rakibinin oyununu bozma, hucumdan savunmaya geçişler ve kanat oyununda. Bu zaaflari düzeltmezse Pep gibi de olabilir.

Bayerndedemi 3 lu oynatir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Bayernin 20 milyon verdiğini duyunca şaşirdim. Hoeness ve Rumenigge gibi ölücüler nasil verdi diye düşündüm. Höeness ve Rumenigge artik yönetime karişmiyormuş.

Bayerndedemi 3 lu oynatir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.