Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.033
Cevap
95
Favori
752.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşük lastik basıncı uyarısını nasil silebilirim göstergelerden?

Lastikte vida vardı biraz hava kaciriyordu tamir ettirdim ancak uyarı hala sürüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: croco_16

Düşük lastik basıncı uyarısını nasil silebilirim göstergelerden?

Lastikte vida vardı biraz hava kaciriyordu tamir ettirdim ancak uyarı hala sürüyor
    Lastiğe hava vur ideal ölçüden sonra sıfırla işlem tmm olmazsa zaten sıkıntı büyük lastikçi (muhtemelen)) sensörü kırmıştır denesi 250 liracık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Tamir sonrası hava verildi. sıfırlama işlemi nasıl yapılıyor tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: croco_16

Tamir sonrası hava verildi. sıfırlama işlemi nasıl yapılıyor tam olarak
    Ayarlarda reset işlemi olmalı

• Biraz kurcaladım ama bulamadım ayarlara girişi. sanırım kontak çevirip motoru çalıştırmadan göstergedeki 2 tustan biriyle giriliyor

• croco_16 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

araç lastik basınçlarını uygun olarak hava bastıktan sonra kontak çevirip açın , 3 saniye boyunca sol alttaki tuşa basılı tutun resetlenecektir.

uyarı devam ederse sensör arızası olabilir.

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###
  • 2014 Qashqai arka amortisörleri yetkili servis dışında değiştiren oldu mu? Olduysa hangi marka taktırdınız? Piyasada Monroe görüyorum ama nasıldır fikrim yok.

• AnGeLuSxxx A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için
  • 1.6 CVT için şanzıman yağını belli aralıklara değiştiriyor / yeniliyor musunuz dostlar? Benim araç 50 binde, risk olmasın diye servisi aradım, bu yağlar ekstra durum harici ömürlük dedi, yani değişime gerek yok dedi.

Bir de bu araçta triger değişimi gerekiyor mu bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGeLuSxxx

Merhabalar,
    ekranda beliren arıza sembolünü iletebilir misiniz ?
    Yakıt filtresindeki su uyarı ışığı mı? yoksa DPF (Dizel Partikül Filtresi) ışığı mı ? yanıyor emin olmak lazım.
     ### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

orjınal değişim yaptım ışık gitmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

Ekranda yakıt filtresi arıza işareti çıktı,değiştirdim orjınali ile ışık sönmedi.Ekrandan nasıl silebilirim...
    Yardımcı olursanız memnun olurum,servislerin durumu malum,soygun yeri
  • croco_16 C kullanıcısına yanıt
    croco_16 bu bilgiyi veren yetkili teknik servisin şehir ve ismi nedir ?

Şahsi fikrim ömürlük yağ diye birşey yoktur. her yağın , hadi yağı geçtim herşeyin belli bir kullanım ömrü vardır.

Nissan yetkili servis bakım çizelgesinde Otomatik Şanzıman Yağı için her yıl veya 15.000 Km'de kontrol,

Her 4 Yıl veya 60.000 Km'de değişim gösteriliyor.
    (Şanzıman CVT ise şanzıman yağı değişmeyecektir.Sadece Seviye Kontrol'ü yapılcaktır) diye belirtmişler ancak farklı bir kaç yere sormak lazım. Yine şahsi fikrim zamanında değişiklik yapmakta fayda var.

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGeLuSxxx -- 31 Temmuz 2020; 18:33:30 >

• ringcep kullanıcısına yanıt
    Elm327 gibi bir blootooth Obd 2 Cihazı temin ederek aracınızın OBD 2 Soketine bağlayarak ve telefonunuza yükleyeceğiniz Torque tarzı bir uygulama ile Arıza Kodlarını taratarak çıkan arıza kodlarını silebilirsiniz.
  • Benim diğer aracım Superbde aynı sorunu yarım kontak yaparak elle manuel olarak bir kaç tuşa basarak sildim,Jukede denedim olmadı,belki farklı bir yolu vardır diye yardım talep etmıştıim...Tşk iyi bayramlar

• Merhabalar

linkteki 2011/2014 alt bagaj havuzunu deneyenler varmı acaba?
    Suntadan birşeyler yaptırmayı düşünüyordum bu ürünü görünce vazgeçtim.
    Yardımcı olursanız sevinirim
    https://www.hepsiburada.com/bod-nissan-juke-bagaj-havuzu-alt-bagaj-2011-2014-pm-otoaksbod15292916

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

• Selamlar,

2018 skypack 1.6 CVT aracım var, yakıt tüketimi çok yüksek. 9.9 a düşürebildim en fazla. Sizde durum nedir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahirzora

Selamlar,

2018 skypack 1.6 CVT aracım var, yakıt tüketimi çok yüksek. 9.9 a düşürebildim en fazla. Sizde durum nedir?

Teşekkürler.
    Takoz 1.6 cvt için gayet normal yakıt, malum bağırıyor gitmiyor araç. bu araca 1 yıl bindim,sattım rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Takoz 1.6 cvt için gayet normal yakıt, malum bağırıyor gitmiyor araç. bu araca 1 yıl bindim,sattım rahatladım

Alıntıları Göster
    Ben de kullandım bu aracı. Cvt şanzıman gayet başarılı, sorunsuz. Cvt harici otomatik kullanacak kadar zengin değilim. Ama araçtan kaynaklı doluysa ve yokuş çıkıyorsa evet zorlanıyor. Çok şehir içi olmayan karışık diyebileceğim trafikte 6.9'du benim ortalamam. Kalkışlarda çok basmayın yavaş yavaş hızlanın en azından 8'e çok rahat düşersiniz.

• leonmaycry kullanıcısına yanıt
    Suntadan nasıl bir şey kastettiniz anlamadım ama bu bagaja dökülen sıvıların daha kolay temizlenmesini sağlıyor, evet işe yarıyor.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.