Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.033
Cevap
94
Favori
752.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı kaça alacağına göre değişir ama önce 0 araçlara bak derim ötv indirimi gelme ihtimalinden yüksek. Bayilerde 0 araç kalmadığı için fiyatlar çok şişti. 2. el juke fiyatına 10-20 dahaa koyup c3 alabilirsin. Bendede 2018 juke var. Bende düşünüyorum değiştirsem mi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfundursun -- 1 Haziran 2020; 23:23:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el fiyatlarıda çeşitli sitelerde 1 haziran itibariyle artmakda
  • arkadaşlar merhaba. 2011 juke almak üzereyim. visia 59000 km de hatasız beyaz renk 1.6 benzinli ve manuel. 90.000 tl bu araç için çok mudur?
    ayrıca aile aracı olarak kullanacağım. iç hacmi küçük gibi . kullananlar arkadaşlar oto koltuğu ile kullanımı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD437D5D1

arkadaşlar merhaba. 2011 juke almak üzereyim. visia 59000 km de hatasız beyaz renk 1.6 benzinli ve manuel. 90.000 tl bu araç için çok mudur?
    ayrıca aile aracı olarak kullanacağım. iç hacmi küçük gibi . kullananlar arkadaşlar oto koltuğu ile kullanımı nasıl?
    Biladerde 2012 model tekna 70k km de dizel var tertemiz. Ayrıca araca 10k da masraf yaptı led farından tut spoillerine kadar. Siz beniznli bom boş araca 90 veriyorsanız biladerin ki 120k rahat eder

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD437D5D1

arkadaşlar merhaba. 2011 juke almak üzereyim. visia 59000 km de hatasız beyaz renk 1.6 benzinli ve manuel. 90.000 tl bu araç için çok mudur?
    90 bin çokmuş verilmez
  • Marka olarak önereceğiniz bir multimedia sistem var mı arkadaşlar? Doğru dürüst bir inceleme bulamadım. OEM marka olarakta o kadar çok marka varki her firma kendi getirdiği markayı takıyor. Önerileriniz çok işime yarayacak.

Teşekkürler.

• AnGeLuSxxx A kullanıcısına yanıt
    Hocam bunları alsak taktırabileceğimiz yer var mı?

Cevap için teşekkürler bu arada.
  • ahirzora A kullanıcısına yanıt
    Yorumlarda alanlar genellikle kendileri yapmışlar :) benimde tecrübem yok bu konuda bildiği güvendiği tavsiye edeceği yeri olan varsa tavsiyelere açığız
  • arkadaşlar merhaba, Juke için birkaç sorum olacak.

Nissan Juke Otomatik ile Citroen Cactus otomatik model arasında gidip geliyoruz. Sizce hangisi doğru tercih olur?

İkincisi; Juke için benzinli versiyon mu mantıklı yoksa dizel mi?

Üçüncüsü ise Juke Tekna ile Skypack arasında sunroof dışında cok fark var mıdır?
    Tr den multimedia almış biri olarak kesinlikle bunları tavsiye ederim. Benim taktırdığım hem bunlar kadar uyumlu gözükmüyor hem de bunlar kadar şık değil. 2gb ram 32 gb hafızalı model gayet makul. İyi bir oto elektrikçi montajını yapabilir

• Arkadaşım aracın hayırlı olsun aldıysanız.Ben de 2018 almk istiyorum.2018 tekna .sorum şu ki acaba arabanın yan aynaları ısıtmalı mı

• Merhaba ,
    2011 model aracımda p0101 - mass or volume air flow a circuit range / performance arızası almaktayım. Ne yapmam gerekir?

• Ekranda yakıt filtresi arıza işareti çıktı,değiştirdim orjınali ile ışık sönmedi.Ekrandan nasıl silebilirim...
  • Javalon kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

iki sayfadada Hata Kodu p0101 - mass or volume airflow a circuit range / performance için detaylı bilgi verilmiş inceleyebilirsiniz.

https://www.samarins.com/diagnose/p0101.html#:~:text=The%20code%20P0101%20means%20that,engine%20through%20the%20throttle%20valve.

https://www.carobdcodes.com/nissan-p0101-mass-air-flow-circuit-rangeperformance.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGeLuSxxx -- 23 Temmuz 2020; 10:53:15 >

• ringcep kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    ekranda beliren arıza sembolünü iletebilir misiniz ?
    Yakıt filtresindeki su uyarı ışığı mı? yoksa DPF (Dizel Partikül Filtresi) ışığı mı ? yanıyor emin olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGeLuSxxx -- 24 Temmuz 2020; 12:7:52 >
  • croco_16 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Juke almadan önce bende Juke ve Cactus arasında gidip gelmiştim. Şahsi fikrim Juke'dan yana.

Ben benzinliden yana kullandım daha mantıklı geldi kendi kullanımıma göre.

Tekna ile Skypack arasında bildiğim sitedede belirtilen fark Panoramik Sunroof , Siyah Renk Tavan Döşeme , Makyaj Aynası.
    Merhaba, kısa süre önce Juke benzinli Skypack 2016 model araç aldım. Şu ana kadar memmunum, yüksek kullanım hissiyatı gerçekten güzel.

Skypack için bazı ilanlarda yan aynalar otomatik, sogutmalı torpido vs yazıyordu ama benimkinde yok. O sanırım fabrika çıkış ek donanım ekletmekle alakalı.
  • croco_16 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba croco_16,

Öncelikle hayırlı olsun.Kazasız belasız güle güle kullanın. Sakıncası yoksa aracınızı kaç kilometrede ve ne kadara aldığınızı belirtirseniz forum kullanıcıları içinde yararlı bir bilgi olur.

''4 Cam otomatik - Elektrikli Yan Aynalar '' yazarlar genellikle. Aynaların elektrikli içerden ayarlanabilir olduğunu belirtmek için benim bildiğim Juke'da elektrikli katlanabilir ayna ve soğutmalı torpido opsiyonu yoktu. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir. Benim aracımdada mevcut değil yani.

Bu arada yazmışken bilgi paylaşımı olsun.

18.07.2020 tarihinde aracımın 4.Periyodik bakımını Nissan Park Istanbul'da 625 TL'ye yaptırdım.

Nissan Park: 625 TL
    Nissan Kuzey: 720 TL
    Nissan Görkem: 665 TL (4.Yıl bakımında 4 Adet Buji + Fren Hidroliğin değişmesi gerektiğini bildirdiler. 4 Adet Buji Değişimi 660 TL + İşçilik 200TL + Fren Hidroliği Değişimi 60 TL. Yani toplam teklifleri 1585 TL)

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

Hazır gitmişken birde periyodik kontrollerde dönemsel değişecek parçalara ait listeyide aldım burada paylaşmış olayım.

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

Teşekkür ederim sağ olun. 50 bin km, 147 bine aldım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.