Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.033
Cevap
95
Favori
752.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahsettiğim ses 90ni geçtikten sonraki rüzgar sesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Herkese merhaba :)

Juke aksesuar konusunda fotoğraf ve merak ettiği sorusu olan varsa cevaplayabilirim, yaklaşık 2 aydır aracın sahibiyim ve aracıma 8 parça aksesuar taktırdım,

Aracımda bulunan aksesuarlar;

KE409-89951 = KİLİTLİ BİJON
    KE615-1KA00 = TAVAN SPOYLER
    KE543-1KA30 = AYDINLATMALI YAN BARLAR
    G6950-1KA0A = AYDINLATMALI KAPI EŞİKLERİ (KIRMIZI) ÖN-ARKA
    KE460-1K182 = SPOR PEDAL OTOMATİK VİTES
    B64D0-1KA0A = İÇ AYDINLATMA
    KE877-1K300 = DERİ MAT SİYAH KOLÇAK
    KE788-1K085 & KE788-BV586 = ÖN VE ARKA PAÇALIK

Bunlar arasından taktırmayı düşündükleriniz varsa fotoğraf ve bilgi paylaşabilirim,

B64D0-1KA0A iç aydınlatmayı benim taktırdığım tepretoğulları ilk defa bir juke aracına takmış baya heves ederek aldım fakat içeriyi aman aman aydınlatmıyor 12 çeşit renk seçeneği ile aydınlatabiliryorsunuz yada kendi belirli aralıklarla renkleri değiştiriyor tuş sayesinde. Spor pedal ile şık duruyor renkli ışık olması..Kullananlar bilir içerisi akşamları baya karanlık kalıyor. Bu aksesuar dışındaki parçaları zaten herkes hemen hemen biliyordur.

Aralarında en son aydınlatmalı yan barları taktırdım baya hoş durdu araç. Arka paçalık aracıma hala takılmadı gelmesini bekliyoruz.

Sorusu olan varsa yardımcı olurum :)
    merhaba.. 2 sene olmus ama tavan spoyler, tavan citasi ve tavana bagaj dusunuyorum. fiberglas spyler zamanla dalgalanma yaptı mı? tavsiye edecegin bir dukkan var mı? hepsi ayni mali mi satyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfundursun

bahsettiğim ses 90ni geçtikten sonraki rüzgar sesi
    Cam tavan açıkken beni de biraz rahatsız ediyor.Ancak camlar kapalıyken rüzgar sesi pek yok.Tabi lastik, yol, kapı fitili gibi etkenler de önemli rüzgar sesinde...
  • universal kaucuk paspaslar juke'a oluyor mu? 3d paspas ince ve zamanla kenarlardan kvrılma yaptıgı icin istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

universal kaucuk paspaslar juke'a oluyor mu? 3d paspas ince ve zamanla kenarlardan kvrılma yaptıgı icin istemiyorum.
    Aracımı alırken bayi hediye olarak verdi iki ay kadar önce.Ben orijinal diye bekliyordum ama standart kötü bir paspas verdiler.Zemine tam uymuyor.Bence denemeniz lazım, uymama ihtimali büyük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUCI0 -- 18 Nisan 2019; 16:25:7 >
  • partikul filitresi iptal ettiren varmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digital klima sıcak soguk havalandırma yönlendirmesi değiştiren varmı ?
    Sadece ayaga üflemek için yönlendirince çalışmıyor
    bazen gövdeden hiç üflemiyor.

servis orjinal parça değişimi için 670 tl fiyat verdi.
  • deredengel D kullanıcısına yanıt
    İptal ettirirsen haber eder misin?

• İstanbul avrupa için özel servis önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceednaan759

İstanbul avrupa için özel servis önerisi olan var mı?
    Valla zamanında çok aramıştım, ama ne yetkili ne özel servis adına Nissan dan anlayan kimse yok
  • ceednaan759 kullanıcısına yanıt
    NISCAR OTO SERVİS ve ONARIM ( NISSAN 'a Özel Servis )
    Adres: Silahtarağa Mahallesi, Silahtarağa Cd. No:123, 34050 Eyüp/İstanbul
    Telefon: (0212) 256 61 61
  • quote:

Orijinalden alıntı: botke

NISCAR OTO SERVİS ve ONARIM ( NISSAN 'a Özel Servis )
    Adres: Silahtarağa Mahallesi, Silahtarağa Cd. No:123, 34050 Eyüp/İstanbul
    Telefon: (0212) 256 61 61
    Kullandığınız servis mi önerirmisiniz? İlgilensin diye ustasına söyleyeyim arkadaş yönlendirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceednaan759 -- 9 Mayıs 2019; 1:47:20 >
  • AnGeLuSxxx A kullanıcısına yanıt
    ben 350 tl ye 2018
    450 tl 2019 düşündüm fakat http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2019-AMS-Summer-SUV-Tyre-Test.htm
    baktım ve lastikten soğudum şu an hankook düşünüyorum sizin memnunsunuz sanırım
  • arkadaşlar merhaba
    juke için yaz lastiği önerebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakig20 -- 17 Mayıs 2019; 23:59:56 >
  • merhabalar;

herhangi bir kazası, değişeni olmayan, black edition 29750km 1.2 manuel aracımız satılıktır. detaylar için linke göz atabilirsiniz.

sahibinden link
  • waterloo kullanıcısına yanıt
    73 bine neler alınır neler...
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    araç satıldı. ilginize teşekkürler.
  • Arkadaşlar orjinal hatasız 2015 model 24.000 km de olan dizel special edition model juke fiyatı ne olmalıdır sizce?

• 2013 tekna otomatikle aranıza katıldım. Cvt şanzımanda dikkat etmem gereken kurallar ana hatlarıyla nedir acep. Uzun süre dsg kullandım. Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chawush

2013 tekna otomatikle aranıza katıldım. Cvt şanzımanda dikkat etmem gereken kurallar ana hatlarıyla nedir acep. Uzun süre dsg kullandım. Teşekkürler şimdiden
    Aracınız hayırlı olsun, Cvt şanzımanda ana hatları ile diye birşey yok, şanzıman genel olarak saatli bomba potansiyeli taşıyor kenarda 8-10 bin lara tutun yeterli
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.