Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.033
Cevap
94
Favori
752.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alenes

Arkadaşlar herkese merhaba. Cvt almayın diyenler oldu biz yinede aldık fakat dün itibariyle motordan ses gelmeye başladı, sanki demir parçası birşeye sürtüyormuş gibiydi bu şekilde 50km yol yaptım mecburiyetten. Bugün ustaya gösterdim vitese alınca ses geliyormuş büyük ihtimalle şanzımandan dedi ve rulman değişecek onu şanzımanı açınca göreceğiz dedi. Ben yine de birkaç yere danıştım bazılarının elinde kalmış şanzıman komple değişmiş. Bu konuyla ilgili fikri olan yada başına gelmiş olan var mı acaba? Araba 2012 model 45.000 de ve 33.000de lpg takıldı
    Şanzıman değişti mi komple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selam,

Cvt vitesli 2012 model juke almaya karar verdim.

Satici vatandasa kronik hatayi sordugumda sanzimanin garantiden yapildigini belirtti.

Tamir gormus sanziman tekrar sorun cikartiyormu?sorun belirtileri nelerdir?

Araca lpg takilmis diger marka araclarda oldugu gibi subap eritme sorunlari varmi?

Araci alirken kontrol etmem ve dikkat etmem gereken yerler noktalar kusurlar varmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 13 Ağustos 2018; 22:0:48 >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Cvt almayın, sakın almayın, bir daha düşünün, vazgeçin saatli bomba hatta saatli bile değil pimi çekilmş ne zaman patlayacağı belli olmayan bomba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Cvt almayın, sakın almayın, bir daha düşünün, vazgeçin saatli bomba hatta saatli bile değil pimi çekilmş ne zaman patlayacağı belli olmayan bomba...
    Aynen sorun yaşamyan yok gibi ben manuel aldım kafam rahat

• volvole V kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam cevabiniz icin.olumlu yorum pek alamadim cvt juke modeline.

Baska bir arac arayisi icerisine girdim.

• Arkadaşlar sonuç olarak rulman değişti baya uğraştım. Yapan usta şanzımanda problem olmadığı için dağıtmadık sadece rulmanı değiştirdik dedi.

En az 6 ustaya gösterdim kimse net birşey demedi herkes 5bin tl'den ağzını açıyordu oda ekstra birşey çıkmazsa. Ben işçilik dahil 2.500 tl'ye yaptirdim herhangi bir sorun yok.

Ama bu olay beni juke ve cvt'den baya soğuttu. Geçenlerde iyi bir şanzımancıya gösterdim arabayı sıkıntı yok dedi. Biz buna 20.000 kmde sıfır takmıştık dedi.

Anlayacağınız şansa kalmış illa ki problem yaşarsınız cvt de. Orjinal sıfırını 7.500 tl'ye takıyorlar, servisin fiyatını bilmiyorum.

• 1.5 dci den şaşmamak gerekir.

• Arkadaşlar merhaba, aracım 2011 Benzin+LPG geçen gün aracımı park ederken sorun yoktu sabah bindim fan iç fan çalışmıyor klima açılıyot fan çalışmıyor, elektrikçiye gösterdim fan rezistansı arızalı dedi transistörü değişti ancak muadili olduğundan ve çok ısındığından yandı, fan rezistansı orm numatasını bilen yanda parçayı bulabileceğim bir yer bilen var mı acaba? Birde parçanın çok ısınması biraz abrs geldi başına gelen var mı acaba?
  • Selamlar;

Arkadaşlar 2012 model nissan Juke 1.6sport pack benzinli aracım var.
    internet üzerinden satılan hava,yağ,yakıt,polen filtrelerinden almak istiyorum.Benim gibi alan arkadaşlarımız oldu mu? bir kaç internetten ürüne baktım.Yağ filtre uyumlu değil vs yazmışlar.Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 6 Eylül 2018; 11:7:31 >
  • Arkadaşlar 1.5 2016 aracıma hangi filtre uygundur sizden yorum veya teknik ölcü varsa sevinirim tesekkurler bunlar man ve fil filtrer sitesinden alinma sozde hepsi aracima uygun

• Elinde servisten cikan yag filtresi varsa onun markasindan belki bulurum yada eski yag filtresi olculerini paylasabilirseniz tesekkurler verecegim linkten uygun hava yag polen yakit filtresi hakkinda bilginsahibi olabilirler

https://catalog.filfilter.com.tr/tr/applications/cars-transporters

https://catalog.mann-filter.com/EU/tur/vehicle/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Araçlar/Otomobiller%20%2B%20Ticari%20Araçlar/NISSAN/Juke/1.5%20dCi%20K9K%20(T103189)

• arkadaşlar orjinal filtre
    https://www.otoerdem.com/renault-megane-4-yag-filtresi-15-dci-152089599rt-urun-152526.html
    uyumlu olan esas man marka w7032
    fil filreye göre 3348 benim fikrim ya man w7032 yada Ürün Kodu152089599RT kolay gelsin
  • Nissan juke de ekranda kırmızı Türkiye haritası çıkıyor anlamını bilen varmı.

• Nissan juke de ekranda kırmızı Türkiye haritası çıkıyor anlamını bilen varmı.

• Merhabalar,

Nissan juke icin orjinal, kol dayama nereden bulabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model 2013 çıkışlı 40.000 kmde 1.5dci beyaz tekna jukemi satıyorum. Otomatik arabaya geçmek amacıyla.

• Kyser Sozey kullanıcısına yanıt
    Ben geçen gün yetkili serviste sordum orjinal deri kol dayama 1600 gibi bir rakam söyledi, yuh koltuk mu alıyoruz dedim, koltuk daha pahalı abi diyor.

Yine yetkili serviste satılan Türk Malı kol dayama ya da 300 lira dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Ben geçen gün yetkili serviste sordum orjinal deri kol dayama 1600 gibi bir rakam söyledi, yuh koltuk mu alıyoruz dedim, koltuk daha pahalı abi diyor.

Yine yetkili serviste satılan Türk Malı kol dayama ya da 300 lira dedi.
    evet Yetkili servis de baya pahalı.

Bende buradan Omsa marka aldım. Sonra döşemeciye bıraktım ve aracın döşemesi ile aynı malzemeden kaplatıp dikiş renklerini de aynı yaptırdım. bire bir orjinal ürün gibi oldu. Toplam kol dayama maliyeti 320TL oldu herşey dahil.

müsait zamanda resimleri de eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyser Sozey -- 13 Ekim 2018; 11:35:13 >

• 2015 benzinli modelini almaya niyetim var fiyatı 80 bin TL değer mi ? alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

2015 benzinli modelini almaya niyetim var fiyatı 80 bin TL değer mi ? alınır mı ?
    Manuel alacaksanız alın bu aracı, aman diyim otomatik olana bulaşmayın, hem problemli hem de sıfır performans ve sürüş zevki var otomatikte
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.