Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.033
Cevap
95
Favori
752.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Juke icin orjinal yag hangisidir .ne kullacagiz bilen var mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GKS06 kullanıcısına yanıt
    Bayadır foruma girmiyordum. Parçalar alman malı markasını unuttum şimdi. Yerli olarak taktıklarıda mais hiçbir sorun yaşamazsın merak etme renault parçacısı orjinal olarak satılıyor zaten kendin almak istersende.

• orionca O kullanıcısına yanıt
    Elf dolduruyorlar serviste benzinli yada dizele göre seç al. Ben kendim götürüyorum yağı motul marka mırın kırın ettiler bir kaç kez varilden doldurtmak istemiyorum en doğal hakkım istediğimi kullanırım diyince dolduruyorlar.

• lgurcannl L kullanıcısına yanıt
    2. Ve 3. Viteslerde 3bin devir civarı sonra aralıklar düşüyor 5den 6 ya atarken 2200 devirde bile atabilirsin. Maksimum torku 2000 devirde veriyor altına düşmezse iyi olur vitesi attığında. Hem motoru yormazsın hemde sollamalarda filan daha güvenli bir sürüş yapmış olursun.arada uzun yol yaparken 15 20 dakika boyunca 3500 4000devir civarı kullanıyorum enjektörlerin tıkanmaması için.

• Arkadaşlar sis farı değişimini nasıl yapıyoruz bilen var mo ? Davlumbazdan mı girmek gerekiyor ?

• arkadaşlar 2011 1.6 4x2 juke'a 4 adet yaz lastiği almam gerekiyor. dh ahalisi iyi bilir bir buraya sorayım dedim. fiyatlar çok pahalı geldi bana 600-700 tl diyorlar lastiğin tekine. ekonomik yoldan halledebileceğim bir yol yok mudur ekonomik marka-model, kampanya vs? bir de hangi lastik türünü almam gerekiyor?
  • Piyasada ucuz lastik çok ama çabuk aşınır ve aşındığında kontrolsüz olur haliyle kısa sürede değiştirmeniz gerekebileceğinden tavsiye etmem,
    bir kere alın kafanız rahat etsin ...
  • Arkadaşlar aracımı kısa bir süre önce sattım fakat servisten fazla açılmamış orjinal hava filtresi almıştım uygun fiyata verebilirim. Boşta duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slm arkadaslar aracımı artık satıyorum ufak gelıyor ılgılenen varsa sahıbınden ilan numarası 553941979

2015 füme 26700 km de skypack tramel temiz degısen yok boya yok malum ıstanbuldayız ufak 3 tane cızık var resımde belli olmuyo ısteyene yakında detaylı resım atarım sadece sag on farda catlak vardı tamırı yapıldı bakımını maslak sporturda yenı yaptırdım orjınal kıslık paspasları tertemız duruyo orjınal teybıne kutusunda alırken orjınal navıjasyonu taktırdım hıc kullanılmadı

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### son fıyatım 70 bın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shackill -- 15 Nisan 2018; 23:48:38 >

• selamlar ;
    aracım için yaz lastiği almam gerek .arabayı 1 ay önce aldım . bu yüzden hangi lastik ebat konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    arac sportpack modeli..
  • orionca O kullanıcısına yanıt
    ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan 3448 -- 21 Nisan 2018; 11:26:38 >
  • Aracim 1.5 yil ve 40 bin bakimi geldi servise gitmicem artık yagı kendim degistircem 1100 vermektense 250 tl ye kendim yapayim diyorum zaten garantiye giren bi sey yok
    Enjektor olsa yakittan derler on takim kirilan bukulen catlayan garantiye girmez yada kullanici hatasi
    O yuzden kizdim birde tamamen garanti disi kalmiyormus olasi bi durumda teknik ekip karar veriyormus yapilan bakimdan mi degil mi diye sizden de fikir alayim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar ya bende 2 gün oldu aranıza katıldım. 1.5 dci Juke 2015 model black editon aracım da sol şöför kapısı iç taraftaki tutma yeri çok dandik biraz yüklensem sanki döşeme ile gri olan tuş değmesinin bağlantı yeri sökülecek gibi sizde bu problem varmı ..

• Diğer kapılar kaporta ile sanki aralarında cam tam inik iken biraz içe doğru itince takırtı yapıyor bunu nasık halledebilirim sanayiye kapaırtacıya gitmek istemiyorum . Ha birde benim de sanrof ses yapıyor 120-140 arası birde baskı Balat’a seti ön arka disk fren Balata değiştiren oldumu fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zitoo -- 4 Mayıs 2018; 0:30:18 >
  • blue_3399 B kullanıcısına yanıt
    Bende ilk aldığımdan itibaren Nissan yetkili özel serviste yaptırdım bütün bakımlarımı. Garanti için orjinal parça kullanmanız ve faturalarını saklamanız gerekiyor blok muafiyet yasası gereğiyle bildiğim kadarıyla. Benim servis orjinal filtre kullandı servisten alıpta. Elimde orjinal hava filtresi var fazla düşünürseniz servisten alınma aracımi sattım çünkü.

• Nissan Türkiye nin bugünkü şakasını sizlerle paylaşayım. F15 kasa Juke un orjinal GPS li ünitesi için 27,600 TL, orjinal kapı hoparlörlerinin teki için 500 TL istiyorlar. Kazara bozulsa felan ve orjinal almak isterseniz sıfır arabayı alıp üzerinden tesisatı söküp satarsanız kar edersiniz :) . Sadece aşırı saçma bulduğumdan paylaşmak istedim. O paranın yarısına veya 1/4 üne efsane ses sistemi zaten kurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wish26

Bende ilk aldığımdan itibaren Nissan yetkili özel serviste yaptırdım bütün bakımlarımı. Garanti için orjinal parça kullanmanız ve faturalarını saklamanız gerekiyor blok muafiyet yasası gereğiyle bildiğim kadarıyla. Benim servis orjinal filtre kullandı servisten alıpta. Elimde orjinal hava filtresi var fazla düşünürseniz servisten alınma aracımi sattım çünkü.
    Yanlış bilmiyor isem blok muafiyet yasasının bir etkisi ya da sebebi de zaten onarımlarda orjinal parça kullanılması zorunluluğunun kaldırılması idi. Bu sebeple blok muafiyet kapsamında özel servislerde yaptırdığınız bakımlarda. Servisin yetki belgesinin olması ve yapılan işlemin faturada net olarak (örn:10000 km bakımı, ve bu bakımda değişmesi gereken tüm kalem ürünlerin faturada yer alıyor olması) yazılması yeterli, orjinal yedek parça kullanılıyor olması zorunlu değil. Keza kaskolarda bile artık markaya özel seçenekler var orjinal parça ile tamir ettirmek için.

• Agent_WD40 kullanıcısına yanıt
    Servisin önerdiği orjinal parçalar dışında kullanımda bir hata çıkarsa veya arıza bu sıkıntı yaratıyordu hatırladığım kadarıyla.Yasayı okuyalı baya oldu. O yüzden kendi Nissan özel servisim bütün malzemeleri hem orjinal hem servisten uygun fiyata temin edebiliyordu ve faturaya kodları ile işleyip veriyorlardı bana.

• Arkadaşlar selam, bir arkadaşa 2012 Juke Otomotik almak istiyoruz.

En son 80 bin küsürde servise gitmiş bir araba bulduk ( 55 bin TL )

100 bin km'de servise götürsek olası masrafı ne olur, ve aracı satın almadan önce "otomotik benzinli Juke" için neye dikkat etmemiz lazım, bilgi veren olursa çok sevinirim.
  • nucro kullanıcısına yanıt
    Otomatik Juke'ların yakıt durumu sıkıntılı ve çekişi az. Otomatik'te dizel seçeneği yok..

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.