Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.033
Cevap
95
Favori
752.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba kayınço ma Nissan Juke bakıyorum LPG otomatik önerir misiniz. 50000tl bütçem var önerilerinizi Rica ederim Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 4 Mayıs 2017; 20:38:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar merhaba kayınço ma Nissan Juke bakıyorum LPG otomatik önerir misiniz. 50000tl bütçem var önerilerinizi Rica ederim Şimdiden teşekkürler.

Öneriririm. Benim aracım benzinli LPG taktırmadım henüz ama yakıt iyi.
    Şehir içi yoğun trafikte 8 litre yakıyor.
    Otomatikte biraz daha yükselebilir.
    Ama LPG olduğu sürece yakıt bbaşınızı ağrıtmaz.
    Bu arada lpg yoksa alacağınız araçta 8 silindirli LPG kitleri uyuyor.
    4 silindir kitler uygun değil.
    Fiyatları 2300-2500 civarı

50000 bütçe ile otomatik Juke bulabilirsiniz.
    Önerim SportPack ya da Premium.
    Premium'lar biraz daha pahalı.
  • Gösterge panelinde kontağı açınca böyle bir yazı geliyor ve 30 Saniye sonra gidiyor. Başına gelen var mı acaba. Araba dizel juke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halalaluya -- 5 Mayıs 2017; 13:4:51 >
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    yağ azalmış eklersen sorun çözülür
  • enginov kullanıcısına yanıt
    bende gitmedim servise zaten bulunduğum ilde servisi de yok.evime kargolattım servis ilk defa yardımcı oldu şaşırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufjuke

yağ azalmış eklersen sorun çözülür

8000 km önce bakımı yapıldı. Yaklaşık 1 sene oluyor. Neden yağ azaldı ki?

Ayrıca aracı ilk çalıştırdığım zaman direksiyonu sağa sola çevirince gırc gırc sesi geliyor. İstanbul'da özel yetkili servisi aradım direksiyon sargısı ile alakalı dedi. Tamir veya değişim için bakılması lazım. Ayrıca debriyaj baskı da bitmiş. İnternette aisin marka 6 kollu seti öneriyorlar ancak özel yetkili servis luk marka orijinali şaşma dedi. Kulaktan dolma bilgiler bunlar diye.

İstanbul Avrupa yakası özel yetkili servis önereceğiniz yer var mı?

Araçta akü, debriyaj seti ve bakımı yapılacak.

• Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Servis hakkında bir şey diyemeyeceğim ama orijinalinden şaşmamak lazım yada orijinal parça tedarikçilerinden almak en mantıklısı.

Yağ eksilmesi çoğu motorda oluyor ben yaşamadım ama yağdan da olabilir.hatta geçen ay bakımı özelde yaptırdım motor yağı olarak MOTUL 5/30 tam sentetik yağ aldım (servis elf koyuyor).bu yağ renault onaylı bizim motorlarda renault motoru zaten.

1 sene oldu diyorsun değiştir bence belki tapa dan bile kaçırıyor olabilir.bu arada çubuğa bak bakalım eksilmiş mi?

Bu arada orijinal yedek parça kodlarını bulabilirsen yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufjuke -- 6 Mayıs 2017; 18:29:17 >
  • merhaba arkadaşlar. 2015 model juke 1.5 dizel platinium premium pack aracımı yeni aldım. Araç 32.000'de. uzun yol (1000 km) geldim ve yakıt tüketimi 5.75 l/100 km oldu. Bu değer pompa değeridir. Bana biraz fazla geldi, çünkü genel itibariyle sakin kullandım. Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir husus da iniş aşağı vitesteyken ayağımı gazdan çekince yakıt tüketiminin 1.9 l/100 km göstermesi. Şimdiye kadar kullandığım araçların tamamında 0 gösteriyordu. sizlerin araçlarında durum nedir acaba?
    saygılarımla.
  • kırıkayak K kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende uzun yol yaptım geçenlerde 5lt altındaydı biraz fazla görünüyor seninki.anlık tüketime pek dikkat etmedim baya yokuşlu bir yerde oturuyorum yarın bakıp yazarım.karma tüketim 4bin km de 5.7 gösteriyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufjuke

Merhaba bende uzun yol yaptım geçenlerde 5lt altındaydı biraz fazla görünüyor seninki.anlık tüketime pek dikkat etmedim baya yokuşlu bir yerde oturuyorum yarın bakıp yazarım.karma tüketim 4bin km de 5.7 gösteriyor bende.

cevabınız için teşekkür ederim. Sizdeki değeri merakla bekliyorum.
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Juke oldukça ilgimi çekiyor. En düşük donanımlısı Visia'nın donanımı da bana yeterli gözüktü. Bir tek ses sisteminin direksiyondan kontrol edilememesinin sıkıntı olacağını düşünüyorum. Acaba Visia donanım ile aracı alıp kontrollü direksiyon taktırmak mümkün olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubruquis

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Juke oldukça ilgimi çekiyor. En düşük donanımlısı Visia'nın donanımı da bana yeterli gözüktü. Bir tek ses sisteminin direksiyondan kontrol edilememesinin sıkıntı olacağını düşünüyorum. Acaba Visia donanım ile aracı alıp kontrollü direksiyon taktırmak mümkün olur mu?

Hocam Tekna alın, visia da çok boş bence dijital klima- bluetooth özelliği, bunlar da faydalı özellikler bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubruquis

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Visia alma.. Tekna, Sportpack ya da Platinium al =)
  • Son dönemde 1.6 benzinli tekna yada visia için fiyat teklifi alan oldumu acaba? 2. El fiyatları pek gerçekçi gelmedi bana

• Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, Allah izin verirse bende yakında aranıza katılacağım. 2017 Nissan Juke 1.6 CVT SkyPack benzinli almayı düşünüyorum, hatta muhtemelen birkaç gün sonra alacağım. Yalnız kafamda 2 soru işareti var özellikle ilk soru kararımı ciddi anlamda etkileyecek bu yüzden siz tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var; zira 77.000 TL vereceğim pişman olmak istemem.

1) 1.6 benzinli olduğu için herkes çok yakar diyor. 1.000 KM yol yapsam tahmini ne kadar benzin masrafım olur.
    2) İnci beyaz ve metalik gri renkleri arasında kararsız kaldım, sizce hangisi daha mantıklı? (Kısa vadede satmayı düşünmüyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Economist

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, Allah izin verirse bende yakında aranıza katılacağım. 2017 Nissan Juke 1.6 CVT SkyPack benzinli almayı düşünüyorum, hatta muhtemelen birkaç gün sonra alacağım. Yalnız kafamda 2 soru işareti var özellikle ilk soru kararımı ciddi anlamda etkileyecek bu yüzden siz tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var; zira 77.000 TL vereceğim pişman olmak istemem.

1) 1.6 benzinli olduğu için herkes çok yakar diyor. 1.000 KM yol yapsam tahmini ne kadar benzin masrafım olur.
    2) İnci beyaz ve metalik gri renkleri arasında kararsız kaldım, sizce hangisi daha mantıklı? (Kısa vadede satmayı düşünmüyorum)

1) benim kullanimimda sehir ici sehir disi %50 50 dir. Kucuk bi sehir. Uzun vadeli ortalamam 8.4 litre. Yani 1000 km de 400-450 lira civari yakar.

2) bana gore inci beyazi Juke un en guzel rengi.

• kırıkayak K kullanıcısına yanıt
    merhaba biraz geç oldu kusura bakmayın aklımdan çıkmış benimkinde de 1.9 litre gösteriyor yokuş aşağı inerken.
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, Allah izin verirse bende yakında aranıza katılacağım. 2017 Nissan Juke 1.6 CVT SkyPack benzinli almayı düşünüyorum, hatta muhtemelen birkaç gün sonra alacağım. Yalnız kafamda 2 soru işareti var özellikle ilk soru kararımı ciddi anlamda etkileyecek bu yüzden siz tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var; zira 77.000 TL vereceğim pişman olmak istemem.

Hocam ben de bu araca bakıyorum 77 bin pazarlıklı fiyat mıdır?

• Aynen hocam aslında İstanbul'da bi bayi 76.000'e kadar indi ama uzak olduğu için hem yol masrafı hem de uğraşmamak için kendi memleketimdeki bayiden alacağım. Yanlış değilsem Görkem Otomotiv'di İstanbul'da 76.000 TL diyen bayi.
  • quote:

Aynen hocam aslında İstanbul'da bi bayi 76.000'e kadar indi ama uzak olduğu için hem yol masrafı hem de uğraşmamak için kendi memleketimdeki bayiden alacağım. Yanlış değilsem Görkem Otomotiv'di İstanbul'da 76.000 TL diyen bayi.

Yılbaşından önce 2016larını 65bine kadar veriyorlardı. Kurla ve vergi artışının çok üzerinde fiyat arttı. Fahiş buluyorum.
    Kasası eskimiş bir araba için fazla bence... Tipi hala çok güzel o ayrı...
    Ancak CVT çok hassas ve herhangi bir arıza durumunda sizi çok üzer. Çünkü Nissan Türkiye, kasaptan hallice bir yapı maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.