Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (321. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.033
Cevap
94
Favori
752.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ampul degisimi garantiyi etkilemiyor ben servise danisarak degistirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shackill kullanıcısına yanıt
    Bu harika bir haber
    Peki kendiniz mi değiştirdiniz? Yani çok yetenekli değilim, bu yüzden yarı yolda kalıp rezil olmaktan korkuyorum
    İnternetten sipariş edip değiştireyim mi, yoksa bir servisten yardım mı alayım?
  • johnkoot J kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Almanlara kizma sebenim Turkiyenin en çok satan arabasi olmasina ragmen buraya fabrika acmamalari.Ayrica doguşun musteri umursamama tarzida cabasi.Neyse konuyu fazla dagitmayayim.Far konusunda aliexpressten siparis verilebilir.Ben takmayi ögrendim kolay.Sadece uyumlu hata vermeyen ampulu almak kaldi.Geçmişe dönup bulmak lazim.Alanlar paylaşirsa guzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 7 Mart 2016; 18:42:54 >
  • johnkoot J kullanıcısına yanıt
    :) ben kendim degistirmeyi denedim ancak kaputtan baya iceride kaliyor ampuller herhangibir elektrikciye taktira bilirsiniz

• deforme olmuş vites topuzu için ne yapabilirim. nerden sipariş verip değiştirebilirim. ücretleri nedir bilgisi olan varmıdır.
  • Arkadaşlar makyajlı kasada mazot filtreleri değişikmiş;servis dışında nereden temin edebilirim? Servis 160lira diyor,eski kasalara 35 liraya bile bulunan bir parça.Bu kadar para vermek istemedim açıkçası.Ön fren balataları da bitmiş,onları da TRW almayı düşünüyorum.
  • herkese merhaba
    Nissan a yasal süreç başlatmak üzereyim nedeni klimayi yada havalandırmayi tamamen kapatamıyorum. Evet 100km hızla giderken peteklerinden devamlı hava giriyor. Klima off konumuna getirsem bile dışarıdan içerikte havagiriyor hız arttıkça içeri giren havanın şiddeti artıyor
    Hiçbir juke kullanıcısı bu hava akımını tamamen kapatamıyor bence bu bir üretim hatasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkee

herkese merhaba
    Nissan a yasal süreç başlatmak üzereyim nedeni klimayi yada havalandırmayi tamamen kapatamıyorum. Evet 100km hızla giderken peteklerinden devamlı hava giriyor. Klima off konumuna getirsem bile dışarıdan içerikte havagiriyor hız arttıkça içeri giren havanın şiddeti artıyor
    Hiçbir juke kullanıcısı bu hava akımını tamamen kapatamıyor bence bu bir üretim hatasıdır.

Hocam bu olay sanki benim diger aractada vardi.Üflemesini önlemek icin izgara kenarlarindaki kucuk dugmeleri kapatiyordum.Iyice test etmek lazim.Gercekten bu bir uretim hatasidir.Istemedigin surece hava gelmemelidir.Ama belki çözumu vardir.Servis ne dedi acaba?

• quote:

herkese merhaba

bundan önceki 3 arabamda da aynı durum olduğu için artık bana sorun gibi gelmiyor
  • Bugüne kadar kullandığım tüm otomobillerde sürat arttıkça hava geliyordu. İç sirkülasyonu kapatma tuşuna basarak kendimce hava girişini engelleme yolunu bulmuştum.
    Sadece dedemin 1995 model Mercedes C180'inde 0 . 1 2 3 4 5 konumları var ve .'ya getirirseniz hava akımı hıza göre oluşuyor. 0'a getirdiğinizde tüm klapeler dışarıdan kapanıyor ve hiç hava gelmiyor. Başka hiçbir markada böyle bir şey görmedim. Nissan'a has bir üretim hatası olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

Bugüne kadar kullandığım tüm otomobillerde sürat arttıkça hava geliyordu. İç sirkülasyonu kapatma tuşuna basarak kendimce hava girişini engelleme yolunu bulmuştum.
    Sadece dedemin 1995 model Mercedes C180'inde 0 . 1 2 3 4 5 konumları var ve .'ya getirirseniz hava akımı hıza göre oluşuyor. 0'a getirdiğinizde tüm klapeler dışarıdan kapanıyor ve hiç hava gelmiyor. Başka hiçbir markada böyle bir şey görmedim. Nissan'a has bir üretim hatası olduğunu düşünmüyorum.

Yani nissanda engelleyemiyor muyuz?

Ben daha once bora megane a3 kylandim hic boyle degildi

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

herkese merhaba

Hocam bu olay sanki benim diger aractada vardi.Üflemesini önlemek icin izgara kenarlarindaki kucuk dugmeleri kapatiyordum.Iyice test etmek lazim.Gercekten bu bir uretim hatasidir.Istemedigin surece hava gelmemelidir.Ama belki çözumu vardir.Servis ne dedi acaba?

İzmirde ilk kez ben bu şikayette bulunmusum

• arkee A kullanıcısına yanıt
    Ben Juke'u alalı 2 ay oldu ve mevsim itibariyle hava gelmesini hiç engellemedim, yani denemedim. İlk fırsatta denerim.
    Bora ve A3'ü bilemiyorum ama 4 yıl Megane3 kullandım, havalandırma kapalı konumdayken, aracın hızına göre havalandırma kanallarından hava geliyordu...
  • arkadaslar dun surucu koltugu tarafindan iceriden mi disaridan mi cozemedim cit cit diye ses gelmeye basladi bilgisi olan basina gelen varmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Shackill

arkadaslar dun surucu koltugu tarafindan iceriden mi disaridan mi cozemedim cit cit diye ses gelmeye basladi bilgisi olan basina gelen varmi acaba

Emniyet kemeri takılımiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

Ben Juke'u alalı 2 ay oldu ve mevsim itibariyle hava gelmesini hiç engellemedim, yani denemedim. İlk fırsatta denerim.
    Bora ve A3'ü bilemiyorum ama 4 yıl Megane3 kullandım, havalandırma kapalı konumdayken, aracın hızına göre havalandırma kanallarından hava geliyordu...

Hocam bi deneyin lütfen 80den sonra en son nereye verdiyseniz o petekten hava geliyor. Yüzdeyse yüzden geliyor ayaktaysa ayaktan yok yani illaki bi hava akimi oluyor haraket halindeyken tamamen kapatamıyorum

evet kemer takili

Tamam deneyeceğim. Diğer arabalarımda yaptığım gibi iç sirkülasyon tuşuna bastıktan sonra havalandırmayı off konumuna getireceğim, bakalım hava geliyor mu... Ben de merak ediyorum...
  • Yau bu üçtür yazıyorum bu vites topuzu deforme oldu, sarıya döndü rengi onu değiştiren yada tamir eden oldumu nerde ve kaç liraya mal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Shackill

evet kemer takili

Koltuğun altınabakın belki airbag soketi çıkmıştır

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.