Şimdi Ara

Juiced 2: Hot Import Nights (2007) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
50.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama 2.cisini PC de çıkarmamışlar galiba...
  • beyler bu ses sorununa nasıl duzeltcez?
  • oyunda arabaları çok zor kontrol ediyorsun ben yüklemiştim hatta grafik ayarlarını sona aldım hiç kasma flan yapmadı...ancak arabayı çok zor kontrol ediyorsun onu hiç sevmedim...drift bakımından biras güzele benziyor ama pek tutacağını sanmıyorum bu oyunun...ben yükledim fakat baktım ki çok kötü kullanım yani arabayı kontrol etmek çok zor bende sinirlenip sildim...
  • yav u oyunu en düşükte bile oynayamıyom 2600 pro
  • hiç oynanmıyor hep takılıyor hiç tavsiy etmem MW daha güsel
  • Arkadaşlar bu oyunu yeni indirdim fakat Sesi komple kapatınca süper oynuyorum donmadan son detailde ama ses açıldığında sürekli donuyor patchi varmı bu oyunun?
  • sesi de kapattım fakat belirli bir süre sonra hata verip oyun kapanıyor bu belirli süre dediğim süre zarfıda 1 veya 2 dk...
  • Alıyım mı tavsiye eder misiniz ?
  • oyunu çektim,oynadım 1 saat sonra sildim,oynanabilirlik çok kötü,yön tuşlarına dokuntuğunuz an araba çok sert dönüyor,kontrol zor vs...nfsdeki gibi araba kullanıyor hissi pek yok...
  • g25 ile nasıl olur acaba?
  • Kontroller berbat kurdum 20 dk oynadım sildim.
  • oyundaki araba markalarını bilen yazabilecek varmı?
    (aradığım araba ilk oyundaki gibi Honda CR-X)
  • senercavusoglu sen doğru söylüyosun ama başka oynayacak araba yarışı kalmadı
  • arkadaşlar benimkindede Juiced2_Hin.exe hata diyo hemen sorunuma cevap yazarsanız sevinirim
  • ilaçta sorun olabilir, hoş oyunu çalıştırsan bile ilerleyen yarışlarda kasılma sorunu yaşayacaksın sesi kapatıp öyle oynaman gerekecek fln filan bence hiç uğraşma...
  • ya arkadaşlar oyunu 4 gunde anca ındırdım.kurulumu yaptım fakat unable to run sharder graphics card required hatası veriyor?
    ekran kartım ati9250 256 mb oyun için yetmiyormu deiğşmek mi lazım?
    soru verildiyse özür kusura bakmayın
    yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
  • serbest dolaşım yok degişik yarışma stilleri var oyun güzel ama geçişlerde çok bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 3 Mart 2009; 10:02:31 >
  • YA ARKADAŞLAR SİZE BİR ŞEY SORCAM JUİCED 2 HIN EXE HATASI NE OLUYO
  • oyun ilk başlarda basit gelebilir ama sürükleyici bir konusu var ilerleyen bölümlerde anahtarına yarışıyosun drift yaparken honda s2000 i alın manyak kayıyo

bu arada oyundayken işlemciniz ne durumda oluyor arkadaşlar benimki 60 70 lerde bi sorun var ama çözemedim
  • oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak sizlerdede bu geçişelrde çok bekletiyormu oyunun tek sorunu bu diye silmiştim
    oyun güzel bir oyun ama yarışa girerken 1 dakka çıkarken 1 dakka sıkıyor da patch le felan düzeltiydiyse bu sorun tekrardan
    yükliycem oyunu bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.