Şimdi Ara

Judgement :))) Beklediimden dahda iyiymiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: asasianss

kardes sen bana pm le filan nickini at bakiyim teke tekte asas nasıl yatıyomus hemen merak ettim cunki aksama deneriz sende beramusdasın gördügüm kadaryla,bende 62 asasım..

valla öle her 62 asası yatırırım die birşey yok.ama bu akşam saat 21.00 gibi pm at b1 deyim herzaman bir arena yapalım senle.eğer buf-ac siz gelirsen sanırım yatarsın ama scroll basarsan birşey diyemem

Nick: xXYouDeadXx
    Irk : Karus
  • @ Dangerousx akşama oyunda olursan sana +8 str kemer olacak tı onu vereyim bea hayrına
    sen hangi B? de olacağını söyle yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecnun13

@ Dangerousx akşama oyunda olursan sana +8 str kemer olacak tı onu vereyim bea hayrına
    sen hangi B? de olacağını söyle yeter

valla çok saol ama yukarıda yazdım sadece belt +8 benim.dier takılar +7.topaz yada yüzük falan bula bilsem +8 çok iyi olur
  • onlardan da olcaktı benim warior da ama soyulmamışsa eğer bi bakarım akşama ok
    +9 kemer +8 küpe falan vardı ama daha önce My_MoRuK a verdim onları ama wariorda +8 yüzükler kolye falan olacaktı bi bakacam akşama eğer duruyorsa veririm sana bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnun13 -- 22 Haziran 2006; 10:33:43 >
  • kıyafetleri +7 yap ustune talia giy ve takılar +8 olmalı en az ben bütün takılarımı kendim bastım cok kolay cıkan str 6 ları sakla mutlaka
  • benim priest 61
  • bufsız gelinirmi yahu scrol kulanırım tabiki dd kullanmassan işin zor varsa dd kullan baktım saglam vuruyosun sd kullanırım bende bir deneris bir sorun olmassa aksama pm atarım sana..
  • 62 olunca en iyi char priest hayırlı olsun
  • quote:

onlardan da olcaktı benim warior da ama soyulmamışsa eğer bi bakarım akşama ok
    +9 kemer +8 küpe falan vardı ama daha önce My_MoRuK a verdim onları ama wariorda +8 yüzükler kolye falan olacaktı bi bakacam akşama eğer duruyorsa veririm sana bea

valla verirsen çok sevinirimakşam saat 21:00 da normal şartlarda %100 oyundayım.ama bellimi olur serverlar uçar falan olumsuz bişi olur giremem.

akşam saat 20:30---21:00 beramus1 deyim pm at bekliyorum.donanimhaber den dersin tanırım oki

tekrar çok saol

adımı yine yazayım

xXYouDeadXx

• Ama bende Pre yok belki b1 e gelemiyebilirim istersen sen bana PM den msn ver de ordan daha rahat buluruz birbirimizi
  • quote:

Ama bende Pre yok belki b1 e gelemiyebilirim istersen sen bana PM den msn ver de ordan daha rahat buluruz birbirimizi

msn ve cep numaramı özelden yolladım
  • ben sana +8 str set yaparım eger istersen...
    tabi önce banımın acılması lazım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

ben sana +8 str set yaparım eger istersen...

ok kaç günün var yapabilirsek baya iyi olur 2k yapmam lazım bu atağı

üyelik var ben kendim basmayı denicem ama para yokki

• quote:

Orjinalden alıntı: Dangerousx

quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

ben sana +8 str set yaparım eger istersen...

ok kaç günün var yapabilirsek baya iyi olur 2k yapmam lazım bu atağı

üyelik var ben kendim basmayı denicem ama para yokki

DAHA DÜN AKSAM BAN YEDİM...
    DAHA DOGRUSU BAN DEMİYO AMA CHAR İNCELEMEDE DİYO..
    ACILIRSA BUGÜN YARIN ACILIR...
    ACILMAZSA ACCOUNT VAR...
    MSN,WINAMP,DH ACIK...
    SC ATTIM BAN YEDİK...
    EMEGİME ACIYORUM....

• priest ler masterı için neler gerekli we nerden açılıyor???
    62 kağıdını nerden yapıyoruz we her lwl de yapılıyomu?
  • Diezde oynayan ve bana yardım edebilecek priest arkadaşlar warmı benim lvl 51 % 61 bir priest charm var we yardım ederseniz czde humanlara show yapabilcekcek bu arada ırk :orc bu akşam diezde olurum yardım edecek arkadaşa pmden mnsnimi atarım telde olabilir ama pre. yok bende ama en yakın zamanda alıcam yardım ederseniz sewinirim zaten şu lvlle czde ayakta duramıyacağımı biliyorum o yüzden yardım ederseniz ii bir sonuç alacağıma inanıyorumbu arada buff+ healim az nce okudum talismana 3 tane skil point wersem masiveyi açsan czde işimi gerçekten görürmü bunun cewabını pek alamadım dediğim gibi diez deoynayan arkadaşlar warsa help meeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCE

Diezde oynayan ve bana yardım edebilecek priest arkadaşlar warmı benim lvl 51 % 61 bir priest charm var we yardım ederseniz czde humanlara show yapabilcekcek bu arada ırk :orc bu akşam diezde olurum yardım edecek arkadaşa pmden mnsnimi atarım telde olabilir ama pre. yok bende ama en yakın zamanda alıcam yardım ederseniz sewinirim zaten şu lvlle czde ayakta duramıyacağımı biliyorum o yüzden yardım ederseniz ii bir sonuç alacağıma inanıyorumbu arada buff+ healim az nce okudum talismana 3 tane skil point wersem masiveyi açsan czde işimi gerçekten görürmü bunun cewabını pek alamadım dediğim gibi diez deoynayan arkadaşlar warsa help meeeee

51 lvl desin int olum defansa dayansan hiç birşey yapamazsın.str olup atak yapacam desen oda bir işe yaramaz.git lvl kas en az 60 lvl de cz ye gidersşn townda oturup sadece buff+ac+cure veririsin np kasarsın.

yok ben kendim kesecem dersende üzerinde dd olmadan gitme derim.ve lvl 62 deilse yine gitme derim.
    sen 1 vurana kadar adamlar seni yatırır

oyüzden şimdiden cz hayellerine girme bence

• tamam aldım mesajını akşama ararım ben seni cepten görüşürüz
  • quote:

Orjinalden alıntı: onlyone

quote:

Orjinalden alıntı: onlyone

quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

şuanda bendede bi priest var 62 %60 strye çevirdik arada kaldım

itemlerimi yazıım charla bayadır girmediğim için piyasa biraz deişmiş itemlerim baya ezik kaldı

1 adet sword defans talia
    +6ms
    1 adet +9 hp pendant
    1 adet +7 yüzük
    2 adet +6 küpe
    1 adet +5 yüzük
    1adet +7 kemer

2 parça +7,3 parça +6 hp set
    2 parça +8,3 parça +7 str set

+8 +7 karışık str takılar

full str gidince atak 2k gibi bişey oluo can 800 lerde kalıo çoğu char tek atıo ama bende onlara tek atıom
    to be or not to be olayı gibi
    full hp gidince atak 1300 lerde kalıo can 1700 falan oluo ama 3 kere falan vurmam gerekebilio pot fırsatı kalıo rakiplere

bu durumda yapmam gerekenler nedir priestten ii anlayan birisinden yardım

crazy bence ya str ya hp deme karısık yap takılar str gıysıler hp yap (str gıysılerını satıp yerıne hp alabılırsın) cunku hem gıysılerde takıdan daha cok hp bnus olur hemde hp takılar str takıların en az 3 katı pahalı bu sekil yaparsan sanırım atagın 1700-1800 canında 1400 cıvarı olur epeyce saglam olursun
    sanırım str oldugun ıcın talıaya statların yetmez satman daha mantıklı

talia giyebiliyor

• talia int istemio
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.