Şimdi Ara

Juan Manuel Mata García Galatasaray'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Manc. United, Snijder i alıp, karşılığnda 26 yaşındaki ve bonservis bedeli 45 milyon avro olan Mata yı bize vericek öyle mi?

Arkadaşım haber bana ilk geldiğinde ben de Mata bize hayatta gelmez dedim ama bilemiyorum.

Van Gaal Sneijder'i çok istiyormuş ve Mata geçen sezondan beri Manchester'da mutsuzmuş.

Bana gelen bilgi hem Mancheater ile hem de Mata ile anlaşılmış. İnşallah doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

Juan Mata Galatasaray'a gelsin eşşek gibi anıracam ne isterseniz yaparım

Hahahahahaha sağolasin mazi yaptırdın bana. Aklima Sneijder ve Drogbanin gelis zamani geldi biblo sokanlar falan. Bu arada böyle saçma bi transfer haberi olamaz.

kardo adam bir önceki sezon 40 küsür milyona transfer oldu
  • Şino+Aydın+Sabri+Chedjou+Umut+10 Milyon € = Mata+RVP. İlaç olur
  • eğer mata gelirse beyaz bir kartonu sarı kırmızıya boyayıp üzerine şampiyon galatasaray yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenYokum

quote:

Manc. United, Snijder i alıp, karşılığnda 26 yaşındaki ve bonservis bedeli 45 milyon avro olan Mata yı bize vericek öyle mi?

Arkadaşım haber bana ilk geldiğinde ben de Mata bize hayatta gelmez dedim ama bilemiyorum.

Van Gaal Sneijder'i çok istiyormuş ve Mata geçen sezondan beri Manchester'da mutsuzmuş.

Bana gelen bilgi hem Mancheater ile hem de Mata ile anlaşılmış. İnşallah doğrudur.

Oktay Dereli muhabbetine dönmesin hocam sonra konu

Neyse, mantık olarak baktığımızda 18 milyon avroluk Snijder ile 45 milyon Mata takas olursa cebimizden çıkacak para: 27avro, hadi Van Gaal Snijderi çok istedi diye Mata dan indirim yaptı diyelim ve 20 milyon avroya verse bile inandırıcı değil, biz şu ana kadar kimse için 20 milyon bonservis bedeli ödeyemedik. Kaldı ki bu oyuncunun alacakları olacak, 3 yıllık antlaşma ile yılda 5 milyon versen , toplamda 35 milyon avroyu GS klübü çıkarıp veremez kardeşim.

• Bu ne biçim isim la kaç kişi geldi anlayamadım
  • nick görünce direk bu geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbolcu Juan Manuel Mata García transferi konusunda kulübü ve oyuncunun kendisi ile anlaşmaya varılmıştır.

Buna gore Mancherster United'a 27.500.000 Avro transfer bedeli ödenecektir. 

Oyuncuya;

-2014-2015 sezonu için 4.100.000 Avro garanti ücret ve 25.000 Avro maçbaşı ücreti,
    -2015-2016 sezonu için 4.300.000 Avro garanti ücret ve 25.000 Avro maçbaşı ücreti, 
    -2016-2017 sezonu için 4.400.000 Avro garanti ücret ve 25.000 Avro maçbaşı ücreti,
    -2017-2018 sezonu için 4.600.000 Avro garanti ücret ve 25.000 Avro maçbaşı ücreti
    ödenecektir.

Ayrıca futbolcuya ödenecek 3.200.000 Avro imza ücreti de 2014-2015 sezonundan başlamak üzere 4 sezona eşit olarak paylaştırılarak ödenecektir.

• Adam yillik 9m euro aliyor

• Bence Sneijder Mata'dan iyi futbolcu kim ne derse desin.

• Üstüne onlar para versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

işte ustunude bir miktar para vercekmissinz ya 3 buyukler toplansak 45 m euro çıkmaz

15 biz 15 siz 10 Doğuş Oto 5'de Beşiktaş verirse bu iş tamam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

işte ustunude bir miktar para vercekmissinz ya 3 buyukler toplansak 45 m euro çıkmaz

Süper ligi toplasak çıkmaz o para.

• bonzaiye hayır
  • Mata < Webo

• ulan
  • son dakika evde yoğurt kalmamış. kim alacak tartışması sürüyor
  • Sneijder bide üstüne bi miktar paramı ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.