Şimdi Ara

jtag eedilmis xrboot yüklü xbox ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mümkünse 3 kırmızı görmüş olmasın, jtag edilmis xbrboot yüklenmis sorunsuz usb den calisatirabilen gamepad siz kolsuz kablosuz
    sadece konsol+adaptör
    falconsa adaptörede gerek yok.

teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• bende var 850 lira pmden ver adresi
  • yok anasının dini
  • sam_fisher06

bende var 850 lira pmden ver adresi

Bu arkadas sever fıyatlı urunlerı........ Alırken 400 alır..850 satar..........bırde mıllete yazar ölücü dıkkat edın ne yappmaya calısıyor dıye..... Arkadas söylesene sen ne yapmaya çalışıyorsun....

• 850 demiş ya ahahahah
  • Arkadaşlar jtag,lı xbox bulursanız siz kaça verirsiniz? diye düşünmeden edemiyorum bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz arkadaşın fiyatı gayet uygun bence arkadaşa hayırlı satışlar.
  • bende var zephyr halo pack modeli şuana kadar 3 kırmızı gormemiş hiçbir arızası olmamış bir model istenildiği yerde kontrol edilebilir

zephyr halo pack
    500gb harddisk kendi orjinal halo hdsinin içinde
    2 adet halo joypad
    adaptoru
    hdmi-compenant-compozit kablo

sen kaçlira verirsin peki.şu soruyu sorma ama usbden oyun çalıştırıormu diye çalıştırmayı bırak oyunu takıyorsun harddiske install ediyorsun.harddiskte yaklaşık 35 kadar oyun yuklu bunun yanında emulatorler ve butun ounlarınıda yukledim.sen aklından gecen fiyatı buraya yaz herkes sebeblensin bu fiyat işinden
  • peki mkv oynatabiliyomusun ve Live'den hiç banlanmadan oynanabiliyomu. Biraz açıklarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.