Şimdi Ara

### JSRO WATER BAŞLIYORUZ ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Bundan 2 hafta önce kadar bayağı bir kalabalık (15 kişi kadar) bir grup toplanıp bir server'a başlamıştık fakat ne yazıkki serverda online sayısı azdı ve bırakma kararı aldık. Bende bu karardan sonra bayağı utanmıştım. Her neyse bu sefer kendimi size affettirmeye geldim. Aslında konu açmayacaktım fakat server gerçekten kaliteli ve güzel. Özellikleri, detayları aşşağıda aklıma gelenleri ve bildiğim herşeyi aşşağıda size ileticem. Eğer toplanıp 20 kişilik bir guild daha kurabilirsek serverda hakimiyet kurabiliriz . Serverda ortalama 100 player açık oluyor. Şu anda serverda 160 kişi online. Coin sistemi mevcut fakat coinler moblardan değil uniquelerden düşüyor.

Özellikler için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sözleşme Okumayan Adam -- 2 Şubat 2014; 22:37:48 >

• Moonlar coin ile alınabiliyor. Sun +14 itemler ise 80 tl karşılığında satılıyor. Amacım oyunu kötülemek değil ama, oyuna başlamak isteyenler bunu da göz önünde bulundursun..
  • Oyuna basliyacak arkadaslar oyun ici Discursive , Arge pm atsin herturlu yardimi yaparım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla koyarim niyalara bota 500 luk speed ile akarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geliyorum gençler.Miralay dan Zeus hatırlarsınız ;) İndiriyorum şuan oyundaki nicklerinizi yazarsınız;)
  • Başladıysanız bende gelebilirim.
  • Bende indiriyorum şuan
  • bende geleyim o vakit bayadir oynamiyordum iyi olur

edit : iniyor şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 4 Şubat 2014; 11:45:00 >
  • Buyrun gelin arkadaşlar oyundaki nickim LoL yada COJOJO
  • virüs algıladı sürekli algılamaması için ayarları yaptım fakat start deyince hiçbirşey gelmiyor ekrana garip bir şekilde kapanıyor anlam veremedim.
  • arkadaslar servera basladınız mı
  • son durum nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben uzun zamandır oynamıyordum bir kaç sorum olacak

Bu server ı kurduğum zaman mevcut 41 lvl karakterimi burada açabiliyormuyum .

Bu karakterimi uzun zamandır oynamadım bugün açtım karakterim de sadece köpek kalmış para dahil hiç bir şeyi yoktu bu neden olmuş olabilir.

Para olmadıgı için silah da alamıyorum kesdiğim canavarlardan para da düşmüyor. bu çıkmazdan nasıl kurtulurum.

teşekkürler.
  • http://skalidor.com/

buraya bakmanızı tavsıye ederım . 400 civarı onlıne 90 chinese. item satışı yok . 76 levela kadar oto item sistemi mevcut ki en güzel özelliği bence
  • oynayan var mı?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.