Şimdi Ara

JPMorgan CEO’su: Bitcoin ‘değersiz’

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD, New York merkezli yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketi JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, 11 Ekim Salı günü Uluslararası Finans Enstitüsü (IFF) yıllık üye toplantısında Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2 milyar dolar servete sahip olan Dimon, lider kripto para birimi hakkında eleştirilerde bulundu ve Bitcoin’i (BTC)“değersiz” olarak nitelendirdi: “Şahsen Bitcoin’in değersiz olduğunu düşünüyorum”

Ayrıca Bkz.El Salvador, Bitcoin kârı ile hayvan hastanesi kuruyor

Dimon bu görüşünün tamamen kendi fikri olduğunun, şirket politikalarının çok daha farklı olabileceğinin de altını çizmeyi ihmal etmedi. JPMorgan yaz aylarında aldığı bir kararla müşterilerinin kripto para fonlarına erişmesini sağlayan hizmetler sunmaya başlamıştı.

İlginç sigara benzetmesi

Dimon’a ayrıca JPMorgan’ın neden müşterilerinin Bitcoin kullanmasına izin verdiği de soruldu. CEO bu soruya ilginç bir benzetme yaparak cevap verdi ve Bitcoin’i sigaraya benzetti: Bence sigara da içmemelisiniz, ama içiyorsunuz. Müşterilerimizin hepsi yetişkin insanlar bu yüzden onların ne yaptığına karışamayız.”  

Bitcoin birçok ekonomi uzmanı tarafından eleştiri yağmuruna tutulsa da yükselmeye devam ediyor. Mayıs ayından beri ilk defa 57.000 dolar seviyesini geçen lider kripto para birimi şu sıralarda 56.800 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:https://u.today/jpmorgan-ceo-bitcoin-is-worthless

• 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bastığınız pamuklu kağıdın arkasında da bir zamanlar altın rezervi vardı. Şimdi ne var?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • "2 milyar dolar servete sahip olan Dimon"

benim de 2 milyar dolar servetim olsa ben de aynısını düşünürdüm. haklı.

• yok olmuş geride borsalarda hisseleri dolaşan rakamlar değerli mi?? görende herif buğday tarlasında orak sallıyor sanacak.. tüm hayatında bir simitlik tahıl ürettin mİ?? jj morgan..

• insanlar sınırlı yatırım aracı istiyor, şuanda sınırlı tek yatırım aracı kripto paralar

• kabakara61 kullanıcısına yanıt

Tüm değerli madenler sınırlıdır ve hepsi yatırım aracıdır.

• İnsanlar kolay yoldan zengin olmak istiyor. Borsa, kripto paralar, saadet zincirleri, çiftlik bank vs. hep birileri kolay yoldan zengin olmak istediği için varlar.

• oLgan kullanıcısına yanıt

tüm değerli madenler sınırsızsız ne sınırlısı amk uzayda trilyon üzeri trilyon tane senin tüm madenlerin var. 10 yıla başlıyo uzay madenciliği

• :) evet senin için gidip maden getirecekler, hatta kuyumcularda satacaklarmış. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin.

• Zenginler de boş yapmayı ne çok seviyor yahu. Kağıt paralar da değersiz, ona o değeri yukleyenler yine bizleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labtek38 kullanıcısına yanıt

hava gazı.... bir gün patlayacak ama ne zaman ve nasıl.. tek bildiğim postapokaliptik dönemi bunlar başlatacak

• Borsa ile çiftlik bankı aynı seviye de görmek kusura bakmada ekonomik cahilliğin nirvanasındasın.
  • Bunu söyledikten sonra çatır çatır bitcoin toplamaya başlamıştır çakal :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.