Şimdi Ara

(JP) ASUS TUF Laptop i5-11300H/16GB/512GB/1920x1080/RTX 3060/144Hz ~13.000 ₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şuan 12.500 bin e geliyor haftaya kur düşmeye devam ederse, daha uygun fiyata gelebilir, ekran kartı 80w olayı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buna ayrıyetten gümrük vergisi çıkmıyor mu?

• 3060 almayin aldirtmayin diyenler..ne dandikligi var bu kartin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mining için almak istiyorum daha önce 2 tane ekran kartı aldım sorunsuz. alsak mı bilemedim.

• Fiyatı iyiymiş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eskiden kuralları katıydı hesabı banlıyorlar ürünü göndermiyorlardı hala öyle mi sipariş geçen var mı?

• 2 adet sipariş verdim ama 3-4 mart tahmini teslim diyor mk. yürüyerek mi getiriyorlar

• Taksit mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haytekin03 kullanıcısına yanıt

Gücü kırpılmış biraz kartın masaüstü performans vermez demek.

• dreaman kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam 15 güne gelir demişti bir arkadaş hesap ban yedi mi herhangi bir sorun oldu mu acaba ?

• cenk5885 kullanıcısına yanıt

ben daha önce 2 ekran kartı almıştım onlar geldi. ban ilk hesap açtığımda olmuıştu. kredi kartı ekstremi yolladım 1 saatte açtılar sonra 2 adet kart siparişi verdim geldi sorunsuz.

• yukarıdakini.alıntılayamadim , Dj_Mami, kendisi hükümet yanlısı gördüğünüz üzere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş adam iki tane atom bombası yemiş, peşinden çalışkanlığıyla tanınır hale gelmiş bir milletle kendini dış mihraklar diye yıllarca kandıran ve bu yüzden bahanelere & tembelliğe alışan bir milleti kıyaslamış.

Japonya dediğin yer leş gibi toprağı olan, hiçbir şey yetişmeyen bir yer. Enerji anlamında doğal kaynağı sıfır olan bir ülke. Sen kendini bahanelerle avutup boş bir kıyaslama yapmaya harcadığın vaktin %1'ini bu adamlar bu halde olup da nasıl o kadar yükselmiş onu araştırmaya harca.

Sen kendine hayali düşmanlar üretirken bu adamlar açık açık atom bombası yedi. Gizli kapalı hayali bir düşman tarafından değil, o listelediğin küçük itlerin finansörleri olan ABD tarafından hem de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 26 Aralık 2021; 12:46:49 >
  • 13000 olarak acilmis konu basligi ama benim karttan 14050 tl çektiler , provizyonda bekleyen tutar bu . Kafam karıştı hsonu olduğu icinmi bu tutar yansıdı acaba?

• tobermorite T kullanıcısına yanıt

Banka kuru yüksek hesaplamış olabilir, biraz da komisyon da alabiliyor döviz alımlarında bankalar.

• Şu an fiyatı ne kadar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba beyler islemcisi kotu mu bu urunun rtx 3060la darbogaz yapabilecegini duydum bende 1000 dolara yakin buldum bu pcyi filipinlerde alinir mi sizce

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.