Şimdi Ara

(JP) ASUS TUF Laptop i5-11300H/16GB/512GB/1920x1080/RTX 3060/144Hz ~13.000 ₺

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olan alsın RTX 3060'lı laptop bu fiyata bulamazsınız. Amazon JP'den daha önce alışverişi olmayanlar hiç korkmadan alışveriş yapabilir. Alışveriş yaptığım en iyi site diyebilirim.

Klavyesi İngilizce/Japonca

Global garantisi var ~(yaklaşık 1 yıl olabilir)

Ürün Linki: https://www.amazon.co.jp/gp/product/B092PP1XLQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Önemli Not: Amazon JP'den daha önce alışverişi olmayanlar ürünü aldıktan hemen sonra hesapları banlanabilir. Hesabı açtırmak çok kolay. Hesaba tekrar giriş yaptığınızda hesabı açtırmak istediğinizi söyleyen yere tıklayın. Fatura, belge, kartım yok diye geri bildirim gönderin. 1-2 saat içinde açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih_47 -- 25 Aralık 2021; 10:40:3 >

• salih_47 kullanıcısına yanıt
    jp banlayıp duruyordu durum hala aynı mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3060 iyi değil almayın aldırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastTimes kullanıcısına yanıt

Amazon JP'den daha önce alışverişi olmayanlar ürünü aldıktan hemen sonra hesapları banlanabilir. Hesabı açtırmak çok kolay. Hesaba tekrar giriş yaptığınızda hesabı açtırmak istediğinizi söyleyen yere tıklayın. Fatura, belge, kartım yok diye geri bildirim gönderin. 1-2 saat içinde açılacaktır.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt

Ne alalım hocam tavsiyen nedir?

• Bu Amazon Japonyada satilan lptoplarin klavyesi Japonca mi Ingilizcemi?

• maicole kullanıcısına yanıt

Hem İngilizce hem Japonca. Sıkıntı çekmezsiniz

• garantisi tr de geçerli mi ?

Cok iyi kampanya varsa alinabilirmis o zaman, ben gecen sene laptopu yenilemistim, merak ettigimden sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 24 Aralık 2021; 17:8:14 >
  • Global garantisi var ama ben kasımda aldım 09.09.2022'ye kadar garantisi varmış yani 1 yıl bile değil (JP) ASUS TUF Laptop i5-11300H/16GB/512GB/1920x1080/RTX 3060/144Hz ~13.000 ₺ Şahsen ben Asus kalitesine güveniyorum hatta garantisiz olduğunu düşünerek almıştım. Sizi bilmem artık

Hocam ne kadar süre de geliyor acaba 1-2 ay içinde kargoya verilir yazıyor da?

• cenk5885 kullanıcısına yanıt
    Böyle yazdığı halde ürün sipariş ettiğim oldu 3 haftayı geçmeden geldi. Böyle yazsa bile ortalama 15 günde geliyor ürünler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunun I7 versiyonunu amazon.co.uk dan almistim sonra asiri coil whine wardi yine de kullanayim dedim ama bir gun acma tusuna bastim acilmadi. Boyle bildigin 24 saatten fazla acamadim bilgisayari. Iade olusturdum gonderirken tekrar deneyeyim dedim acildi ama yine de iade gonderdim. Tum parami ve geri donus kargosunu iade ettiler.

Laptop sarj konusunda asiri iyi belki de bu siniftaki en iyisi ama bence webcam olmamasi ve 4 cekirdek 8 izlek bir islemciye sahip olmasi dezavantaj. Yoksa kasa kalitesi ve portlari ile gayet yeterli.

Bunu iade edince gittim TR den kapali kutu Razer Blade 15 2020 aldim simdi diyorum ki iyiki almisim.

• ekran kartı 80w bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • favoriteteam kullanıcısına yanıt
    neye göre kime göre ?

• genel kültür bilgisi verelim o arada. japonyada asgari ücret 300 bin yen. 3te 1ine denk geliyor.

bizde ise asgari ücretin 3 katı.

valla hocam bence orjinal tr garantisi önemli. servisler yurtdışı cihazlarına sıkıntı çıkartabiliyor. ilave olarak garanti bitti diyelim 1 yıl. eger o cihaz tr de yoksa arıza durumunda yaptıracak yer, yedek parça bulamayabilirsiniz. tr de alınca garanti bitse bile bozulunca yapmak zorundalar belli bir süre. o kadar para verip bu tür şeylerin olmasını yaşamak sıkıntı olur. 1-2k fazla verip tr den almak daha mantıklı olur bence. elektronik cihaz sonucta. ne zaman arıza vereceği belli olmaz.

• 130 bin yen ücret çıkıyor en son , bundan başka ücret kesiyor mu gümrükte filan

Birde gelen kargolar takipli mi geliyor hocam

İlk kez yurt dışından ürün alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinfe32 -- 25 Aralık 2021; 5:39:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ürünü açıp keyfi iade edemezsiniz, paranızın yarısını veriyorlar
    İade durumunda elran karti için 2500 tl ye yakın kargo masrafı çıktı bunun yarısını kartınıza iade yarısını amazon gift olarak hesabınıza tanımlanır
    Bunları göz önünde bulundurarak alin

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    (JP) ASUS TUF Laptop i5-11300H/16GB/512GB/1920x1080/RTX 3060/144Hz ~13.000 ₺

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.