Şimdi Ara

Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi 39.90TL(HB 4*4lük SÜRELİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben aldım fiyatlar çok uygun geldi bana her zaman arabada lazım oluyor 2 tane vardı zaten şu an bunlarla birlikte dörtlemiş oldum.
    İhtiyacı olanlar kampanyadan faydalanabilirler.Ürün linki aşağıdadır.

https://www.hepsiburada.com/joystar-katlanir-kamp-plaj-ve-balikci-sandalyesi-p-HBV000007ORR6?magaza=Hepsiburada

• çok ağır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sıcak, arkadaş soruyordu bugün paylaştım onunla. İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A101 de sürekli var bunlardan aynı para. Kargocu arkadaşları düşünerek almayabilir a101 ya da bimden tedarik edebilirsiniz
  • Metroda 55-60 tl civarı vardı 40 tl ye fırsattır teşekkürler.

• 20 lik bir ürün daha bulunursa tosla ile alınır
  • Bugün metroda baktım biraz kullanınca yirtilacak gibi geldi almadım şimdi uygun fiyata denk geldi ama yorumlarda 1 yıldız verenler çabuk yirtildigini söylemiş sanırım bu sandalyeler bana göre degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların güneşlik siperlikli olanlarından gördüm sahilde fln kullanmaya birebir uyguna bulabilsem ondan almaya niyetliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 20 Mayıs 2020; 20:51:14 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Decathlonda vardı ama pahalıydı.

• A101 de indirimle 36 liraya satıldı bazı yerlerde hala var. Ancak bunlardan 4 tane daha önceden alıp kullanmış biri olarak çok dayanıksız olduğunu ve oturuş pozisyonunun rahat olmadığını söyleyebilirim

• Decathlon daki 85 tl olan nasıl değer mi aradaki farka?
    29 mayıs Bim deki farklı şekilde olanı mı alsak

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    bimdeki daha iyi diyolla

• 49 TL olmuş hemen ilgi olunca

• Yorumlar doğru, bende ilk olarak bunlardan aldım 65 kilo olmama ragmen ve dikkatli kullanmama rağmen yırtılmalar oldu diktim çözüm olmadı. Kesinlikle alanlar acı tecrübe sonrasında decathlondaki 85₺ olanı alıyor bende o şekilde yaptım 3 senedir kullanıyorum sorun yok.alanlara önerim iptal edin paranız boşa gitmesin sonrasında zarar ediliyor Çünkü.başta 85₺ çok geliyor ama çöpe gidince bu sandalye acı bir tecrübe oluyor.

• naphold N kullanıcısına yanıt
    Benim tecrübelerim olumlu yönde hocam, bende bunlardan 3 senedir var 2 tane memnunum yani çok aşırı kilolu birisi oturmadı gerçi şimdiye kadar ama genel anlamda memnunum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.