Şimdi Ara

Joymax'a Küfürbaz Rapor Etme Rehberi / Kanıtlı Ceza alanlar SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
12.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

aslında madem rehber diyoruz tam nereye girilcek nasıl yollanılacak göstermemiz gerekir boş zamanı olan bir arkadaş ilgilenirse güzel olur

Yukarıya adım adım nasıl rapor edileceğinin resimlerini yükledim ama göremedin heralde

Bu konuda herkesin muzdarip olduğuna eminim, gösterdiğiniz ilgi, alaka ve çaba için ayrıca teşekkür ederim.

Her server'da 10'ar istikrarlı oyuncu olursa bence küfürü tamamen silmek mükün mümkün , zira server'a geldiğim ilk günle bugün arasında gözle görülür bir fark var

Silkroad Online'da ırkçılığa ve küfüre son! Sloganımız bu arkadaşlar

• Eşsiz3HilalGerçektende iyi çalışıyorsun.Teşekkür etmeyi bir borç bilirimKeşke bizim serverda olsaydın
  • bu konu çok güzel olmuş Lurtz üst konu yaparsanız sevinirim
  • Lurtz duy sesimizi
  • Globalle küfür edenleri de şikayet etsek oluyormu? ( Irkçılık değil şahsiyete olan küfürler ( bana edilmedi ) )
  • Kardes benim elimde glodan ,ozelden kufur eden adamların resimleri var şimdi ben kendimi biliyorum yanlış yaparım resimleri sana veremde sen gereğini yap.Pmden bi cvp yazarsan sevinirim.
  • bir sorum olucak, küfür edenlerin isimlerini nasıl anlıyorlar ( büyük ı ile ufak L ) bir de resimlerde oynama olmadığını nasıl anlayacaklar merak ediyorum.

Mesela angell diye charım var benim adam gidip angeII diye açıp globalden veya normalden küfür ederse bunu ayırt edemeyen joymax beni uyarır mı veya ceza alırmıyım? Çünkü normal sroda I ile l aynı görünüyor bunu ayarlarlarsa daha iyi olucak diye düşünüyorum.
  • Üst konu olmuştur.

Yararlı konu
  • # Lurtz
    Teşekkürler

#pasaliyiz.biz
    Bu konuda bir bilgim yok ama, sen zaten kişiyi rapor ederken hangi server'da olduğunu belirtiyorsun. Ellerin de o server'a ait bir döküman veya sistemleri vardır, muhakkak rapor ettiğin kişiye ulaşırlar

#ArgeSsS
    Yapacağın iş çok basit, joymax.com/silkraod'a girip login oluyorsun, sol alttan Destek bölümünü tıklayıp altında açılan destek çeşitlerinden İletişim Desteğini seçiyorsun ve karşına rapor sayfası çıkıyor, çok basit yani bir kere denersen anlarsın.

#aXi1o
    Küfürün, hakaretin nerden ve nasıl edildiği önemli değil, ister global'den ister pm yoluyla ister genel chat'ten. Küfürlü kareyi Screenshot'la yakalayıp Joymax'a postalıyoruz.

Dipnot: Bizler burada o küfür edenlere, küfür etmeyerek bir ceza, Joymax'a rapor ederekte ayrı bir ceza vermiş oluyoruz

• Benide ekle durduk yere kfr edenlere fena olucak
  • hocam vallaha ellerine Sağlık çok yararı okundu bugun 2 tne 80 90 wizi şikayet edeceğim bana küfür ettiler .
  • " Çok yararlı oldu Konu " yanlıs yazmısım nasıl yazdıysam
  • Bakalım daha demin bir tane türk olupta türkleri kendine düşman edinmiş birisini rapor ettim inşallah bir sonuç olur
  • Çok iyi. Gördüğüm kişileri ben de report edeceğim artık. Seviyesizlikten çıkaralım Silkroad'ı.
  • güzel konu olmuş Mehmet Yıldırım.
  • Öğrendiğim iyi oldu.
  • Her ay 500-1000 silk alan serverın anasından girer bacısından çıkar hiç birşeyde yapamazlar ona :D.
  • iyi olmuş gibi ama hala ssroya dönmem gibi geliyor ortalama server traficden girmek kaç dk sürüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intoxicated

iyi olmuş gibi ama hala ssroya dönmem gibi geliyor ortalama server traficden girmek kaç dk sürüyor?

5 sn :) o da oyunun kendi login süresi serverlar boş ^^
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.