Şimdi Ara

Josue = Kanser (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Benim anlamadigim bu herif bursada nasil oynuyordu.. yalan yok josueyi hep imrenerek izlerdim ne ara bu kadar les olmus cozemedim.. hakketen ontivero bunu donunda sallar.. rakip tuzla ya tuzla bu macta da kendini gosteremeyeceksen ne zaman gosterecen. Dunku mac gosterdi ki josue-hamit-chedjou-sabri -eren-cavanda bu takimda yedek bile olacak durumda degil..

Rakip zayif olsa da linnes ve de jongu begendim dun.. linnese sag bekte bir sure sabredilmeli.. riekerink adama 45 dk dayanmiyor ilk hatada sabri giriyor.. boyle oyuncu kazanilmaz..

Sabriden ne istiyorsunuz yeter ya anlamiyorum adam gayet iyi oynuyor bu yasinda takimdakilerin yuzde 90 indan daha hirsli , tek orta acmayi bilen adam hatta takimin cogundan daha teknik

Güzel fıkraymış kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

quote:

Benim anlamadigim bu herif bursada nasil oynuyordu.. yalan yok josueyi hep imrenerek izlerdim ne ara bu kadar les olmus cozemedim.. hakketen ontivero bunu donunda sallar.. rakip tuzla ya tuzla bu macta da kendini gosteremeyeceksen ne zaman gosterecen. Dunku mac gosterdi ki josue-hamit-chedjou-sabri -eren-cavanda bu takimda yedek bile olacak durumda degil..

Rakip zayif olsa da linnes ve de jongu begendim dun.. linnese sag bekte bir sure sabredilmeli.. riekerink adama 45 dk dayanmiyor ilk hatada sabri giriyor.. boyle oyuncu kazanilmaz..

Sabriden ne istiyorsunuz yeter ya anlamiyorum adam gayet iyi oynuyor bu yasinda takimdakilerin yuzde 90 indan daha hirsli , tek orta acmayi bilen adam hatta takimin cogundan daha teknik

Güzel fıkraymış kardeşim

Bunlar gercekler kendi fikri olmayip herkes sabriyi assagiliyo diye assagilayan insanlardan olmayacagim. Ne carole kadar hata yapiyor nede onun kadar etkisiz. Bu takimda sabriyeb kadar gitmesi gereken bi avuc cop var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bjk maçında o vurulu yapsa yada pas verebilse belki şuan çok farklı olabilirdi ama inanılmaz kötü şuan. Bursa'da böyle değildi bu adan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

quote:

Güzel fıkraymış kardeşim

Bunlar gercekler kendi fikri olmayip herkes sabriyi assagiliyo diye assagilayan insanlardan olmayacagim. Ne carole kadar hata yapiyor nede onun kadar etkisiz. Bu takimda sabriyeb kadar gitmesi gereken bi avuc cop var

Adam günah keçisi olmuş. Sabri iyi oyuncu mu? Hayır ama abartıldığı kadar da kötü değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Kardesim ac bir anadolu takiminin herhangi sag bekini izle anlarsin sabriye niye taktigimi ? Bizden gitsin sonu tipki umut- yekta-olcan ve turevleri gibi olur.. linnes-cavandayi izledigimiz icin sabriyi bir halt saniyorsun eboue varken sabri diyenin agzina terlikle vururlardi..
    Ben sabrinin iyi niyetinden zerre suphe etmiyorum su an takimdaki herkesten fazla yuregini ortaya koyuyor
    ama bu Gs Bjk Fb gibi buyuk takimda bu yetmez.. yureginle ancak genclerbirliginde akhisarda oynarsin buyuk takim yetenek gerektiriyor..

• Kardeşim Allah askına bana bu adamın neden tekrar 11de olduğunu acıklayın. bu adamdan ne performans alıyoruz da sürekli kadroda?? 17 yasındaki altyapı oyuncusunu oynat yemin ederim aynı performans..
  • Bugün baya iyiydi.
  • Sulcukun yerıme o oynamalı diyorum hep

• Pas kalitesi, yüzdesi, fiziksel katkısı ve gösterdiği çaba Selçuk'tan fazla. Orta sahada 4 oyuncumuz var, Selçuk son alternatif olmalı.
  • Rakip ortasahayı bize bıraktı o yüzden iyi göründü. Yoksa ikisi de (Selçuk-josue) ilk sezondaki Melo'nun tırnağı olamaz.

• kardeşim şaka mısınız karşıda oynayan rakip mi vardı. josue cok serbest oynadı bu oyunda beğendiniz mi cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

Rakip ortasahayı bize bıraktı o yüzden iyi göründü. Yoksa ikisi de (Selçuk-josue) ilk sezondaki Melo'nun tırnağı olamaz.

Öyle diyorsun ama banko 11 oynayan leşçuk şu rakip orta sahasına bile ezildi.. Josue bile leşçuktan bir adım önde orta saha alternatifinde..
  • Josue'den bize ortasaha olmaz, Selçuk'un son dönemlerdeki halinden olmayacağı gibi...

Belkide bize geldikten sonra en iyi performansını sergiledi fakat yeterli değil,
  • Bize gelmeden önce Josue Bursasporlu arkadaşlar benden daha iyi bilir 10 numara mevkiinde oynatılıyordu diye biliyorum ve hiç beğenmezdim. Geçen sene Braga'da Fenerbahçe'ye karşı orta sahanın ortasında her iki maçtada oynadığı futbol çok hoşuma gitmişti. Hatta ilk maç sonrası kendi kendime hazır yabancı sınırı kalkmışken orta saha rotasyonuna keşke alsaydık diye düşünmüştüm.

Josue 10 numara mevkiinde değil Galatasaray süper lig oyuncusu olamaz. Ama orta sahanın ortasında çok iyi bir rotasyon oyuncusu olabilir. Bugün oynadığı futbolda beni şaşırtmadı. Ben ilk aldığımızda Sneijder yada kanat olarak değil Selçuk'a alternatif olarak düşünmüştüm. Maalesef çok yanlış düşünce ile alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Josue'nin nasıl oynadıgını gormek ısteyen varsa 4-1'lik braga maçına baksın ben orada çok begenmiştim ama maalesef görüyorum ki Galatasaray formasının degerini bilmiyor bu Josue. kiralık geldiginden midir yoksa maçı önemsemediginden mi bilmiyorum yoksa iyi oyuncu ben Fenerbahçe'de görmek isterdim

Olmayan penaltıdan attığı gol ve bir tane güzel şut hariç ne yaptı o maç.Gol sevincini fln mi beğendiniz?

• Akhisar gibi çöp takımda Josue'yi beğenen tayfa hadi izleyin Josueyi nasıl kanser ediyor.
  • Selçuktan 10000 kat daha iyi oynuyor hangi maçı izliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Selçuktan 10000 kat daha iyi oynuyor hangi maçı izliyorsun

yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Selçuktan 10000 kat daha iyi oynuyor hangi maçı izliyorsun

Aynen Selçuk saçmalıyor sahada Yok josue çalım atmaya adam geçmeye uzun pas atmaya çalışıyor beğen beğenme ama Selçuk'tan iyi özellikleri var kesinlikle Selçuk uzun bir süre kesilmeli josue oynamalı.. Selçuk yerine ereni alır diyecem ama bizim hocada oyun okuma özrü var ..

• adamın geldiğinden beri bitane olumlu hareketi yok. bukadar boş bir futbolcu olupta hala nasıl bukadar süre alabiliyor bu herif.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.