Şimdi Ara

Jose SARAMAGO--GÖRMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi aksamlar arkadaslar. Bu kitabı arıyorum ama internet uzerinden bir satis yeri bulamadim. Istanbul levent civarinda yasamaktayim. Bildiginiz bir saafci var midir. Bilindik kitapcilarda bulamadim malesef. Yada bu kitaba sahip bir arkadas benimle kitabini paylasabilir mi? Yardimlarinizi bekliyorum :)

• beyazıt'ta bulabilirsin ama çok aramak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazarın kitaplarını hiç okumadım. Nasıl acaba? Akıcı bir üslubu mu var yoksa duygu karmaşası yoğunluğu mu?
  • Razer kullanıcısına yanıt
    içerik olarak dolu doludur da okuması zordur. değişik bir yazım şekli var. konuşma çizgisi yoktur mesela. bu yüzden diyalogları takip etmek bazen zorluyor. 4 sayfadan oluşan paragraflara denk geldiğimi bilirim. yani ciddi konsantrasyon istiyor okumak.

ayrıca sıkı bir komünist ve ateist. kitaplarında da fazlasıyla belli oluyor bu durum. dinlere, devletlere, insan doğasına çok sert eleştirileri vardır. bu konularda hassas insanlar pek kaldıramayabilir yazdıklarını.

ben hastasıyım bu arada. en sevdiğim 3-4 yazardan biridir. başlangıç için körlük tavsiye edilebilir. severseniz diğer kitaplarını da okumak isteyeceğinize eminim. yok sevmezseniz fazla zorlamaya gerek yok, size göre değildir.
  • Bana gore olmadigina karar verdim. Eyv. Hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.