Şimdi Ara

Joker | DC Comics (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Intruder

Kore kaynaklı altyazılı sürüm düşmüş bana yeter diyenler bakabilir

ve 1080p görüntü ve ses gayet iyi.
    Hocam indirdim ben 1080de altyazı bulamadım mevcut mu acaba sizde? Burda sinema Türkçe dublaj hariç vermediği için gitmedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Düzgün sürümün düşmesi tahmini ne zaman olur sizce?
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Resmi çıkş tarihi 17 Aralık

Aralık başında düşer

WB gişenin bu kadar iyi olacğını tahmin etmediğinden biraz erken çıkıyor tabi ertelenmezse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cidden muhteşemdi.

Sonda Thomas ve Martha Wayne'nin öldürüldüğü sahneyi hiç beklemiyordum şok oldum. Aslında bu sonu direk gelecek The Batman filmine bağlasalar muhteşem olurmuş.

Solo film olmasına rağmen gerçekten harikaydı ama. O psikolojik dramı arkadaki müziklerle muhteşem işlemişler.
  • 62 Milyon dolarlık bütçeyle çekilip 953 milyon dolar hasılat elde eden Joker, en çok kâr eden çizgi roman uyarlaması oldu.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Hocam hasılat en son 993 milyondu.
  • Filmin Bluray çıkış tarihi 7 Ocak 2020'ye ertelenmiş.
    Nedeni büyük ihtimalle gişe rakamları
  • Joaquin Phoenix’li #Joker, gişede 1 milyar dolar hasılata ulaştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kalitesi güzeldi ama altyazı gömülü olunca vazgeçmiştim indirmekten. İnirip izlesem mi acaba
  • Filmin başı bizim ezik emrah filmleri gibiydi. Ortası drama sonu katliama dönüştü. Ezik ruh hastası karakteri canlandırıp gişe rekoru kırması dünyadaki 1m zenginin tüm dünyaya hakim olması ile alakalı. V for vandetta gibi ama başka türden..

• Açıkçası sıkıldım biraz izlerken, Gladiator'den beri hastayım Joaquin Phoenix'e, sırf onun oyunculuğu için izlenir her türlü. Ama izleyiciyi, en azından benim açımdan, vuran bir sahnesi yok. Belki o sonlardaki konuşulan sahne olabilir ama onun da ' hadi ya öyle miymiş ' dedirtecek veya şaşırtacak bir yönü olduğunu düşünmüyorum. Genel bir monotonluğu var filmin ' sorunlu bir karakteri anlatıyor, karakterin psikolojisi sorunları böyle böyle ' gibi açıklamalar bahane kalıyor.

Film kesinlikle kötü değil, yönetmenlik açısından sağlam, oyunculuğa zaten söylenecek birşey yok. Fakat You Were Never Really Here gibi slowburn tarzını uç noktaya getiren bir film bile bu kadar sıkıcı ve monoton gelmemişti. Eminim ' Joker ' ismini çıkarıp, ana temayı biraz değiştirilip sunulsa film, filmi ' efsane ' bulan insanların çoğu yarısında bırakıp giderdi.

• İzlediğim en iyi filmlerden birisiydi

• Ulan çok iyi filmdi be, bi imaxde izleyemedim ona yanıyorum hala...

Boşverin bu Joker olmamış tartışmasını, bu film olmuş bence, tüylerim diken diken oluyor izlerken...
  • JOKER II gelecek sanırım, biri konu açarsa sevinirim
    https://www.complex.com/pop-culture/2019/11/joker-sequel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

JOKER II gelecek sanırım, biri konu açarsa sevinirim
    https://www.complex.com/pop-culture/2019/11/joker-sequel
    Ciddi mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Jokere film çekmek nedir ya Joker muazzam bi karakter olsa da bi villaindır kardeşim, Batman olmadan ne Jokeri

Yine tumblr boylara film çekecekler şu WB kadar aptal bi şirket yok para için hep ucuz fikirleri kullanıyorlar.
    Gerigörüşlülük jdjdkdkkfkf

• Nightwing kullanıcısına yanıt
    UPDATED 11/20/19 12:13 p.m. ET: Deadline reports that Todd Phillips and his co-writer, Scott Silver, have not made a deal for a Joker sequel and there have been no negotiations.

Furthermore, the outlet refutes earlier reports that Phillips met with Warner Bros. to discuss potential origin stories for other DC characters. According to Deadline's sources, no such meeting occured, and Phillips "hasn't even considered overseeing other DC character films."

Yok öyle bir şey. Her "Joker Sequel" başlıklı habere atlamayın.
  • Geliyor hocam bir çok kaynaktan açıklanmış

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Benim paylaştığım alıntıdaki güncelleme 20 dk önce geldi, devam filmi dedikoduları falan yalanlandı.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.