Şimdi Ara

Joker | DC Comics (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evreni sıfırlasınlar sadece joker ve watchmen evrende olsun.Bunların üstüne yapsınlar filmleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 5 Ekim 2019; 17:40:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IMAX de izlemeye deger mi ? ses ve goruntu nasil.
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Sonuçta film aksiyon filmi değil. Ancak ses dersen müzikler çok iyi zaten görüntülerin her karesi sanat eseri. Imaxte izlersen iyi olur izlemezsen de çok şey kaybetmezsin diye düşünüyorum.
  • Düz izledim bir kere daha izleme isteği oluştu öyle bir film dostlar

• Film 10. İmdb de 10. Ama şu sahneleri kesiyorlar ona üzülüyorum. Trailerdaki bazı yerler yok .

• Gitmeyi düşünüyorum, izleyici yorumları iyi fakat rotten ve meta ortalaması nasıl bu kadar düşük anlamak güç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Gitmeyi düşünüyorum, izleyici yorumları iyi fakat rotten ve meta ortalaması nasıl bu kadar düşük anlamak güç.
    orasi full amerika ergenleriyle dolu kardesim birde disneyin uşağı sakin kaileye almayın..girin reddite yorumcular filmi arşa cikarmis akllı başında insanlarin oldugu yer.. rotten kim be dünkü bebe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne DC ne Marvel izlemeyi severim. Trailer'ı izleyince basit bir aksiyon filmi olmadığını anladım arkadaşın ısrarıyla gittim, ancak psikolojik gerilim olarak harika bir filmdi. Tabi ki klişeler vardı ama çok sırıtmıyordu.

Ayrıca şu fanboy Türk seyircisi kadar sinir bozucu bir şey yok sinemada. Dün o arkadaş grupları filmin içine sıçtılar. Sürekli birbirleriyle konuşmalar, telefon ışıkları deli ettiler. Bir ara koltuğuma 1 2 tekme attı öküzün biri, dönüp bağırdım hepsi sus pus oldular

• quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Sonuçta film aksiyon filmi değil. Ancak ses dersen müzikler çok iyi zaten görüntülerin her karesi sanat eseri. Imaxte izlersen iyi olur izlemezsen de çok şey kaybetmezsin diye düşünüyorum.
    Sadece özel gösterimi izleyenler pek çok Oscar'ı alır diyorlardı ben o kadar da değil diye düşünüyordum ama izledikten sonra hak verdim

En iyi müzik
    En iyi erkek oyuncu

gibi ödülleri garanti alır. En iyi filmi alması da bence olası. Yer yer sıkabilir film izleyenleri çünkü bu tarz filme herkes çok alışık değil. Bu arada ailecek gitmeyi düşünen varsa kesinlikle gitmesin çünkü çocuklara göre bir film değil.
  • Mükemmel bir filmdi büyük zevk aldım izlerken,yılın en iyi filmi diyebiliriz sanırım
    Joaquin Phoenix'i saatlerce övebilirim ama kısaca özetlemek gerekirse kusursuz bir performans
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Film 30+ hitap ediyor, müzikal, tiyatral bişey. Diyalog az ama sahneler çok güçlü. Filmin sonlarına kadar pek konuşmuyor zaten Joker. Anca gülüyor.
    Gidin görün.

• Shawshank Redemption'dan bu yana sinemaya gelmiş olan tartışmasız en iyi film. Gerçi film demek fazla doğru olmaz, müzikleriyle, makyaj, kostüm ve Joaquin Phoenix'in kusursuz performansı ile tam olarak bir Opera zevki yaşatıyor. Özellikle sonlara doğru olan tüm kısımları ağzım açık bir şekilde izledim, sinemanın Fransızlar tarafından neden 7. sanat olarak adlandırıldığına şahit oldum. Şunu belirtmeliyim ki bu filmden önce en beğendiğim film TDK'ydi ve bunun üstünde bir film çekilebileceğine inancım yoktu fakat 3'te biri bile olmayan bir bütçeyle çok daha derin bir seyir zevki yaşatmayı başaran Joker'i gördükten sonra bu görüşüm tamamıyla değişti. Şimdiye kadar klasik olarak bilinen tüm kült filmlerin hepsini bir anda izliyormuş hissine kapılıyorsunuz.

Kesinlikle sinemada izlenmeli, ileride torunlarınıza anlatabileceğiniz güzel bir deneyim yaşamak adına...

• Tüm şarkılar harikaydı fakat bu özellikle dikkatimi çekti, filmin güzel bir özeti olmuş gibi.

Bu arada Suicide Squad'da izlediğimiz karakterle Joaquin Phoenix'in yaşama geri getirdiği Joker'in aynı kişi olması ne kadar da ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Ne DC ne Marvel izlemeyi severim. Trailer'ı izleyince basit bir aksiyon filmi olmadığını anladım arkadaşın ısrarıyla gittim, ancak psikolojik gerilim olarak harika bir filmdi. Tabi ki klişeler vardı ama çok sırıtmıyordu.

Ayrıca şu fanboy Türk seyircisi kadar sinir bozucu bir şey yok sinemada. Dün o arkadaş grupları filmin içine sıçtılar. Sürekli birbirleriyle konuşmalar, telefon ışıkları deli ettiler. Bir ara koltuğuma 1 2 tekme attı öküzün biri, dönüp bağırdım hepsi sus pus oldular
    Hiç sorma, ergenin bir ön sıralarda çırt vırt telefonunu çıkartıp filmi çekiyordu, çok şey yazılır da boşuna ceza almak istemiyorum. Avrupa'da bir sinema dolusu insanla film izlerken bir an bile rahatsız olduğumu hatırlamazken 10 kişilik salonda böyle bir rahatsızlık yaşamam toplumu özetliyor. Filmin ortasında sıkılıp çıkan çifti de unutmayalım, herhalde yan salondaki Kral Şakir filmine gitmişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Gitmeyi düşünüyorum, izleyici yorumları iyi fakat rotten ve meta ortalaması nasıl bu kadar düşük anlamak güç.
    Film alışılmış bir DC karakteri ve alışılmış bir Warner Bros filmi olmadığından düşük not alabilir bazı yerlerden bu çok normal.

Film gençlere çok da hitap eden bir film değil. Bu film 30+ üstüne daha fazla hitap ediyor ki ben 38 yaşında olmama rağmen ve filmi beğenmeme rağmen 1-2 yerde sıkıldım. Film Psikolojik gerilim ve aynı zamanda hafif Biyografi tarzında.

Yani filmi izlerken sanki gerçekten böyle bir insan varmış ve yaşadıkları gerçekten yaşanmış hissi alıyorsun zaten o sebeple Biyografi tarzında diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Hiç sorma, ergenin bir ön sıralarda çırt vırt telefonunu çıkartıp filmi çekiyordu, çok şey yazılır da boşuna ceza almak istemiyorum. Avrupa'da bir sinema dolusu insanla film izlerken bir an bile rahatsız olduğumu hatırlamazken 10 kişilik salonda böyle bir rahatsızlık yaşamam toplumu özetliyor. Filmin ortasında sıkılıp çıkan çifti de unutmayalım, herhalde yan salondaki Kral Şakir filmine gitmişlerdir.

Alıntıları Göster
    İstanbul da bir kadını telefonla çekim yaparken uyarmışlar. Kadın kendime çekiyorum ne var demiş. Polisi çağıracağız demişler çağırın demiş. Bir de film boyunca kadın sürekli kahkaha atıp durmuş.

Annem gazetede okumuş bu haberi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Daha filmi izlemeden nasıl bu kadar iddaalı yorum yapabiliyorsun

Alıntıları Göster
    Haklısın, 3 yazmışım ama daha fazla alacak gibi görünüyor.
  • 10/10
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.