Şimdi Ara

Joker | DC Comics (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende onu fark ettim. Ama yine de aldırış etmeyeceğim. Sanki biraz karalama olsun diye düşük puan vermişler gibi hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes puanlara takılmayın diyor ama genellikle benim zevkimle uyuşuyor bu puanlar. Eskiden öyle değildi ama güncel filmlerde düşük puan almışsa eğer gerçekten de beğenmediğim bir yapım oluyor. Ha yüksek puanlı film kötü de çıkabiliyor fakat düşük puanlı film kesin kötü çıkıyor yani. Elbette gideceğim filme ama umarım yazık etmemişlerdir en sevdiğim karaktere.

• Cok iyi . Hele finali.
    DC akıllı olsa aslında bunun üstüne gider temel harika ama işte....
    O kadar saçmaladılar ki evrende , iyi ki tek film ayrı bir film diyeceğiz bu film ıcın. Hatta bence yeni bir kapı bıle açıldı süper kahraman filmler ıcın. Bu film örnek olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Ekim 2019; 13:25:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Th3mpo kullanıcısına yanıt
    Çok da şey etmemek lazım şimdi.

• Filmi izleyenler after credits varmı? Ona göre bekliyelim yada beklemiyelim.
  • diğer dc filmleri bağlantısı var mı, doğru düzgün izlemedim hala diğerlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Ekim 2019; 14:0:54 >
  • İmax de izlenmeli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer filmler ile bağlantılı değil ama keşke olsa...

• Filmler ve filimler incelemesinde bizim dc'nin jokeri olmadığı söyleniyor.başka bir karakter yapmışlar.öyle değilse heyecanım kaçtı

• StativeDread kullanıcısına yanıt
    Black panther bence de 88'i haketmiyor ama iyi bir filmdi.en az 70 75 civarı derdim ben de.

• Gidin izleyin şaheser olmuş. Müzikler şahane hele o gerilimli anlarda çalan çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzikler harika bunalım ve ruh hastalığı konuları iyi işleniyor oyunculuk harika ama o kadar beklenti yaptılar ki eleştirmenler şahsen ben tatmin olmadım ha süper kahraman filmlerinde bir yere koysam 2. Sıraya koyabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

İmax de izlenmeli mi?
    Para varsa evet.

Eski fiyatları devam etseydi direk Imax tavsiye ederdim ama şimdi ..
  • Ne filmdi ama dediğimiz filmlerden biriydi bana göre. İzleyin izlettirin.

• Çok iyidi, birdaha izlerim kesin
  • Bu kadar kaliteli bir ''Orijin'' filmi yapılmadı.

Mükemmel.

Oyunculuk olsun, çekim olsun, senaryo olsun her şeyi ile başyapıt olmuş.

DC deki tüm karakterleri şu tarz çeksinler marvel i katlar.

Sinematografik olarak en iyi çizgi roman hikayesi açık ara.

Bütün her şey bu kadar güzel yerine oturur, tek tek nakış gibi işlemişler.

İlk defa bir joker filminde kahkahasının nedeni anlatıldı.

Ayrıca Batman in ortaya çıkmasındaki nedenlerden biri olduğu bu kadar güzel anlatılamazdı.

Bu zamana kadar çekilen tüm DC filmleri çöpe atıp buradan yeni başlangıç yapsalar diğer karakterler nasıl olur kim bilir.

Joker'i çizgi roman dan çıkarıp gerçek yapmışlar. Bu kadar çarpıcı olmasını hiç beklemiyordum. Joker işte bu diyorsunuz, izlerken sizi rahatsız ediyor, ruhunuza işliyor joker. Korkuyorsunuz.

10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 4 Ekim 2019; 19:40:22 >

• Benim için öyle 10/10 luk veya 10 dk ayakta alkışlanacak bir film değildi. Bilmiyorum belki bu film üzerine bu kadar hype edici haber ve yorum duymasam filmi daha çok beğenirdim ama insanda çok fazla beklenti yaratıyorlar film çıkmadan önce. Ha yine beğendim filmi bu arada, phoenix çok iyi oynamış, fakat filmdeki joker'den istediğimi alamadım ve filmde çok ikonik diyebileceğim sahne yoktu. 8/10 veririm ben filme. İster istemez diğer jokerlerle kıyaslıyoruz tabi ki, ben jaquin'in ledger'ı geçeceğini düşünenlerdendim ama ledger hala bir numarada. Ayrıca onun oynadığı jokeri karakter olarak bundan daha çok seviyorum.

Yine de bu jokeri daha çok görmek isterim. Tam tamam işte joker geldi dediğimiz anda film bitiyor, ben ilk yarıya kadar joker olur sonra olaylarını görürüz diye düşünmüştüm ama biraz kursağımda kaldı açıkçası. Pattinson'un batman'in de jaquin'i görmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 4 Ekim 2019; 19:47:19 >

• Şu bitmek bilmeyen saykolar halen ledgerın jokeri ile kıyaslıyor evet kıyasla ama ne konuda..dark kngıht'ta olan joker evrilmiş bir hal kaos yıkım batman ile mücadele vs burda jokerin nasıl joker olmuş doğuşunu izliyoruz..arada fark var .
  • film aşırı iyiydi.jokerin oyunculuğu bende oscarlıktı.bana göre en iyi joker .film ergen süper kahraman filmleri gibi değil de daha ciddi ve daha mantıklı bir şekilde yapılmış.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.