Şimdi Ara

Joker 150/75 hopi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
3.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tccb44 kullanıcısına yanıt
    hocam yeni üyelik açabildiniz mi

• Kullandım. 75 hopi+20 TL anneler kulübü+avatajix.
    Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koc000 -- 4 Ağustos 2017; 9:25:37 >
  • Kimi diyor indirimsiz bebek bezinde geçerli diye, kimi de geçersiz diyor. Komili bebek bezleri indirimsiz. Geçerli değil mi şimdi?
  • indirimsiz ürünlerde geçerli, bezinde indirimsizini bulursanız ve kullanıyorsanız doldurun sepeti.
    acele edin,

bezde komili vardı ama kullanmıyoruz onun için sepeti mama ile doldurdum . 20 tl hediye çeki vermişti önceden kullanmamıştım , bunda kullandım 150 ye düştü anında 75 hopi para daha geldi.
    ve de en önemlisi 2 gün içerisinde joker de bu paracaklar 2 kat değerli mesajı da geldi,
    yani 150 tl imiş gibi kullanabilecez. + avantajix (artık burdan gelirmi bilmiyorum hopi kullandım diye belki gelmez)

yok böyle bir şey.
    eşimin adına da üyelik açayım dedim :) yeni üye açtırmıyorlar bu arada.

edit: yeni üye işleminde sms i doğrulatmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLRoNDxR -- 4 Ağustos 2017; 9:59:54 >
  • Sms doğrulama kodu girince hata veriyor, üye olamadık.
  • site şu anda üyelik kabul etmiyor. üye olmaya çalışıyorum devamlı hata veriyor, farklı browserlardan da denedim
  • Sahtekar adamlar. Saat 10'a kadar üyelik onayını kabul etmediler, kampanya bitti bu sefer kabul ettiler. Ayıp be
  • Molfixlerde indirin yoktu. Hepsiburada da sarkıtsepeti diye bir satıcı var. Birim fiyatlar baya uygun molfixte kargoda bedava. Jokerin indirimli halinden daha ucuza gelenler var.

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm yeni üyelik sorununu söyledim düzelttiler, bu sorundan dolayı mağduriyeti gidermek adına bu hafta yine aynı kampanyayı tekrarlayacaklarını belirttiler

• Arkadaşlar geçen aylarda da joker aynı haltı yemişti ve bu sefer olmaz herhalde diyip yine kampanyadan faydalandım

155 liralık siparişime karşılık 145 liralık ürün gönderip kalanı iade edeceğiz dediler ve hopileri bu yüzden geri alacaklarmış

Ne yapmamı önerirsiniz? Hopi şu an yüklenmiş vaziyette duruyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.