Şimdi Ara

Joker 150/75 hopi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
3.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında sanalpazardan 32TLye mal ettiğim 12li uni babyler 79.99TL. Hopi hediyeli yersen
    https://www.joker.com.tr/urun/uni-baby-yenidogan-islak-mendil-12li-1681

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 3 Ağustos 2017; 21:36:53 >
  • Beyler 75 geldi bide 75 hopiyi 150 olarak kullanabilirsiniz diye msj geldi hopide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocuk olmadigi icin alacak birseyler bulamadim
  • Indirimsiz gorunen bezleri de dahil etmiyor kampanyaya.Denendi,alisveristen vazgecildi.

• Indirimli urunler kampanyaya dahil degil ns demek anlayan var mi? Bosa alisveris yapmayalım.

• tosur32 T kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir urunun uzerinde yuzde xx ifadesiyle belirtilmis urunler kampanyaya dahil degil.Joker genel anlamda pahalı bir sitedir,fiyat karsilastirmasi yaparak avantajli buldugunuz urunlere yoneliniz.

• üye olunmuyor siteye
  • Kullanıcı profil onayına takıldı kaldı sistem.
  • 150 ye 20 lira cek indirimi ve 75 hopi kampanyasiyla komili bebek bezi 5 numaradan alışveriş yaptım 2 side birlesti.5 paket aldim 175 lira 20 lira indirim 155 lira 30 hopi kullandim 75 paracik kazandim.80 liraya gelmis oldu 240 bez 80 lira bilmiyorum iyi mi hatta hopi kampanyalarimda 75 hopiyi katli olarak 150 tl degerinde kullanabiliyorum yani bes paket daha siparis versem 25 tl odeyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5552 -- 3 Ağustos 2017; 23:15:44 >
  • İndirimsiz bebek bezinde geçerli değil

• Herşeyi indirime koymuşlar... indirimlide değil sırf kampanyaya dahil olmasın diye kampanyaya dahil etmek istemediklerini ürünlerin üzerine indirim yapıştırmışlar.

• Yeni bir üyelik açıp anneler kulubüne üye olmak istediğimizde sms onayı sırasında hata veriyor , belliki yeni üyelikleri bilerek engelliyorlar

• Siteye üye olabilmek mümkün değil

• Haber veren arkadaşa teşekkür ederim

• hem indirimsiz ürünlerde geçerlidir diyor hem de indirimsiz bebek bezi eklendiğinde geçerli olmuyor. Bu ne terbiyesizlik ya adam gibi kampanya yapamıyorsunuz.
  • beleac gold indirimsizler düşüyor anneler günü ile beraber 85 liraya 3 tane alınmış oluyor fena değil aslında
  • Bu site kampanya yaptığın da şartları bilebilme nin tek yolu deneme yanılma. Neyseki 2 saat sonunda alışverişi yapabildim. Hipp mama işime yaradı.

• Aptamil 1 numara bebe sütü alacaktık tükenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Bu site kampanya yaptığın da şartları bilebilme nin tek yolu deneme yanılma. Neyseki 2 saat sonunda alışverişi yapabildim. Hipp mama işime yaradı.

hocam hipp'in 220 tl.lik ürününü mü aldınız? kampanya şartlarında 150 tl ve üzeri ürünlerde diyor çünkü. yani benim anladığım tek ürün fiyatı 150 ve üzeri olacak. yoksa olmaz diyor...
  • indirimsiz bebek bezişnde geçmiyor demiş bazı arkadaşlar, öyle midir?
    kesinse hiç uğraşmayıp yatıcam da..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.