Şimdi Ara

JoJo's Bizarre Adventure (Anime) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
59.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzaya postalanan malum kişi geri dönecek mi diye beklerken son sezon da italyan mafyası çıktı

O kişi ve hamon (dalga) kullanımı geri dönecek mi bilen var mı? Gerçi hamona bağışıklık kazandı gibi bir şey olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bölümünde bile sıkılmadığım nadir animelerden. ( Tüm partları için geçerlidir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Uzaya postalanan malum kişi geri dönecek mi diye beklerken son sezon da italyan mafyası çıktı

O kişi ve hamon (dalga) kullanımı geri dönecek mi bilen var mı? Gerçi hamona bağışıklık kazandı gibi bir şey olmuştu.

Maalesef ikisinin de geri dönüşü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 10 Nisan 2020; 20:28:25 >
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Joseph Joestarın genç olduğu sezondan aldığım keyfi serinin geri kalanından alamadım :( Keşke o ikisi ve antik hava geri dönse ama anlaşılan:
    O güzel insanlar o güzel atlarına binip gittiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 10 Nisan 2020; 20:51:19 >
  • An itibarıyla 5.sezon bitti.Umarım altıncısı mangaya kalmaz
  • Jojo sıralaması yapacaktım ama birilerini son sıraya atmak zorunda kalacağımdan yapmak istemedim.Standart karaktere en yakın Jonathan bile tam bir beyefendiydi

En sevdiğim ise şimdilik giorno.Temiz wisdom 16 çar
  • Müthiş bir seri. İzlemem için arkadaşım bir ara çok ısrar etmişti. Bende de alışkanlık, ısrara gelemiyorum bir türlü ve sürekli ertelemiştim. Aynısını Goodnight Punpun manga'sı için de yapmıştım; iyi ki geciktirmişim diyorum çünkü yavaş yavaş ve neredeyse her bölümü tekrar ederek, sindirerek izledim. Müthiş bir yapıt.
  • Stone Ocean ne zaman duyurulacak hala bekliyorum, daha SBR gelecek. 2023 de izleriz artık
  • JoJo no Kimyou na Bouken (TV)
    JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders
    JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders 2nd Season
    JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
    JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze ( devam ediyor )

Bu sıralamaya göre başladım, doğru mudur?

3 bölüm izledim gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

JoJo no Kimyou na Bouken (TV)
    JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders
    JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders 2nd Season
    JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
    JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze ( devam ediyor )

Bu sıralamaya göre başladım, doğru mudur?

3 bölüm izledim gece
    Doğru.

• Üç bölüm zor dayanmıştım.
  • Özellikle son sezonu izleyince aklımda şöyle bir soru belirdi king crimson ile star platinum savaşırsa kim galip gelir şahsen benim oyum star platinuma ama

• 6 bölüm izledim. Pek sarmadı gibi, kendini izlettiriyor yine ama hani bir sonraki bölüm için merak duymadım şimdiye kadar
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    ilk 8 bölüm falan 1. mangaya ait ve çok da sevilmiyor zaten ama sonra anime çok değişim geçiriyor.
  • İlk sezonda Josephin bölümlerini sevmiştim. 2.actden sonra baya açılmıştı anime

2.sezona geçtim 4 bölüm izledim. Şu Stand olayını pek sevemedim. İnşallah ilerki bölümlerde iyi bir açıklaması vardır.
  • jojo stardust crusaders 1-2. sezonu bitirdim. Genel anlamda güzeldi her ne kadar Stand sistemini çok beğenmesemde.

4.sezonun ilk bölümünü izledim de Standler hala devam ediyor :( Ben
    Dio öldükten sonra Standler kaybolacak diye düşünmüştüm
    Çizimleride beğenmedim ilk bölüm itibariyle. O nasıl Jotaro abi ya..
  • Yeni sezon haberi var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Yeni sezon haberi var mi
    Maalesef :(

• Yahu hiç izlemedim ama ben bu animeyi anlamadım her sezon farklı birilerinin hikayesini mi anlatıyor ? Millet hep sezon sezon ayırmış yorum yaparken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Yahu hiç izlemedim ama ben bu animeyi anlamadım her sezon farklı birilerinin hikayesini mi anlatıyor ? Millet hep sezon sezon ayırmış yorum yaparken
    Öyle. Her sezon aynı sülaleden farklı birinin hikayesi anlatılıyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.