Şimdi Ara

.......:: JOHNNY BRAVO FAN CLUB ::....... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
11.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eklendnz
  • kim bu n erde ve saat kaçta izleyebiliriz
  • seslendirmesi muhteşem

orjinali bukadar iyi değildir kanımca

-hani nerde kız nerde

laptoplu bi kız görür ve şöyle der

-işte akıllı bir piliç....
  • quote:

Orjinalden alıntı: CRDİ

ekle sabahları TNT de izlerdim okul günleri

aynen ya güzel olrdu..beni de ekle
  • Beni de ekle
  • izlemeye çalışıyorum iyidir johnny bravo, yazar kadrosunda seth macfarlene de var. cartoon network'u 6 yaşındaki kuzenimde izliyor (09.00-23.00 arası televizyon başından kalkmıyor) ve günde 3-4 defa johnny bravo izliyor, ona nasıl bir çizgi dizi olduğunu sorduğumda aynen şunu söylüyor: "johnny bravo var ya bak şu kocaman adam; bütün kadınlarla sevişmek istiyor." ilk duyduğumda "NE diyon sen!" dedim ve ufaklık da aynen: "kadınlarla sevişmeyi çok seviyor hep kaslarını büyüttüyor" diye yanıtladı beni.

1 dk sonra gelen edit: BENİ DE EKLE!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistercado -- 29 Temmuz 2008; 18:54:55 >
  • hadii kaslara bak kızlarr artık hasret bitti ben geliyorum benıde ekle
  • Oww Johnny!Hastasıyız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExEzuq

izlemeye çalışıyorum iyidir johnny bravo, yazar kadrosunda seth macfarlene de var. cartoon network'u 6 yaşındaki kuzenimde izliyor (09.00-23.00 arası televizyon başından kalkmıyor) ve günde 3-4 defa johnny bravo izliyor, ona nasıl bir çizgi dizi olduğunu sorduğumda aynen şunu söylüyor: "johnny bravo var ya bak şu kocaman adam; bütün kadınlarla sevişmek istiyor." ilk duyduğumda "NE diyon sen!" dedim ve ufaklık da aynen: "kadınlarla sevişmeyi çok seviyor hep kaslarını büyüttüyor" diye yanıtladı beni.

aynen
    çocuklar bu çizgi filmleri izliyor ama içerikler pek çocukara uygun değil bencede

bi spot varya dış fırçasını önce kulağına sokuyo sonra dişlerini fırçalıyo
    eğer bizim çocuklar ben pikaçuyum diye atlıyosa eminim bunu da yapar

• king kong bölümü süperdi..beni de alın aranıza :D
  • Benide yazabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

quote:

Orjinalden alıntı: The_ExEzuq

izlemeye çalışıyorum iyidir johnny bravo, yazar kadrosunda seth macfarlene de var. cartoon network'u 6 yaşındaki kuzenimde izliyor (09.00-23.00 arası televizyon başından kalkmıyor) ve günde 3-4 defa johnny bravo izliyor, ona nasıl bir çizgi dizi olduğunu sorduğumda aynen şunu söylüyor: "johnny bravo var ya bak şu kocaman adam; bütün kadınlarla sevişmek istiyor." ilk duyduğumda "NE diyon sen!" dedim ve ufaklık da aynen: "kadınlarla sevişmeyi çok seviyor hep kaslarını büyüttüyor" diye yanıtladı beni.

aynen
    çocuklar bu çizgi filmleri izliyor ama içerikler pek çocukara uygun değil bencede

bi spot varya dış fırçasını önce kulağına sokuyo sonra dişlerini fırçalıyo
    eğer bizim çocuklar ben pikaçuyum diye atlıyosa eminim bunu da yapar

cartoon network deki ed edd eddy ççizgi filmi çok iğrenç....kötü örnek
    johnny kötü örnek sayılabilir ama güzel.

Benide yaz

• obaaa adamımın club ı varmış bende kurmayı düşünüyodum. ekle benide dostum.

bi kaç gif koyayım bari imza olacak gibi imza çeşitliliği olsun. ama boyutları düzenlemeniz lazım.

edit: buda komşusu suzie ile:

.......:: JOHNNY BRAVO FAN CLUB ::.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurci -- 2 Ağustos 2008; 23:55:13 >

• 4. sezonun türkçe altyazısını nerde bulabilirim
  • Ters saatlerde televizyona çıkıyor bu herif. Dersinde, karnesinde olan bir öğrenciyi yoldan çıkartabilir.

Neyse, izleyin bakalım. Görünen o ki, Rtük neyin ne olduğunu henüz anlamış değil. Bilirsiniz; el ele tutuşulan sahneleri sansürlemeyen kanalların anında kulağı çekilir. Yemez tabii Cnbc-e gibi yabancı kanallara dokunmaya.

Edit

@ AppendiX

divxplanet'e baktın mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutalite -- 3 Ağustos 2008; 16:03:20 >
  • hu ha ha :D benıde yaz
  • duke nukem oyunundaki ana karakteri andırıyor bu.
  • süper bir çizgifilim benide yazım arada bir bakarım sünger bob 1 bu 2 benim için
  • ekle beni de hocam..

bu adamın KISS THE COOK yazılı önlüğüne bitiyorum..bi tane de ben alıcam..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.