Şimdi Ara

John Carter: The Gods Of Mars (????)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
7.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tarzan'ın yaratıcısı Edgar Rice Burroughs'un A Princess Of Mars öyküsünden beyazperdeye taşınan John Carter: İki Dünya Arasında, farklı eleştirilere mağruz kalsa da yapımcıların yüzünü epey güldürmüştü.

Kayıp Balık Nemo ve Wall-E gibi kaliteli animasyon filmlerini bizlere armağan eden Andrew Stanton'un cafcaflı görsel şöleni anlaşılan o ki beyazperdedeki yolculuğuna devam edecek gibi görünüyor. Filmin başrol oyuncusu Taylor Kitsch, serinin yeni halkasının ilkinden daha iyi bir öyküye ev sahipliği yapacağının müjdesini verdi.

Kitsch, yeni filmin, öykü evrenine giriş derdinden bağımsız olduğunu ve bu durumun da hikâyeye dinamizm katacağını belirtti. Şu sıralar Kayıp Balık Nemo'nun devamı olan Finding Dory projesiyle cebelleşen Stanton'un, John Carter: The Gods Of Mars olarak duyurulan devam filmine ne zaman el atacağıysa henüz resmiyet kazanmış değil.

Kaynak: Beyazperde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 22 Ekim 2014; 15:51:55 >

• Yapımcıların yüzünü mü güldürmüştü 80m dolar zarara uğratmıştı diye hatırlıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Yapımcıların yüzünü mü güldürmüştü 80m dolar zarara uğratmıştı diye hatırlıyorum ben.

Filmin Amerikadaki hasılatı 73 milyon dolar. Toplam hasılatı ise 284 milyon dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Mayıs 2014; 13:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Yapımcıların yüzünü mü güldürmüştü 80m dolar zarara uğratmıştı diye hatırlıyorum ben.

Filmin Amerikadaki hasılatı 73 milyon dolar. Toplam hasılatı ise 284 milyon dolar.

Filmin bütçesi 250 milyonmuş. Disney reklamlar içinde 100m harcamış. Hatta disney'in hisseleri %1 değer kaybetmiş filmden sonra. Ben değil bbc söylüyor bunları.

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2012/03/120320_disney_flop.shtml

• quote:

quote:

quote:

Filmin bütçesi 250 milyonmuş. Disney reklamlar içinde 100m harcamış. Hatta disney'in hisseleri %1 değer kaybetmiş filmden sonra. Ben değil bbc söylüyor bunları.

Reklamları hesaba katmamıştım. Ama bu sefer sağlam bir senaryoyla geliyorlarmış. Demek ki filmin daha çok hasılat yapmasını bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Mayıs 2014; 14:02:20 >

• Büyük zarar etmişlerdi ilk filmde. Garip.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Reklamları hesaba katmamıştım. Ama bu sefer sağlam bir senaryoyla geliyorlarmış. Demek ki daha çok hasılat bekliyorlar.

John Carter'dan medet umar hale geldilerse ciddi yeni proje sıkıntısı var hollywood'da.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Reklamları hesaba katmamıştım. Ama bu sefer sağlam bir senaryoyla geliyorlarmış. Demek ki daha çok hasılat bekliyorlar.

John Carter'dan medet umar hale geldilerse ciddi yeni proje sıkıntısı var hollywood'da.

Zaten Hollywood'un proje sıkıntısının olduğu bilindik bir şey. Ama her ne kadar proje sıkıntısı olsa da zarar edeceğini bildiğin halde böyle bir projeyi gerçekleştirmezsin. Demek ki ellerinde tutacağını düşündükleri bir senaryo ya da fikir var. Neyse, bekleyip görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Mayıs 2014; 14:15:28 >

• zararı çıkarmaya mı oynayacaklar acaba
  • Daha az butceyle ilk filmin getirdigi reklamla daha fazla gise yapacaklarini dusunmuslerdir belki. Devam filmleri hep daha iyi gise yapar. Onu kullanmak isteyebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylemesi ne kadar basit millet oyuncak gibi oynuyor o paralarla
  • taylor kitsch hiç sevmediğim bir aktör. Onun oynadığı filmleri hiç sevemiyorum. Bir "savages" iyi güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

taylor kitsch hiç sevmediğim bir aktör. Onun oynadığı filmleri hiç sevemiyorum. Bir "savages" iyi güzeldi.

O zaman sen henüz Lone Survivor izlememişsin hocam.
  • İlk filmi baya güzeldi yalnız.

• onu da izledim, söylemeyi unutmuşum. Bazı aktörlerde kompleks oluyor, sürekli maço'yu oynuyorlar. Aynı şafak sezer gibi. Hiç normal adamı oynamaz, sürekli laflarıyla yada egosuyla ezeceği adamlar oluyor.
  • Erken konusuyorum ama bu seriden is cikmaz.ilk filmden azicik umit verselerdi bunlari soylemezdim.

• Ben daha ilk filmi izlemedim henüz. Sizce izlemeye değer mi ilk film?
  • İlk film zarar etmişti ikinciyi niye çekiyorlar

• Zamanın var yapcak başka bir şeyin yoksa izle

• Son yıllarda gişede alt üst olan iki yapım var aklımda biri bu film diğeri Prince of Persia.Pop serisi de aynı kaderi paylaştı bu filmle.Seri olarak düşünülüyordu ancak olmadı.
    Taylor Kitsch sevdiğim aktörlerden ama bu tarz bir filme gitmedi sanki. Savages , Lone Survivor gibi filmlerdeki performansı çok iyiydi.
    Devam filmi olmasın bence vasat bir filmi uzatmanın anlamı yok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.