Şimdi Ara

Joey Jordison Fan Club (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
30.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçin bu damı ya adamda sadece sahne şovu var bir de suratını boyamış bi şekil yapmış bu adam bu kadar bateri solo dinlemek istiosanız youtube a "mike portnoy" yazın sahne şovu izlemek istiosanız "tommy aldridge" yazın. Bu arada Tommy, joey'in bagetle yaptıklarnı çıplak elle yapıo
  • bende joey fanıyım.üye olmak istiyorm.onun davul çalışına bayılıyorm.

Joey Jordison Fan Club
  • Joeyyyy adamım benim ekle benide
  • Hmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldstein -- 29 Eylül 2008; 0:30:31 >
  • quote:

Ekle beni de tabiki. Herkes Slipknot dinliyebilir. Ama herkes slipknotu anlayamaz.

hadi ya :( Yazık bize
  • yeniden canLanmış yazım dedim:D:Daşıqım bu adama aşıkkkkkkkk sewiyorm uLeeeenarada sırada içindeki haywanLıqı ortaya çıkarsa da ben onu o haLiyLe sewiyorm
  • Google'da JJ diye aratınca ilk burası çıkıyor. Artık ne kadar kastırdıysanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 10 Temmuz 2008; 8:21:41 >
  • Sen yapma bari
  • Ben mi?
  • benide eklermısın
  • bazen çalarken hiç ..kinde değilmiş gibi duruyo bence süper bi yetenek
  • bu ne yaw testere mi?
  • yha slipknot fena diil...ama joey jordison teknik olarak deerlendirirsek zayıf fakat hızı üniteye bağlamş olan insan evladı..boyu kısa o yzdn konsere hayvanımsı botlarla çıkan bi arkadas zamannda metallica nn lars ulrich'iiinin yerine gecti walla tebrik etmek lazm lars2ın yerini gani gani doldrdu bi de kendi olayını da kattı içne karışık bi olay oldu ama adam davulu sirk sanıo böle bi imaj derdi içerisinde yok dönen platform fln ei annadık ii bateristsn...tip olarak fena diil ama bu makyaj isi brz abartı ztn maske takıosun bide bi dolu boya(işte imaj kasıntısı)...aynı zamanda slipknot ohh bebeim ben sertim ayaıyla 14 lük çockların favorisi olmş drmda...l.a.2003 deki konserlerine gittim joey solo attı sırf cross kulaa haf haff hoş gelsede 3. dakikda bayılıo 3. dk yı gectikten soora özentiler anlaşılo cosuo ayaklarına yatıp kendlerni bi oraa bi buraa atıolar.bu arada özel haytndan bilgiler de werm:joey kız arkadsnn istei üzerine onnla maskeli sevişmş
    adam fiona apple hayranı hatta ya davul çalarken yada fianoyla beraber ölmek istio
    beni de kaydedersen sewinirm

• Mükemmmel bir kondisyona sahip. Joey Fan Club'a beni de eklersen sevinirim...
  • evet bende slipknot hayranıyım joey jordison grupta en beğendiğim adam beni de eklersen sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: JanbO

Burası Joey jordison fan club burda soylemicem gelin Bateristler Köşesine konuşalım (Döverek atarsınız aminim)

yarıldım yarıldııım

• Küççük Joey'in Charı vardı Onunda ismi Galiba JoeyJordison du
  • adamın biri metallicadan sonra en iyi baterist slipknotun ki demiş öldüm lan gülmekten

gençler metalika silipnat linkin park dinleyip ben metalciyim demeyin!!

not: sözüm üstüne alınana
  • ben bu arkadaşların klipleri çizgi film niyetine izlediklerini düşünüyorum maskelere tiplere bakarak konuşuyorlar .
  • en iyi davulcu pure , en iyi gitarist ben , en iyi bas gitarist 'te out , en iyi vokali de siz aranızda seçin

hız ' a hız demem , içinde teknik olmadıkça
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.