Şimdi Ara

Joey Jordison Fan Club (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
30.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca Joey Jordison şuan Roadrunner United da çalıyor.Annihilation by the Hands of God ı ve bu şarkıdaki joeyin performansını dinlemelisiniz.Zaten number one parçam bu benm.
  • bu fan kulup e eklenince ne oluyor?
    size ne faydası var anlamadım, seven seviyor zaten, sevsenizde bi pok olmuyor ya
  • slipknot'u dinlemem ama Joey'i dinlerim abi, bu adamın soloları bir davulcu olarak bana saç baş yolduruyor, "ulan bu adamda ne biçim bacak var, nasıl atıyor bu twinleri" diye dövünüp duruyom. Saygılar Joey...
  • En sevdiğim grup metallica'dır ama 2. grubum da slipknot...
    Joey'in davul performansı gerçekten iyidir...
    Kötü diyen arkadaşlar olmuş onlara lafım yok zaten...

• quote:

Orjinalden alıntı: tranquillityofloss

Yeni neslin aklını almış bu adam...

E doğru,Slipknot çok sert...

Yine doğru,bu adam blast-beat,kick,cross manyağı...

Joey iyidir ama abartılmamalıdır.Maaşallah millet üstüne de tanımıyor.

Richard Christy,Gene Hoglan,Dave Weckl,Bobby Jarzombek,Mike Mangini,Dave Lombardo,Derek Roddy,Yanic Bercier,Flo Mournier... gibilerine de bir göz atılması gerek,Joey baştacı olmadan önce...

Kesinlikle doğrusun abicim sanırım sende bateri çalıyorsun ben joey i gerçekten çok severim msnde 5 yıldır nickim Joey ama genede tekniğine hiçbişi diemem çünkü adamda teknik yok bu adam günde 8 saat çalışıyor teknik yok neden derseniz çünkü bu adam sadece hız ve ŞOV çalışıyor... Bundan dolayı Richard Christy,Gene Hoglan,Dave Weckl,Bobby Jarzombek,Mike Mangini,Dave Lombardo,Derek Roddy,Yanic Bercier,Flo Mournier gibi isimleri ilk önce lütfen araştıralım ve kendimizi böyle şeylere kaptırmayalım unutmayın şov herşey değildir , hız herşey değildir önemli olan HİSSİYAT!!!

• bu adamın davul tonundan başka birşeyini sevmiyorum.ona gelene kadar ne davulcular var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavENLoft -- 8 Temmuz 2007; 15:41:42 >

• çok deli bir adam bu yaw.
  • çok Deli ama insan dışı bir yaratık gibi gözküyo normal insan gibi dolaşsa odama poster astım kardeşim korktu

Neyse ama En iyi Deil

1-) Metalica batersti
    2-)Burak
    3-)pentagramın batersiti
    4-)Joey

Bnce diyorummmmm

Sakın yanlış anlamayın bnceeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dohdor -- 8 Temmuz 2007; 16:51:07 >
  • gerçekten çok hızlı... ama en iyi olmadığına katılıyorum... Mike Portnoy var mesela bir de Mike Portnoy'un hala onun kadar teknik vuruşlar yapamıyorum dediği Nicko McBrain tabii ki... ben Richard Christy e de hayranım dinleyen ahtapot zanneder kardeşim...
  • bu adam 1999 yada 2000de yanılmıyorsam ya metalhammer yada rock hard'a -ki çok önemli iki müzik dergisidir dünya çapında- en iyi baterist ödülünü almıştı.

2002 de olabilir tarihten emin değilim
  • Ian Paice The Mule Drum Soloyu Dinleyin Sonra Gelin
  • Joey Jordison'u en iyi baterist olarak görmek bence çok zor...
    Joey'in hızına ve şovuna diyecek birşey yok ama tekniği neredeyse 0...
    Blast Beat, Twin ve çift cross kullanışı gerçekten çok iyi.... Hatta bunlar sayesinde yanılmıyorsam 2002'nin en iyi bateristi seçilmişti...
    Davulda teknik çok önemlidir..Herşey hızdan ibaret değildir..
    Örneğin Lars'ın vuruşları çok kararlıdır ve şarkıları gerektiği gibi çalar...
    Mike Portnoy'de huzlıdır ve dinlediğinizde hızının yanında davuldaki ekipmanları birbiri ie bağlantılı çok iyi kullanabilir..Dave Lombardo'da böyledir...
    Ama kabul etmek gerekir ki dünyadaki en hızlı baterist Joey'dir...
  • Üyelik oluyosa benide ekle dostum.Ayrıca söylendimi bilmiyorum ama Joey 5 aylığına Korn'un yeni albümü için Korn ile çalışacakmış.
  • en ii bateri çalan adamlardan mukemmel çalıyor slipknotı bi joey bide corey için dinlerm
  • Yahu burda ne kadar çok gereksiz laf yapan var ya???Joey Jordison'un ne kadar iyi bi baterist olduğunu anlamak için en basitinden bi davul çalmak lazım.Yoqsa her eli klavye tutan birşey yazsa olmaz.Soruyorum o zaman dünyada kaç tane baterist bi mekanizmaya bağlanıp sonrada o dönerken solo attı??Hem bu arada teknikten kastınız ne?Ne yanlışını gördünüz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Accelerando
    Ama kabul etmek gerekir ki dünyadaki en hızlı baterist Joey'dir...

Ya bir bekleme yapmayın ya...
    Tekniğin ve hızın birlikte dibine vurmuş zilyon tane davulcu varken Joey nasıl dünyanın en hızlısı olacak?
    Tamam,adam iyi çalıyor da abartmayın ya...

quote:

Orjinalden alıntı: Byyamaha

Yahu burda ne kadar çok gereksiz laf yapan var ya???Joey Jordison'un ne kadar iyi bi baterist olduğunu anlamak için en basitinden bi davul çalmak lazım.Yoqsa her eli klavye tutan birşey yazsa olmaz.Soruyorum o zaman dünyada kaç tane baterist bi mekanizmaya bağlanıp sonrada o dönerken solo attı??Hem bu arada teknikten kastınız ne?Ne yanlışını gördünüz?

Hiçte davul çalmak lazım değil,davul çalan adam birden level mi atlıyor? :D Joey'in olayı hızı,tekniği yok.Ha,sana göre bateri çalan arkadaşlar anlar teknikten...
    Bateri çalmak dakikada 300bpm çift kros üstü 30 kick atıp on hihat yirmi ride vurmaktan daha ileri birşeydir.
    Mike Portnoy,Nicko McBrain'den daha hızlı çalabilir ama kendisi onun tekniğine ulaşamadığını bizzat söylemiştir.Söz konusu adam Portnoy yani,tırt bir adam da değil...
    Kimi bateristler tekniklerini ziller üstünde kurar,kimisi kilit vuruşlar yapar,kimileri jazz tekniklerini kullanır.
    Joey'de hız dışında çok numara yok.

Bu ülkede zaten en iyi baterist hep Lars Ulrich ya da Joey Jordison görülür.İkiside öyle abarmış aşmış yarmış bateristler değiller.
    Platform olayı etkileyici ama öyle çok büyütülecek birşey de değil,girin YouTube'a daha ne manyak adamlar görürsünüz...

• Benim anlatmak istediğim onun zorluğunu falan anca çalan bilir.Yanlış anlaşılmasın.Şimdi de Lars Ulrich'in fazla iyi bi baterist olmadığını söylüyosun ha?Ondan mı Dünyanın en iyi bateristi seçildi?
  • Aaaa J.J Fan Club kurulmuş bana haber vermiyosunuz Hiç yakıştıramadım walla

Ekle beni de kardeşim

Joey ile ilgili kötü eleştri yapanlar önce DVD leri izlesin...Zaten biz kimseye zorla sevdirmeye calışmıyoruz, beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez sabote etmeyin topici

• quote:

Orjinalden alıntı: ae_TR

Aaaa J.J Fan Club kurulmuş bana haber vermiyosunuz Hiç yakıştıramadım walla

Ekle beni de kardeşim

Joey ile ilgili kötü eleştri yapanlar önce DVD leri izlesin...Zaten biz kimseye zorla sevdirmeye calışmıyoruz, beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez sabote etmeyin topici

Walla çok doğru söylüyosun kardeşim bende sabahtan beri onu anlatmaya çalışıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.