Şimdi Ara

Joe biden:'diktatörlerle ahbaplık dönemi sona erecek,onları devirme dönemi geri gelecek' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Malum şahsı sevmediğini bildimiz Biden' ın kazanacağı kesinleşti iyice, vallahi keyfim yerinde haydi kop da gel biden.

• Joe biden:"diktatörlerle ahbaplık dönemi sona erecek,onları devirme dönemi geri gelecek"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 26 Ekim 2020; 13:41:4 >
  • Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt
    +1

Dolarımı aldım bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yapacak bu fosil? Rusya'ya mı müdahale edecek, Çin'e mi yoksa Suudi Arabistan'a mı? Bizim ekonomi zaten paldır küldür yuvarlanıyor.

Ülkeye işgal askeri gönderse ABD askerlerinin altına yatacak çok kişi var bu ülkede.

• Bu demokratların Ortadoğuya hayırlarının dokunma ihtimali yok. En başta gayet adi herifler bunlar.

Ülkemizde de ılımlı Obama hayranı bir kitle var ki ortadoğuda bugün akan kanların en büyük sorumlularından biridir o zat.

Umarım Biden kaybeder. Trump kazansın diyeceğim hiç aklıma gelmezdi.

Ben en çok anti Trumpçı tanıyorum Amerikalı da bunlar okumuş kesim. Ceğabenin bu ülkede düştüğü konuma düşsün Biden.

• eğer seçilirse kusura bakma kandırılmışız lafını çok duyacağız :)

• Bidon gelirse dolar 15-20 olur gibime geliyor. Devalüasyon filan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 26 Ekim 2020; 20:33:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcnd

amerikan başkanı posizyonu işlevsiz bir pozisyondur. bir işlevi olsa obamadan trump'a bir değişiklik görürdük.

Fark genel olarak içişlerinde, ABD'nin dışişleri politikası pek değişmez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.