Şimdi Ara

jmexy formülü ile boy uzatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
16.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar boy uzatma konusunda birçok yorumlar okudum. bu sitede ve bu kadar bilgili olan arkadaşlardan bilgi almak adına jmexy diye bi formülün boy uzattığını duydum aranızda bu ürünü kullanan var mı?

• Ana öl bişey warmıymış benim boyum 1.87 17 yaşındayım kayet yeterli sakın böbürlendiğimi veya hava attığımı düşünme 9-12 yaş arasında basketbol oynadım & 12-14 yaş arası yüzmeye qittim tavsiye ederim... işallah başarırsın azmin yeterli kolay qele
  • ablam kullandı jmexy 12-13 cm uzadı boyu.. woleybol da oynuyor.. manken gibi oldu walla.. benim boy sorunum yok ama ne deyim onu görünce bende özendim.. ve biraz daha uzuycam kararlıyım:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sessizlikk

ablam kullandı jmexy 12-13 cm uzadı boyu.. woleybol da oynuyor.. manken gibi oldu walla.. benim boy sorunum yok ama ne deyim onu görünce bende özendim.. ve biraz daha uzuycam kararlıyım:)

nası kararlısın yani boy bu uza lan deyince uzamaz ki insan. bi sürü neden var(beslenme,ailenin yapısı,sportiflik vesaire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5 miles away -- 9 Ocak 2009; 20:06:20 >
  • teşekkürler sessizlik.. peki kaç yaşında kullandı ablan.. boy uzaması ne kadar sürdü.. nereden bulabilirim jmexy.. yazarsan sevinirim..
  • boyuzatmasitesi.com da satılıyor bende düşünüyorum lütfen kullanıp sonuç alan varsa yazsın jmexy i
  • Bu ilaç ürün ya da her neyse bu şeyin bir yan etkisi, zararı vb birşeyi var mı? Protein tozu gibi olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: melek-melek

teşekkürler sessizlik.. peki kaç yaşında kullandı ablan.. boy uzaması ne kadar sürdü.. nereden bulabilirim jmexy.. yazarsan sevinirim..

www.boyuzatmasitesi.com da bulunuyor.24 yaşındaydı kullandıgında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlikk -- 25 Şubat 2009; 4:00:54 >
  • Fiyatlar beni kendimden geçirdi..
  • çok pahalı yav. 1.83üm ama biraz daha uzamak istiyorum açıkçası. Pek memnun değilim boyumdan. Daha ucuz yolu yokmu bu uzamanın 3 ayda bir 340 lira koyar adama
  • merhaba size bir mail atmıştım cvp verebilmeniz mümkünse cvp verebilirmisiniz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlikk

ablam kullandı jmexy 12-13 cm uzadı boyu.. woleybol da oynuyor.. manken gibi oldu walla.. benim boy sorunum yok ama ne deyim onu görünce bende özendim.. ve biraz daha uzuycam kararlıyım:)

ablan kullanmadan önce boyu ne kadardı. şimdi kaç oldu. senle arsındaki farkı neydi, ne oldu.
  • bende bilgi almak istiyorum
  • Dilerseniz bir de buradaki boy uzatma formülü kitabı pdf indir yazıya da bir göz atın.

Garantili boy uzatma yöntemlerinden bahsediliyor.
  • kullanan biri varmı?
  • tam umut tacirliği. ulan boy uzatma ilacı olsa kısa adam mı kalır dünya'da. dünya yerinden oynar. kimse bunun nasıl olacağını bilmiyor bu boktan site biliyor yani. eliniz ayağınız tutuyor bunlarla bozmayın sağlığınızı.
  • _Calderon_ kullanıcısına yanıt
    Hocam herkesin boyu uzasa bizim kafamızdaki kısa boy ölçüsü değişirdi. Mesela herkes 10 cm uzasa şuan 160 kısa dediğimiz kıza 170 iken kısa derdik. Dünyada herkesin boyu eşit olmadığı sürece kısa boy sorunu ortadan kalkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam reklam inanmayın bunlara
  • Hocam ilaçla formülle olmaz o işler ben 12 - 13 yaşımda 1 sene basket oynamam yetti bana yaşım 23 1.89 um basket voleybol tarzı aktiviteler yaparsan ve sağlıklı uyku düzenin olursa genelde uzama boy gösteriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.